Tentokrát mám pro vás netradiční erotickou hračku – Loverator Flatiron. Nejedná se o hračku, kterou na Lascivku běžně recenzujeme. Nevibruje, nedráždí, nepoutá… Jen podpírá. Koho, kde, jak? Jednoduše řečeno je to speciální podložka z tužšího materiálu, která ulehčuje provádění některých poloh (misionář, zezadu apod.). Že byste ji nevyužili? No uvidíme.

Jaký je erotický polštář lásky FlatironLove?

Flatiron zlepšuje úhel, pod kterým budete zajíždět do partnerky. Pánové jistě přitakají, že někdy je ten úhel tak pitomý, že se skoro zlomíme… Ale co bychom neudělaly pro naše sexuchtivé polovičky.

Flatiron vhodně nadzvedne zadeček, takže ulehčí průnik například při „pejskovi“ (poloze zezadu). Oceníte ho také při orálním sexu, kdy partnerka bude ležet na zádech a zadeček bude mít podepřený podložkou.

Krásně se dostanete k jejímu rozevřenému klínu. Oživí i tolik „oblíbeného“ misionáře. Použití se dá najít více – pochlubte se svými nápady do komentářů pod článkem.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Za vynálezem Loveratoru stojí průmyslový designér Mike Carl Green. Nezůstal u jediného tvaru a na trhu jich je hned několik – kapky, válce, klíny, srdce… Napočítal jsem 15 typů.

Je jeho tvar ideální pro sex?

Námi zkoušený tvar Flatiron je základní a nejpopulárnější model. Má jednoduchý a elegantní tvar. Mimo sex ho můžete použít jako tvrdší polštář pod hlavu. Zkrátka vypadá dobře, což ocení především slečny – ty jsou zatížené na designové věci. Další typy jsou také zajímavé – Infinity či Cosmo bych jistě rád vyzkoušel.

Zjistěte kolik stojí šukací polštář Loverátor
ZJISTIT CENU

Jako nevýhodu vidím to, že když se při sexu zapotíte (jako obvykle), tak jemný sametový povrch klouže. Naštěstí je natolik jemný, že při přejíždění tělem po něm nedochází k podráždění či odřeninám.

Oceňuji, že vrchní obal lze jednoduše sundat (na boku je pečlivě uschovaný zip) a vyprat v pračce. Přeci jenom se časem zatřísní… takže je super, že se dá lehce očistit. Ještě jednodušeji než sametových obal se čistí typ s „hygienickým“ obalem – ten stačí jen přetřít hadříkem. Typ povrchu Loveratoru si vybíráte při koupi (vybírejte pečlivě).

Nová (inovovaná) verze má vnitřní výplň obalenou v jemném obalu, který zabraňuje vhkosti, aby pronikal dovnitř loverátoru. Další bodík k jednoduchému čištění a hygienickému používání. Na žádosti majitelů flatironu se i upravily zipy (mají vyšší výdrž) a zdvojil popruh na držení a přenášení celé podložky.

Stojí za to si ho koupit?

Můžete namítnout, že za cenu jednoho Flatironu (v době psaní článku stál 1969 Kč) můžete sehnat 10 polšťářků, které splní podobný účel – podloží/podpoří tělo při sex. polohách. Cena je opravdu vyšší za jeden polštář, ale těžko budete hledat takové tvary, které byste mohli využít při sexu (a pomohly vám).

Dále se bude těžko hledat podobně tužší materiál, který tvoří výplň Loverátoru. Právě v tomto materiálu (AIR Comfort) vidím největší sílu – je poměrně tuhý, takže tělo podrží, ale zároveň je poměrně pohodlný pro delší polohy. Celkově se jedná o skvělou alternativu k běžným pomůckám a hračkám – lepší úhel průniku a nové možnosti pro polohy jsou k nezaplacení.

Klady

Zápory

Sametový povrch Nenalezl jsem
Opravdu dobrý úhel pro sex
Tuhý materiál co podrží
Jednoduché čištění
Paměťová pěna uvnitř
Dvojité popruhy k držení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Narazila jsem na nej u sveho noveho milence. Prestoze ma mensi penis, spolu s polstarkem byl pozitek z misionare naprosto dokonaly. Samozrejme nejde jen o polstarek, ale i o talent 😉

Hezký den,

talent je talent (bohužel ne každý ho má), ale i talentovaným se pomocník šikne 😉
Každopádně Vám děkujeme, že jste se s námi podělila o své zkušenosti 🙂

Je to fakt super. Pořídili jsme si „Combičko“ ještě než sem četl recenzi. Nejhorší bylo co si vybrat a v jaké barvě. Neměl jsem od toho velké očekávání tak jsem vybíral tak, aby se to hodilo k sedačce v obýváku.
Vím že se lehce přenese, ale po roce je to stále v ložnici a v permanenci, takže objednávám ještě „Magic-ká“ a asi i Wave do pracovny 🙂
Je to fakt boží.

Děkujeme za zpětnou vazbu:) taky ho používáme i po letech a nepotřebujeme žádné polštářky a stačí nám loverátor – jak jeden, nebo druhý, které jsme testovali. Ještě jednou díky!

Spolupracujeme: