Sqweel GO neboli Klitolíz je opravdu malá hračka. Další ze série pomocníků na cesty. Je velký necelých 7 centimetrů a skvěle padne do ruky. Go je menší variantou již starší hračky Sqweel, která se u nás prodává již ve své druhé variantě a v redakci jsme ji dříve testovali.

Charakteristika orálního maséra

Mini Klitolíz je malý strojek vyrobený z ABS plastu. Je plně vodotěsný a jeho deset jazýčků slibuje kompletně nahradit jakákoliv orální potěšení. Sqweel Go má tři různé rychlosti a tři módy. Nejrychlejší z nich by měl být cítit skoro jako vibrace.

Jak jsem si užívala při testování

Není divu, že jsem se na jeho použití nesmírně těšila. Přiznám se, že nejsem zrovna typ, který si užívá orální sex. Vždycky k tomu potřebuji ještě nějakou stimulaci a k hrátkám o samotě preferuji spíše dráždění vibracemi.

Klitolízu jsem však chtěla dát šanci, ostatně je to stroj – inzerován jako nejprodávanější orální sexuální hračka na světě. Nejdříve jsem hračku dle doporučení vyzkoušela po těle, jazýčky příjemně lehtaly na bradavkách, než jsem zamířila ke klitorisu. Byl to zvláštní pocit, který mi samotný jazyk vůbec nepřipomínal, rychlejší mód navíc trochu dřel.

Zjistěte kolik stojí mini Klitolíz
ZJISTIT CENU

Zkoušela jsem tedy hodně lubrikovat (namazala jsem každý z deseti jazýčků i místa určená k dráždění), ale mělo to akorát účinek znecitlivění. Připadalo mi jen, že mě něco lehtá, orgasmu jsem ani po několika dlouhých minutách nedosáhla. Dráždění nebylo nepříjemné, alespoň ze začátku, ale myslím, že stereotypní pohyb jazýčků k dosažení vyvrcholení příliš nepřispěl.

Když jsem zkoušela změnit frekvenci pomocí módů, tak mě jazýčky ve vyšších rychlostech i dřely. Ještě několikrát jsem tedy přidala lubrikační gel (na vodní bázi), ale výsledek už byl v nedohlednu.

Moje shrnutí z recenzování

Musím se přiznat, že od prvního zkoušení jsem hračku už nikdy nepoužila. Přesto mě při testování napadlo i další využití strojku. Představovala bych si hračku v kombinaci s něčím, například klasickým vibrátorem, anebo jako součást předehry. Strojek stimuluje velmi efektivně.

Jazýčky na citlivých místech jako jsou bradavky nebo klitoris dráždí natolik, že je pak každý dotek intenzivnější. Jeho nevýhodou (alespoň u mě) je, že nemá potenciál ke zyvšování intenzity dráždění a tím pádem k dosažení orgasmu.

Klady

Zápory

Kapesní velikost Musí se hodně lubrikovat
Jemné ovládání
Vodotěsnost
Napájení přes kabel
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: