Nedalo nám to a vyzkoušeli jsme další erotický kousek z dílny Loverátoru. Posledně jsme testovali základní model FlatironLOVE.

Erotický (šukací) polštář, který vás nadchne?

Tentokrát jsme šli do jednoho z nejdražších v nabídce – model MagicLOVE. Vyplatí se několikatisícová investice do „pouhého“ polštáře? Pojďme se podívat.

Model Love je poměrně veliký hranatý kousek (50x50x40 cm), který na první pohled vypadá nevinně. Prostě pěkná moderní sedačka… Jemným španělským sametem pokrytá a s tužším posezením. Jenže vlnka na boku napovídá, že to není jen hranatá kostka na sezení. Po rozevření je  z Magicu podložka s několika zavlněními.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

A fantazie už začíná pracovat. Co si na něj i lehnout? Bude to pohodlné? A co se položit na bříško? Co s mým vystrčeným zadečkem? „Péťo, pojď si zkusit na něm užívat…“

V tom tkví kouzlo „lovíku“ (naše zdrobnělina) – na první pohled vypadá mile a roztomile. Žádné prasárničky by do něj neřekl… Jenže naše mysl ráda skotačí – a co teprve tělo. Takže k sexu není nikdy daleko…

Zjistěte kolik stojí erotický polštář Loverátor
ZJISTIT CENU

Sex-polštář vás láká k novým hrátkám

Líbí se mi na něm to, že svádí k experimentování – pro intenzivnější záhyn je vhodnější než základní flatironLOVE. Má mnohem lepší úhel. Představte si hloubku toho zásunu, kterou jste ještě nikdy tak intenzivně neprožívali.

Čím více možností máte, tím více je budete zkoušet. Je lepší si užívat obkročmo v sedě na celistvé kostce. Ohnout se nahá přes ni a nabídnout se partnerovi… Nebo „lovík“ rozložit a pokračovat v sexuální renesanci a vymýcování stereotypu? Je to jen na vás…

Polštář jako dělaný pro sexování

To, že je nenápadný a nic nenapovídá o jeho pravému účelu, je to vlastně plus. Po hrátkách ho můžete složit a je z něj nenápadnost sama. Návštěvám se neuvěřitelně líbí – o to více, když jim řeknu, k čemu slouží. Ty debaty potom bych vám přála slyšet. Hlavně, když sklouzneme k BDSM, jak vidíte na fotkách…

Co říkám na jeho jemný povrch?

A teď něco praktického do Petra: Stejně jako flatironLOVE má Love obal z jemného sametu. JE tak jemný, že ho občas musíte uhladit, aby chloupky šly jedním směrem a vypadal dokonale. Na jeho povrch se lehce přichytávají nečistoty – pro jednoduché čištění se mi osvědčil „lepkavý kartáč“ na čistění kabátů. Párkrát přejedu a je čisto. Pro důkladnější vyčištění se dá vrchní obal jednoduše sundat a vyprat.

Lechtivější 18+ fotky

Vyplatí se, nevyplatí? Za nás určitě ano – můžete si nakoupit hromadu polštářů za těch několik tisíc, ale nikdy vám nedají takovou oporu při sexu jako Loverator. Plus nádherně vypadá – přítelkyně bude mít právoplatný pocit, že o ni pečujete. Že jí dopřáváte to nejlepší. A to Loverator rozhodně je.

Klady

Zápory

Španělský samet Vyšší cena
Tuhost podložky
Více poloh
Nenápadný vzhled
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: