Tenhle kousek jsme už pár let vídali na českém Erofestu, ale i v Berlíně na VENUSu, ale vždy jsme si říkali, že tohle pro nás není. Propagovala je vždy na místě jeptiška (většinově dívka, ale někdy i klučičí) a celé to promo a stánek bylo zvláštní. Ale na posledním VENUSu mi to s parťákem nedalo… A udělali jsme dobře. Taková malá blbost, taková nízká cena a takový VIBE?! Tak tohle jsme rozhodně podcenili.

Stimulace, která vás zahřeje až k samotnému vrcholu

Každý z nás touží po intenzivních a vzrušujících okamžicích plných extáze a rozkoše. A právě s pomocí stimulačního vibračního oleje OH! Holy Mary se k tomu můžete přiblížit.

Stačí jediná kapka tohoto unikátního oleje a vaše erotogenní zóny se ponoří do bouřlivého oceánu rozkoše, který trvá až 45 minut. Ale pojďme se podívat podrobněji, co tento olej skrývá a jaké zážitky přináší.

Asi takhle by vypadal promo text samotného výrobce, ale víte co? Má pravdu. Protože takovou sílu v malé lahvičce jsme ještě nezažili.

Rozkoš na dosah ruky

OH! Holy Mary je vibrační olej, který se postará o to, abyste se rozvibrovali – ikdyž nebudete chtít. Jeho složení obsahující olej ze semen konopí setého, olivovníku a skořicovníku hydratuje a vyživuje vaši pokožku, zatímco CBD extrakt působí uvolňujícím a relaxačním způsobem.

TI znalejší vědí, že v ČR se nemůže prodávat psychoaktivní konopí, ani výrobce z něj = takže tady je jen příjemné CBD. To se používá v kosmetice, uklidňujících edibles, … ale neovlivňuje chování a je plně legální. Takže zde slouží spíše jako pečující složka.

Dávkování

Nanesení tohoto oleje je snadné a pohodlné díky praktickému aplikátoru (dávkovač kapek – nebo po rozšroubování skrze tyčinku = kapka ale opravdu stačí!

, který vám umožní přesné dávkování. Vyzkoušeli jsme si to přímo na berlínském výstavišti, kde jsme si olej natřeli na rty.

A musím říci, že hodinu nás ještě brněly – velmi příjemně brněly. 

Opravdu jak mini vibrátor na puse. Takže jsem domů vzal několik lahviček = protože tohle jsem chtěl vyzkoušet nejen na pusu. Nebo případně do klína a přeneseně pak na pusu. 

Hřejivý efekt pro vaše nejintimnější chvilky

Jedním z hlavních lákadel OH! Holy Mary je slibovaný hřejivý efekt. Pocitově jde o intenzivní intenzivní stimulaci a díky tomu i prokrvení – na rtech to bylo cítit dost, představte si to na žaludu, klitorisu.

Zjistěte kolik stojí Stimulační vibrační olej OH! Holy Mary
ZJISTIT CENU

Stačí jenom malé množství oleje aplikovat na klitoris, penis nebo bradavky a již za pár vteřin začnete cítit výrazné prohřívání, brnění a mravenčení. V první chvíli nebudete asi vědět, jestli se vám to líbí nebo ne, ale dejte tomu pár chvil. Zamilujete si to:)

Za to vám ručím svými dosavadními recenzemi.

Prodloužená rozkoš

Jestli něco musím vypíchnout, tak je to délka působení

Hřejivý efekt se drží cca 45-60 minut = a to vůbec nepřeháníme. Takže se nemusíte obávat, že byste museli olej opakovaně aplikovat. A tedy ani že byste pidi-mini lahvičku hned spotřebovali.

To je ideální při dlouhých intimních masážích, kde můžete partnera rozmazlovat něžnými doteky a udržovat jeho vzrušení na maximální úrovni. A to nejen ve vanilkové notě, ale tuhle intenzitu si umím představit i v BDSM hrátkách, trápení a výsleších:) 

Veganské složení pro vaši pohodu

OH! Holy Mary se může pyšnit veganským složením bez lepku a parabenů, což znamená, že můžete tento olej používat s klidem bez obav o své zdraví a pohodu.

Dotazy, které jsem dostával od přátel a kolegů

1. Jak dlouho trvá, než začne olej působit?

  • Efekt oleje se začne projevovat již během několika vteřin po aplikaci.

2. Je možné olej používat s kondomy?

  • Doporučuje se olej používat pouze s materiály, které mají perfektní povrch (bez pórů, …) – kondomy jsou ale v bezpečí.

3. Co hračky?

  • Tady už je problém – je to olejovitý základ, takže nedoporučujeme silikonové hračky = prostě jen pro vás dva milence.

Závěr

OH! Holy Mary je rozhodně kousek, který stojí za vyzkoušení pro všechny, kteří touží po intenzivních a dlouhotrvajících erotických zážitcích. 

Za mě nepřekonatelný výkon v poměru k ceně – živý vibrátor k dispozici, tady se hlásím! Doplňuji i veganské složení a cca hodinu trvající účinek.

Nevím, čím by ho konkurenční kusy měly trumfnout. 

Dříve byl problém ho v ČR sehnat, mrknete se dolů na odkazy = už je více v pohodě, i u našich oblíbených sexshopů – viz odkazy níže, kde když nakoupíte, podpoříte naši tvorbu a další recenze :). Navíc, kompaktní rozměry a praktické balení dělají z tohoto oleje ideálního společníka na cesty.

Klady

Zápory

Fest silná stimulace a prokrvení Nekamarádí se silikonovými hračkami
Cca hodinový hřejivý efekt
Pro masturbaci, ale i párové hrátky
Snadné dávkování
Veganské složení bez lepku a parabenů (čistota)
Maličké rozměry vhodné i na cesty
Nemusí se tak často doplňovat pro efekt
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51 Růžovýslon Gaymegastore Sexíčekshop
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: