Dokud nedržíte v rukou tohohle mazlíka, nevíte, co jsou to pořádné VIBRACE. Power AkuWand 2, jak již název napovídá, je druhou generací. Nevíme, první generace nám šuplíkem ani rukama neprošla, o kolik se zlepšil.

Co obsahuje balení

Krabička ukrývá samotný masážní vibrátor, USB nabíječku (bez adaptéru, ale kdo dnes nemá doma aspoň nabíječku na telefon či počítač s volným USB portem, že?) a návod, který je napsaný přímo na krabici (ale není moc potřeba). To, že je aku a tedy bez kabelů, vidím jako obrovské plus. Neřešíte, kam s tím kabelem, jestli dosáhne od zásuvky a tak. Jen řešíte stav nabití. O tom později.

Samotný vibrátor má pěkný tmavý design, kdy rukojeť je z tmavě šedého lesklého plastu (nejdřív se nám zdálo, že to bude klouzat, ale příjemně se drží) pouze s pár tlačítky (jedním na zapnutí a druhým dvoutlačítkem + a – na volbu programu) a magnetickým nabíjením.

Materiály

Hlavice je z příjemného sametového silikonu. S trochou nadsázky se dá říct, že kdyby ležel v obýváku na stole, návštěva si bude myslet, že jste se dali na dráhu zpěváka a ne, že to je erotická pomůcka:)

V akci

Po delším stisku tlačítka zapnutí se vibrátor uvede do chodu na prostřední, tedy třetí, z pěti vibračních režimů. Je možné vibrace snížit i zvýšit a po opětovném stisku tlačítka + u nejsilnějších vibrací se dostanete do nabídky pěti pulzních programů (od různých pravidelných pulzů, přes zvyšující se intenzitu až po střídání intenzity vibrací).

Celkem tedy deset úžasných programů. To by na chvíli mohlo stačit. Trošku nevýhoda by se mohla zdát, že nejde změnit výchozí program a tedy vždy začínáte na střední intenzitě vibrací. Za nás by bylo fajn mít zde možnou alespoň jednu předvolbu, kdy by si majitel vybral oblíbený program a ten pak zapínal rovnou.

VIDEO z rozbalování v redakci:

A co nabíjení?

Vibrátor má stavovou diodu problikávající pouze při stisku tlačítka zapnutí. Bohužel není možné zjistit, jak je nabitý akumulátor, což se nám už jednou vymstilo. Při prvotním procházení pulzních programů a pěti intenzit vibrací nám přišlo, že jsou šíleně silné. Ano, zdá se to, ale musíme říct, že nejsou nepříjemné. Určitě si své oblíbence najde každý.

Zjistěte kolik stojí Masážní vibrátor Power AkuWand
ZJISTIT CENU

Navíc je třeba zmínit, že díky flexibilitě hlavice je možné přítlakem regulovat sílu vibrací. Při hrátkách s ním jsme zkoušeli různé druhy a je nutné vyzdvihnout, že s nejsilnějšími vibracemi budete chvění cítit ještě druhý den;)

Co říct k péči o hračku?

Vzhledem k vodotěsnosti a bytelné konstrukci se po použití dá krásně opláchnout nebo jinak očistit. Díky tomu, že nemá ani klasický USB port, ale magnetické nabíjení (prostě jen přiblížíte kabel a on se krásně chytí a začne nabíjet), ani není problém s tím, že by bylo třeba hlídat při umývání krytku. Nebáli bychom se tedy ani lehkých hrátek ve vaně.

Stojí to za to?

Doma jsme si jednohlasně odhlasovali, že ano! Navíc by měly na masážní vibrátor jít použít silikonové nástavce na penis a další. Tyto jsme bohužel neměli možnost vyzkoušet. Kromě použití kolem genitálií jde použít na masáž zad, krku atd. Takže multifunkční hračka. A to my rádi.

Klady

Zápory

Silné, opravdu SILNÉ vibrace Absence diody signalizující míru nabití
Ač silné vibrace, není příliš hlučný Nejde nastavit výchozí mód po zapnutí
Celkem 10 programů
Vodotěsný
Magnetické USB nabíjení
Pěkný design
Cca 1,5 hodiny na jedno nabití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: