Touhle recenzí primárně navazuji na naši hlavní recenzi šukacího stroje (textový editor mi to stále přepisuje na šuškacího = je pravda, že o tomhle si moje paní a její kamarádky můžou ještě dlouho spokojeně šuškat). Bez toho stroje je totiž dnešní hračka/nástroj k ničemu. Ale společně výrazně rozšiřují použití téhle sex-mašiny.

Neunavitelné šukátko pro muže

Je to toto redukce na připojení umělých vagín – takže si už s neznavitelným strojem nebude užívat jen vaše drahá polovička, ale už se o něj budete prát.

Protože na ni připojíte i všechny masturbátory, které mají patkový závit. Co jsme testovali, jsou to typicky Fleshlight (klasické velké – Stoya, Fleshsack, Janice Griffith Eden … a s redukcí od přísavky – viz Spider Mount, tak i menší typu Pilot a Flight) či Doc Johnson Man Squeeze.

Ve své podstatě je to jen kus hliníku, který má na jedné straně závit o průměru 1.5 centimetru, takže přesně pasuje (nečekaně) na dřík od šukacího stroje a na druhé straně je rozšíření na závit vhodný právě pro tyto hračky.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Perfektně drží

Na fotkách je dobře vidět, jak dobře sedne patka na jednotlivé umělé vagíny. Pro testování jsem vzal STU (Stamina unit) a právě Flight (nově se jmenuje Pilot). Takže velkou robustní a jednu menší.

Obě drží skvěle, nemusíte se vůbec stability připojení bát!

Zjistěte kolik stojí Kink Power Banger - redukce na umělé vagíny
ZJISTIT CENU

U praxe si ale musíte najít vhodný úhel, abyste mohli být dobře „ošukáni“. Pro začátek bylo nejjednodušší na boku, kdy jsem mohl mít přirozený úhel penisu a proti němu přirážející samotnou vagínu.

Lubrikant byl samozřejmostí, bez toho to nejde nikdy.

Nespěchejte, otestujte rychlost

V začátcích rozhodně doporučuji mít ovladač na rychlosti LOW, abyste si vyzkoušeli správný úhel. Můj záměr byl mít „handsfree“ orgasmus, což tahle mašinka rozhodně splnila. Na svém místě drží sex-machine přísavky na podlahu, vagína je připojená na závitu a vy jen „držíte“, dokud vás nevyzdíme do poslední kapky.

Poprvé mě to natolik rajcovalo, že mi stačila minuta pomalého přirážení. Ono je to hodně návykové, takže při dalších jsem přidával rychlost, ale to finální bušení (194 přírazů za minutu) není úplně to libové.

Za mě je vhodná spíše spodní třetina rychlostí, kdy je to ještě akceptovatelné.

Hodnocení

Jestli máte k dispozici tenhle stroj a umělé vagíny, tak upřímně není co řešit. Je to hotový produkt, prostě jen adaptér, který našroubujete tam i zpět a máte hotovo. Žádné starosti, prostě sedí. A funguje. Pro nás to byla „musíme to mít“ věc, protože by byla škoda nevyžít tu sex-mašinu, co máme doma pro NI.

Klady

Zápory

Perfektně lícuje Potřebujete kompatibilní honítka se závitem
Čisté zpracování
Jednoduše se omývá
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: