Tato nezvyklá pomůcka rozhodně nevznikla jako originální sexuální hračka. Stejně jako mnohé další (například pro klinik hrátky) k nám přišla z lékařství. Konkrétně z neurologie. Tam se touto „ostnatou“ radličkou testuje citlivost kůže.

Dráždění nervíků díky ozubenému kolečku?

CO je vlastně tato pomůcka zač? Původně dílo doktora Wartenberga pro lékaře, dnes i erotická hračka pro milovníky netradičního hrátek spadajících pod BDSM. Zpravidla je tvořená celá z nerezové oceli – tvoří ji podlouhlé držátko (asi jako od kartáčku na zuby) a ozubené kolečko.

Bodce po jeho obvodu nejsou vyloženě ostré, ale spíše tupé. Pokud nebudete moc tlačit, tak rozhodně neproniknou pod kůži, jen budou intenzivně dráždit nervová zakončení. Takže dle tlaku si můžete užít jemné šimrání, intenzivnější tlak, až po nesnesitelné dráždění a přejíždění…

Video z prvního používání:

A kde vlastně? Po všech erotogenních zónách – ňadrech, bradavkách, okolí klína (přímo do něj rozhodně nedoporučujeme!), zadeček, nožky, záda… Cokoliv vás napadne a může protějšku být příjemné – anebo naopak. Záleží jaké hrátky máte v plánu. Dá se tímto hezky uvolnit ztuhlost, ale pěkně potrestat podřízenou subinku. TO je jen na vás.

Zjistěte aktuální cenu - Wartenbergovo kolečko
ZJISTIT CENU

Alternativně se označuje jako PinWheel či neurologické kolečko – před názvem bývá doplněna číslovka, která označuje počet koleček). Existují tedy i víceřadé varianty, kde není „zubaté“ kolečko jedno, ale i více – mohou být k sehnání tedy i tyto:

  • Duo / Double (2),
  • Trio / Triple (3),
  • …,
  • (5).

Jednoduše platí, že čím více koleček máte, tím si ta/ten „dole“ užije slasti/bolesti/dráždění. Pro začátek určitě doporučujeme základní kousek, ať víte, do čeho jdete a až pak můžete zkusit trojnásobnou „potěchu“.

Nemusíte jím jen jednoduše přejíždět…

Průměr kolečka s ostny bývá 3 cm – dle modelu jsou jednotlivá kolečka přímo u sebe, případně vzdáleně – cca 4 cm. To bývá především u dvojitého Wartenbergova kolečka.

Nahé 18+ fotky z testování

Pro fajnšmerky je možné toto kolečko propojit s elektrosex sadou (Mystim apod.) a pomocí ní dráždit ještě více. A to jak s bipolární, tak jednopolární – záleží na vaší šikovnosti.

Životnost takovéto hračky je skoro neomezená. Nerezová či chirurgická ocel nestárne, drží si své vlastnosti, je netečná. Věřte, že za pár set korun získáte netradiční stimulační hračku, kterou můžete oživit i vanilkové hrátky. A pro vyznavače BDSM je to skoro povinnost. Otestováno za vás a můžeme jen doporučit.

Klady

Zápory

Jemná i trýznivá stimulace Nenalezl jsem
Nerozbitná ocel
Netradiční použití
I pro elektrosex
K dispozici i varianty s více kolečky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Spoutaná.cz Sexshop51.cz Růžovýslon.cz MHsexshop.cz Sexshopp.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: