Když jsem hledala dostatek informací o nové hračce, tak jsem nacházela názvy jako „klitoliz“, či „kundoliz“. Poměrně prapodivná jména na pomůcku nemyslíte?

Takovou přezdívku, by dostal spíše pilný lízal, který by se mi rád věnoval. Ale po vyzkoušení Sqweelu musím uznat, že tuhle přezdívku si rozhodně zaslouží. Svým lízáním překoná i leckteré muže – pánové neměli byste se něco přiučit, když vás překonala erotická pomůcka?

Sqweel dráždítko

Sqweel je netradiční hračka pro ženy. Jejím základem je silikonové kolečko, které má na sobě spoustu růžových „lízacích“ jazýčků. Vtip je v tom, že kolečko se otáčí kolem své osy, takže váš klitoris je najednou oblizován množstvím jemných jazýčků. A věřte mi, že na vyšší rychlost to má celkem „grády“.

Ale to celkem předbíhám – o mých dalších zážitcích až níže. Tuhle hračku jsem dostala v líbivé plechové krabičce, kterou bych se nestyděla položit i v obýváku svých rodičů. I kdyby krabičku otevřeli, tak by stejně nepoznali, o co jde. V krabičce, v „sametovém“ lůžku leží matně černá lasturka. Ta právě ukrývá motorek a silikonové jazýčky.

Pro pohon potřebuje „lízalka“ trojici AAA baterií. Pro zapnutí rotace slouží posuvný ovladač, který je v dolní části hračky. Má 4 polohy – vypnuto, pomalé, střední a rychlé otáčky. Ač mě to překvapilo, tak nejpříjemnější byla nejpomalejší varianta. Deset jemných jazýčků mi přejíždělo přes klitoris a já se toho pocitu nemohla nabažit. Stačilo posunout rukou do jiného úhlu a prožitek byl zase o něco jinačí. Takže ani po 5 minutách jsem se nenudila s jednou rychlostí.

Zjistěte kolik stojí orální stimulátor Sqweel
ZJISTIT CENU

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pár informací:

  • 3 rychlosti
  • 10 jazýčků
  • 3 baterie
  • 10 hodin výdrže

Jednoduše se čistí a udržuje

Potěšila mě jednoduchá údržba. Stačilo posunout černým krytem na boku a dostala jsem se přímo k samotnému růžovému rotoru s jazýčky. Kolečko šlo lehce vyjmout a samostatně vyčistit – stačilo vydrbat hadříkem. Před prvním (a vlastně i každým) použitím bych doporučila vnitřní kolečko vyjmout a vyčistit ho – případně ho nechat chvíli ohřát v teplé vodě. Ohřáté „jazýčky“ jsou mnohem příjemnější – což si každá z nás dokáže jistě překvapit.

Pokud by vám nestačil základní „lízal“, tak lze dokoupit za mrzký peníz i další silikonové kotoučky s jinými vzorky, či výstupky. Rozhodně se ta nemusím bát, že mě za chvíli přestane bavit.

Vše funguje jak má, Sqweel vypadá k světu a jeho použití je jasné. Tak v čem je problém? Měla bych jedinou výtku. Při nejvyšší rychlosti dělala hračka celkem rámus. Motorek prostě „škvrkal“ a nepřišlo mi to jako přirozený zvuk. Možná jsem měla k dispozici vadný kousek – neměla jsem možnost vyzkoušet jiný.

Neporovnatelný s vibrátorem

Nemůžu porovnat Sqweel se stimulací klasického vibrátoru, protože prožitek je naprosto jiný. Avšak při hrátkách a zavřenými oči je jednoduché si představit, že přes klitoris mi přebíhá deset šikovných jazýčků. A věřte mi, že se velmi snaží (a daří se jim to) mě udělat.

Klady

Zápory

Netradiční stimulace V nejvyšší rychlosti je Sqweel trochu hlasitý
Silikonové jazýčky
Intenzivní dráždění
Pohodlné držení hračky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Růžové jazýčky na lízání přirození nemohu najit

Hezký den, je nám líto, ale Sqweel je už pár let vyprodaný a vůbec se u dovozců a prodejců neví, jestli kdy bude ještě naskladněný. Neboli budete si muset najít alternativu u klasických vibrátorů či stimulátorů klitorisu. Protože v redakci ani sami nevíme o žádném z následovníků tohoto netradičního typu hračky a vlastně i klitoriálního dráždění.

Spolupracujeme: