Chlapi se udělají natotata, stačí pár pohledů, dotyků, pár přírazů a jsou mrtví jak včelka po bodnutí. Ale co my? Občas je fuška nás dostat do orgasmických výšin. Někdy nemáme správnou náladu my, někdy nás naše tělo neposlouchá… A někdy je partner prostě prkno a neumětel v posteli. Takže si k vyvrcholení musíme pomoci samy.

Dvojitá recenze orgastických gelů

Prstíky jsou skvělé, ale co mít ještě nějaké pomocníky? Nemusí to být ani naši vrniví kamarádi z recenzní sekce s hračkami, ale třeba tzv. orgasmické gely. Fungují? Opravdu urychlí/umožní orgasmus? Na to se dneska podíváme.

Abychom byli fér, tak jsme vzali dva druhy – jeden Durexu Play O a druhý Stimul8 Clitoris gel. Na oba se na internetu dočtete pochvalné i negativní uživatelské zkušenosti. Jsou poměrně vyrovnané, tak komu věřit? No zkuste nám – můžeme je porovnat.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Jak vlastně takové gely vypadají, kolik stojí a jak mají údajně fungovat? Mají zvětšit prokrvení – třeba poštěváčku – a tedy i citlivost dané partie. Pokud jste si někdy hráli se speciálními lubrikačními gely, tak nejspíše tušíte, odkud vítr vane. Pro ty zbylé – pro lepší citlivost/prokrvení je vhodné erotogenní zónu více prohřát/podráždit. Podtlak je taky super, ale to si nechme na jinou recenzi (třeba vakuových pumpiček).

Takže oba gely by měly (pokud nejsou kouzelné na úrovni placeba) po nanesení na citlivý klitoris začít jemně hřát či chladit, aby ho vyburcovali k ještě lepším prožitkům. A jak se jim to daří?

O našich soutěžících

Durex Play O – čirý bez výraznější vůně, možné použít i s kondomem (ještě aby ne, když hlavním artiklem Durexu jsou kondomy). Dle výrobce obsahuje složku L-arginine a Collact&Multisensate. První složka vám může být povědomá – je součástí více prostředků pro mužskou potenci (viz Arginmax a podobné). Má mít vliv na prokrvení, sexuální prožitky a libido. Takže to by mělo sedět.

Druhá složka je durexovská propagační floskule zakrývající klíčovou součást gelu – tu, která má hřát/chladit pro podráždění jemných nervových zakončení na poštěváčku. A žádný mentol tento orgastický gel nemá.

Stimul8 – taktéž bezbarvý, ale zde už cítíte klasickou součást „chladivých“ gelů a žvýkaček – mentol. Ten je jemně cítit i při letmém ochutnání. Složením je zajímavá jen Prhou (Arnicou) – léčivou bylinou, jejíž pozitivní vliv na sexuální prožitky jsem nebyla schopná dohledat. No co se dá dělat.

Dalšími netradičními gely/krémy pro zlepšení sexu a vyvrcholení jsou: Lovely Lovers LibidoUP GEL INNOVATIVE FORMULA, V-ACTIV Stimulation Cream, Clitorisex, Lylou krém touhy, Lavetra Female Orgasme, Lust Lady Explosion a EXCITE „Woman Fly“ – netestovali jsme je – třeba příště.

Použití při hrátkách – s gely to jede

Nemusíte nad tím nijak zvlášť přemýšlet – oba gely se nanášejí na poštěváček. Stačí malé množství u obou – dávkování je ale zde trochu rozdílné. Play O má jemnou pumpičku (známou z klasických lubrikačních gelů), kdežto Stimul má maličký rozprašovač. Nejspíše si umíte představit, že první verze je mnohem příjemnější na ovládání. Zde tedy má plusové body Durex.

Při nanesení gelu na klitoris (ale můžete i na bradavky, také nejsou špatné pro rozdráždění) ucítíte při obou jemné mravenčení. Šelest motýlků v břiše se úplně nekoná, ale Play O k tomu měl blíže. Z 7 použití měl pozvolnější nástup, ale ve výsledku byl intenzivnější než Stimul.

Tohle bude čistě subjektivní, ale jsem ráda rozmazlována. A tady prostě nemůžu odolat líbivé kombinaci skleněné lahvičky a průhledného elegantního víčka u Play O. Co může proti tomu nabídnout z designového hlediska Clitoris Stimul8? Neprůhledný bílý plast s podobně plastovým víčkem – vzhledem k tomu, že cílovkou jsou ženy, tak tohle zrovna odflákli.

Kdo vyhrál soutěž o lepší/rychlejší orgasmus?

To je jistě dobrá otázka – z hlediska intenzity a zvýšení citlivosti poštěváčku je za mě lepší Play O. Ale pro mnohé… je dražší a to neberu ani v potaz, že ho je o polovinu méně (15 ml Durexu versus 30 ml Stimulu).

Druhý soutěžící rozhodně nedopadl taky špatně. Má rychlý nástup, ale prokrvení a vlastně orgasmus není tak silné. Rozhodně však fungují oba – což mě osobně překvapilo. Věřte, že k téhle recenzi jsem přistupovala se stejným despektem jako k testování španělských mušek (a že jim v redakci nikdo nevěříme)…

Mé resumé? Luxus, nebo levnější? Intenzita nebo délka? Vyberte si dámy – a napište mi do komentářů jaké s nimi máte zkušenosti. A klidně jestli jste zkoušely jiné podobné produkty:) Ráda budu mít porovnání či tipy na další testování.

Play O

Klady

 •  

  Balení

 •  

  Intenzita účinku

 •  

  Stačí málo gelu

 •  

  Ideální dávkování

Zápory

 •  

  Vyšší cena

 •  

  Menší množství gelu

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Stimul8

Klady

 •  

  Citelný účinek

 •  

  Příjemná cena

 •  

  Stačí málo gelu

 •  

  Větší množství gelu v balení

Zápory

 •  

  Nevhodný dávkovač

 •  

  Horší balení

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU