Pro novou redakční recenzi jsme si vybrali vakuovou pumpu na bradavky od značky Bad Kitty. Tento erotický kousek je určený pro muže i ženy a slouží k stimulaci prsou a bradavek.

Spíše pro dívky, než pány!

Primárně ale dle tvaru (a naší zkušenosti i chlupatosti pánského hrudníku) jsou ale spíše pro ženy/dívky – stáhne podtlakem větší část prsou a je to mnohem jistější použití. 🙂

Ale nezapomínejte určitě i na pánské bradavky, ty jsou pro mnohé muže neskutečně citlivou erotogenní zónou.

Hlavní vlastnosti a funkce Bad Kitty

  1. Praktické vakuové přísavky: pomáhají zvýšit citlivost bradavek a celé této erotogenní zóny.
  2. Vyjímatelná vibrační patrona: poskytuje intenzivní stimulaci bradavky, což může přinést další potěšení, ale dá se použít i zvlášť.
  3. Jednoduchá manipulace: podtlaková pumpa s pistolí/pístem umožňuje snadné použití a kontrolu nad vytvářeným podtlakem.
  4. Transparentní materiál: průhledný silikon + ABS umožňuje sledovat, jak bradavky/ňadra narůstají v průběhu pumpování.
  5. Zpětný píst: Po odstranění pumpičky (má zpětný píst) zůstane kalíšek přisátý k prsu, což umožňuje pokračovat ve stimulaci i bez použití rukou.

Vibrační patronky

Jsou napájeny bateriemi typu LR54, které jsou v balení a uprostřed kalíšků drží díky silikonovým páskům – ty jsou také natolik pružné, že při nasazení na ňadro se lehce prohnou a obepnou těsněji bradavku a lehce na ni tlačí.

Za mě důmyslná kombinace materiálů:)

Ovládání patronek je potřeba trochu nacvičit – je tam malé přepínátko na patce, vhodný je lehce větší nehet, případně zkusit zatlačit bříškem – přepínač má drsnější povrch, takže lze i tak posunout – a má jen polohu zapnuto a vypnuto. Nic sofistikovaného.

Kalíšky na ňadra

Mají průměr 5.7 cm a na hloubku cca 5 cm – obejmou tedy jak bradavky, ale i snad všechny možné velikosti dvorců = takže obsáhne obě velmi citlivé oblasti ňader a to se počítá k plusu:)

Zjistěte kolik stojí Bad Kitty vakuová pumpa na bradavky
ZJISTIT CENU

VIDEO z redakčního otevírání:

K čemu vlastně podtlak?

Zvyšuje prokrvení a tedy citlivost – samotné pumpování může být už předehrou, to ale že drží kalíšky i při odpojení, vám dává mnohem více času na sledování nateklých bradavek. 🙂 A je to sexy pohled.

Romantika či trest?

Větší citlivost si můžete užít spolu i při klasickém laskání = tom vanilkově něžném a romantickém, sát poté ještě pusou, lízat jako zmrzlinu, kousat bradavky…

Ale také i trochu tvrději – podtlakem zvýšit citlivost ňader subinky a pak na ně přiklapnout svorečky – trest či odměna?

Vyzkoušeli jsme si oboje a rozhodně ani jednu z variant jsme si neužívali naposledy.

Oběma se nám líbí průhlednost kalíšků i to, že se dají vyfouknout a odstranit hadičku (je sice cca 50 cm dlouhá), ale zavazí stejně.

A sledovat jak drží na ňadrech – vibrace jsou sice jen decentní, patronky jsou malého průměru, ale na rozdráždění také přidají svůj díl. A baví nás i mazlivost takového dráždění, které se ale může zvrhnout do tvrdšího dráždění – citlivé bradavky si o trochu trápení prostě říkaly:)

Škoda, že nedržely na mých (pánských) bradavkách, podtlak mám rád, ale holit se mi kvůli nim nechce, takže spíše pro nějaké twink, či o sebe více pečující muže (pro medvědy to prostě není, ale to asi chápou).

Bad Kitty nás stále příjemně překvapuje – balancují na pěkném poměru kvalita/cena a zatím jsme se u nich nesetkali s nějakým přehnaným a nepoužitelným experimentem.

Vezmou jen nějakou klasiku, předělají ji do svého černo/červeného rádoby dráždivého designu a nepřijde nám, že by na kouscích šetřili – zpětné ventily u vakuovek na prsa nejsou tak obvyklé a časté.

Což je škoda, zvyšují to využití a užitek násobně:)

Klady

Zápory

Silný píst pro rychlé pumpování Drží primárně na hladkých ženských ňadrech (a ne pánských)
Průhledné kalíšky
Vibrační patronky
Průměrem překryje jak bradavky, tak dvorce
Mají zpětný píst, takže po nafouknutí se dá odpojit hadička s pumpou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Na rovinu, nemůžu si pomoct, ale nezkutečně mě rajcuje ta prsa a fotka, to se fakt někomu povedlo, ať to s realitou nemá nic společného :)) pumpička užitečná, za mých mladých let bude takové hnusné věnce, to je solidní posun. Díky moc za to co děláte a pokračujte!

Upřímně, je to vidět i na fotkách a úhůech těch produktovek, že nás ta prsa taky v redakci zaujala a chtěli jsme je v textu ukázat co nejvíce krát. :)) Sice asi s realitou (řekněmě přírodností) nemá nic společného, ale pohledově jsou krásné a rajcovní.

Spolupracujeme: