Obojkům, pro mě coby subíka, jsem už dávno otevřel svůj život. A to jak koženým, tak silikonovým. Oba materiály mají něco do sebe, ale já jsem spíše starosvětský, takže kůže u mě hraje prim. Hlavně mám rád rajcovní kombinaci černé a červené.

Rajc z červené a černé

V té už mám jednu sadu jednoduchých i dvojitých pout (na zápěstí i kotníky – super v kombinaci s rozporkou), dokonce i pěkný obojek s ocelovým očkem na zaháknutí vodítka, či svorek na bradavky… (a to je taky zábavná kombinace – a mnohdy i náročná).

Ale už delší dobu, z peněžních důvodů, jsem pokukoval po vyšším obojku, který bude za prvé: krásně zpracovaný, luxusní a bude tak vysoký, že mi bude trochu nepříjemně zdvihat hlavu a udrží mě vzpřímeného – i za cenu, že mě to bude trochu škrtit.

Takže jsem nemohl odmítnout nabídku od MHSexshopu (zdravím a díky), otestovat dvojitý vysoký kožený obojek – od značky Ledapol. Ta je dle všeho jedním z největších světových výrobců fetish oblečení, BDSM hraček a lesklého oblečení z materiálu lack.

Jaký je na dotek?

A víte co? Přesně splňoval mé požadavky – základem je nádherně zpracovaná černá kůže, zvenku i zevnitř. Výrazné vykrojení na bradu, aby dobře seděl natěsno na krku, masivní ocelové přezky a… ajajaj… červené roubování na hranách, které je decentně měkké, takže se ani při delším (které jsem si dosytosti užil v minulých víkendech na chatě) nošení nezařezává.

VIDEO z redakčního rozbalování

Drží a nepustí

A sice se nezařezává, ale rozhodně na tohodle macka nezapomenete – za prvé má solidní váhu (dohledám pro zvědavce) a masivní zpracování – jak samotné tělo obojku, tak i přezky by udržely statného chlapa. Původní záměr byl mít elegantní, minimalistický vysoký obojek, jen s jednou přezkou, ale v praxi se ukázalo, že mít 2 přezky je výhodnější.

Jsou stabilnější, dají se lépe utáhnout a rozloží právě váhy na 2 kožené pásky. Takže rozhodně jen tak nepovolí, tímhle kouskem by nemusela pohrdnout ani zákeřná profi-domina, natož moje domácí Paní.

Pár čísel

  • šířka 9-10 cm,
  • pro krky s obvodem 32 – 39 cm (max přibližně 43 cm).

Kdybyste tenhle konkrétní kousek hledali, v katalozích to bude pod označením: Kožený obojek – le8012 Ledapol. Na tomhle kousku je zajímavé, že má očko (v tomhle případě opravdu solidní kus oceli) nejen v předu – typicky pro vodítko, či přivázání k topení, posteli, trestnému kříži, židli, skobě ve stěně, … ale i po bocích.

Zjistěte kolik stojí Dvojitý kožený obojek Ledapol
ZJISTIT CENU

Takže v případě neposlušnosti otroka ho dokážete připevnit krkem hned z 3 míst (ve předu a z boků) a to už ten parchant opravdu nebude uhýbat při trestání. Protože takový obojek si rozhodně nezaslouží hodný a poslušný otrok, ale ten, co potřebuje pořádně ztrestat a trochu srazit hřebínek (i jeho koule).

Čím si mě získal

Perfektními materiály, detailním zpracováním (švy, sešívání, vše sedí a lícuje), krásnými barvami a nápaditým umístěním dalších ok pro připoutání či přikování. I můj krk si po pár hodinách zvykl, že prostě musí být rovně a nic s tím stejně neudělá, takže i tento úkol splňuje.

Když už jsem protestoval proti nějakému zacházení, Paní to vyřešila dost efektně – společně s tímhle obojkem jsme dostali na recenzi i nafukovací motýlkový roubík z černého latexu (recenze už brzy), který mě pořádně vyplnil a už jsem opravdu jen držel a huhlal… nic jiného mi taky ve zbytku víkendu nezbylo. Ale o tom se rozepíšu třeba příště.

A kdyby vám to nestačilo, Ledapol má v nabídce ještě podobně designovaná pouta na zápěstí – přesně vyšší verze, dvojitý pásek a masivní zpracování… Ajaj, to mě zase čeká víkend ve sklepě, že Paní?

Klady

Zápory

Nádherné zpracování Pro někoho možná těžší obojek
Vše lícuje
Masivní ocelová oka
Dvojitá přezka drží
Vykrojení pro bradu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: