Otrocký (doslovný) překlad těchto 2 slovíček je všeříkající: škádlení a popření. Principem těchto intenzivních hrátek je dráždění (převážně se T&D týká mužů) erotogenních zón těsně před vyvrcholení a poté přestání.

Jak dostat partnera do kolen, aby vás prosil o sex?

Drážděný muž je těsně před vrcholem je „zchlazen“ – je jedno jestli bolestivým trestem, přestáním s dotyky, nebo opravdovým ledem, který zaručeně ztiší jakékoliv vzrušení.

Znovu těsně před vrchol a znovu nechat být. Znovu a znovu. Dokud muž (nebo žena) prosí o „udělání“. Toho je často využíváno při BDSM hrátkách – konkrétně při submisivnědominantních hrátkách a dalších.

Denial December (DD)

S tímto konceptem se pracuje v rámci D/s vztahů v rámci celého měsíce – konkrétně tzv. Denial Decemberu. Neboli v měsíci, který následují po Locktoberu a NoNutNovemberu, takže prosinci, má subík za úkol oddalovat svůj orgasmus (a nesmí se udělat) tolikrát za den, kolikátého je v měsíci.

10. prosince = 10 pokusů o edging = bez orgasmu/vyvrcholení. Jinak prohrál.

Neboli principem je neustále odmítat orgasmus = a neustále se vám navyšuje počet pokusů, aby se vám zase nepodařil. Pro dominantní protějšek je zábavné sledovat jak ty pokusy (klidně i na dálku skrze webkameru či sextingové platformy), tak vzrůstající vzrušení a trápení subíka z nedokončené masturbace.

A máme ještě Destroy Dick December = DDD

Na prosinec spadá ještě varianta, která je pro mnohé ještě náročnější, než samotné odpírání orgasmu = a to „znič svého ptáka v prosinci“. Princip podobně jako Denail December výše, pracuje s číslicí dne v kalendáři.

Ale s tím rozdílem, že cílem je 1. se udělat 1x, 2. prosince hned 2x, … 10. prosince 10x, … a jistě si umíte představit pokračování = a taky proč ho „zničíte“.

Jdete do toho?

Díl o Loctoberu a zamykání protějšku máme v 5. dílu:

Musí se oba vždy udělat? Lascivní podcast Petra a Aly:

Tímhle donutíte muže dělat cokoliv – i vzít si podvazky…

Tato praktika se dá využívat i při mužské feminizaci – zde se zabraňuje vyvrcholení z toho důvodu, že trénovaný muž (označovaný jako sissy-boy) se nemá chovat jako muž, takže nesmí stříkat při vyvrcholení.

Takže je trápen a trápen a pak potrestán nečekaně.

Spolupracujeme: