Chlapi se udělají natotata, stačí pár pohledů, dotyků, pár přírazů a jsou mrtví jak včelka po bodnutí. Ale co my? Občas je fuška nás dostat do orgasmických výšin. Někdy nemáme správnou náladu my, někdy nás naše tělo neposlouchá… A někdy je partner prostě prkno a neumětel v posteli. Takže si k vyvrcholení musíme pomoci samy.

Dvojitá recenze orgastických gelů

Prstíky jsou skvělé, ale co mít ještě nějaké pomocníky? Nemusí to být ani naši vrniví kamarádi z recenzní sekce s hračkami, ale třeba tzv. orgasmické gely. Fungují? Opravdu urychlí/umožní orgasmus? Na to se dneska podíváme.

Abychom byli fér, tak jsme vzali dva druhy – jeden Durexu Play O a druhý Stimul8 Clitoris gel. Na oba se na internetu dočtete pochvalné i negativní uživatelské zkušenosti. Jsou poměrně vyrovnané, tak komu věřit? No zkuste nám – můžeme je porovnat.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Jak vlastně takové gely vypadají, kolik stojí a jak mají údajně fungovat? Mají zvětšit prokrvení – třeba poštěváčku – a tedy i citlivost dané partie. Pokud jste si někdy hráli se speciálními lubrikačními gely, tak nejspíše tušíte, odkud vítr vane. Pro ty zbylé – pro lepší citlivost/prokrvení je vhodné erotogenní zónu více prohřát/podráždit. Podtlak je taky super, ale to si nechme na jinou recenzi (třeba vakuových pumpiček).

Takže oba gely by měly (pokud nejsou kouzelné na úrovni placeba) po nanesení na citlivý klitoris začít jemně hřát či chladit, aby ho vyburcovali k ještě lepším prožitkům. A jak se jim to daří?

O našich soutěžících

Durex Play O – čirý bez výraznější vůně, možné použít i s kondomem (ještě aby ne, když hlavním artiklem Durexu jsou kondomy). Dle výrobce obsahuje složku L-arginine a Collact&Multisensate. První složka vám může být povědomá – je součástí více prostředků pro mužskou potenci (viz Arginmax a podobné). Má mít vliv na prokrvení, sexuální prožitky a libido. Takže to by mělo sedět.

Druhá složka je durexovská propagační floskule zakrývající klíčovou součást gelu – tu, která má hřát/chladit pro podráždění jemných nervových zakončení na poštěváčku. A žádný mentol tento orgastický gel nemá.

Zjistěte kolik stojí orgastický gel Play O od Durexu
ZJISTIT CENU

Stimul8 – taktéž bezbarvý, ale zde už cítíte klasickou součást „chladivých“ gelů a žvýkaček – mentol. Ten je jemně cítit i při letmém ochutnání. Složením je zajímavá jen Prhou (Arnicou) – léčivou bylinou, jejíž pozitivní vliv na sexuální prožitky jsem nebyla schopná dohledat. No co se dá dělat.

Dalšími netradičními gely/krémy pro zlepšení sexu a vyvrcholení jsou: Lovely Lovers LibidoUP GEL INNOVATIVE FORMULA, V-ACTIV Stimulation Cream, Clitorisex, Lylou krém touhy, Lavetra Female Orgasme, Lust Lady Explosion a EXCITE „Woman Fly“ – netestovali jsme je – třeba příště.

Použití při hrátkách – s gely to jede

Nemusíte nad tím nijak zvlášť přemýšlet – oba gely se nanášejí na poštěváček. Stačí malé množství u obou – dávkování je ale zde trochu rozdílné. Play O má jemnou pumpičku (známou z klasických lubrikačních gelů), kdežto Stimul má maličký rozprašovač. Nejspíše si umíte představit, že první verze je mnohem příjemnější na ovládání. Zde tedy má plusové body Durex.

Při nanesení gelu na klitoris (ale můžete i na bradavky, také nejsou špatné pro rozdráždění) ucítíte při obou jemné mravenčení. Šelest motýlků v břiše se úplně nekoná, ale Play O k tomu měl blíže. Z 7 použití měl pozvolnější nástup, ale ve výsledku byl intenzivnější než Stimul.

Tohle bude čistě subjektivní, ale jsem ráda rozmazlována. A tady prostě nemůžu odolat líbivé kombinaci skleněné lahvičky a průhledného elegantního víčka u Play O. Co může proti tomu nabídnout z designového hlediska Clitoris Stimul8? Neprůhledný bílý plast s podobně plastovým víčkem – vzhledem k tomu, že cílovkou jsou ženy, tak tohle zrovna odflákli.

Kdo vyhrál soutěž o lepší/rychlejší orgasmus?

To je jistě dobrá otázka – z hlediska intenzity a zvýšení citlivosti poštěváčku je za mě lepší Play O. Ale pro mnohé… je dražší a to neberu ani v potaz, že ho je o polovinu méně (15 ml Durexu versus 30 ml Stimulu).

Druhý soutěžící rozhodně nedopadl taky špatně. Má rychlý nástup, ale prokrvení a vlastně orgasmus není tak silné. Rozhodně však fungují oba – což mě osobně překvapilo. Věřte, že k téhle recenzi jsem přistupovala se stejným despektem jako k testování španělských mušek (a že jim v redakci nikdo nevěříme)…

Mé resumé? Luxus, nebo levnější? Intenzita nebo délka? Vyberte si dámy – a napište mi do komentářů jaké s nimi máte zkušenosti. A klidně jestli jste zkoušely jiné podobné produkty:) Ráda budu mít porovnání či tipy na další testování.

Play O

Klady

Zápory

Balení Vyšší cena
Intenzita účinku Menší množství gelu
Stačí málo gelu
Ideální dávkování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Stimul8

Klady

Zápory

Citelný účinek Nevhodný dávkovač
Příjemná cena Horší balení
Stačí málo gelu
Větší množství gelu v balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Ten úvod jste napsali naprosto správně : chlapi se „udělají “ velice rychle, tedy většinou. Ale, je tu to ALE. Není to orgasmus, který si užívají pouze ženy. Je to jen ejakulace, tedy ten fakt, který příroda věnovala chlapům v rámci zachování druhu. Vteřinová záležitost, na rozdíl od ženského vyvrcholení, několikanásobně delšího, často i mnohokrát opakovaného i v „nonstop módu“. Ano, to oblíbené označení „malá smrt“ je dopřáno pouze ženám. Je to hodně nespravedlivé, o to trapnější je fakt, že to nikdo nikdy neřešil, ani se o to nikdo nezajímá. Všude vždy pouze čteme, jak chudinky ženy mají problém s dosažením orgasmu. A že ho chlap vlastně vůbec nemá?? No, není co dodat

Děkujeme mockrát za doplnění našeho článku nejen o výstřicích. Rozhodně i pánové mají problémy s dosažením orgasmu – v Sexporadně co tu máme je to také jeden z častějších dotazů od pánské části čtenářů našeho recenzního magazínu.

Jiste vas vsechny bude zajimat i neco lepsiho.. Zde Natalie seradila luxusni lubrikacni gely, ktere neposkozuji kondom ani Vase eroticke hracky.. Krasne voni a klouzou, jsou nezavadné i pokud je polknete…

Dobrý den, dá se gel Durex Play O použít i vaginálně při sexu?
Michal

Hezký den, určitě vám neublíží, ale

1) je tak drahý v přepočtu na mililitr, že bychom ho raději používali čistě jen na klitoris,
2) má specifické chlazení/hřátí na kůži, což si nejsem jist, jestli by bylo příjemné při klasice,
3) lepší kluznost budou mít klasické lubrikační gely.

dobrej den ja se chci zeptat ten clitoris gel Stimul8 mohou používat i tehotné ženy???

Hezký den, takovou informaci bohužel nemám – nemůžu vám ji tedy ani potvrdit, ani vyvrátit – zpravidla, ale je taková informace zvýrazněna v detailu produktu, takže by tento gel měl být v pořádku. Přesto… raději bych ho v těhotenství neupoužil, protože nemáme 100 % informace, že je to ok

To nevadí.. A pomohly by ste mi niake tabletky alebo niečo aby mal priatel chut na sex? Mate niečo také?

Náš server „jen“ recenzuje hračky a pomůcky k sexu, takže nemáme samotné zboží na prodej – osobně si myslím, že problém v nedostatku chuti na sex se lépe vyřeší třeba lepší komunikací, větší snahou o svůdnost, než chemickými tabletkami, které už vůbec nebudou vhodné pro ženy v těhotenství.

Spolupracujeme: