Nevýrazný, nenápadný, avšak svůj účel plní dokonale. Aneros Helix Syn je produkt společnosti Aneros, která se pánskými hračkami na prostatu zabývá již od roku 2003. Nevyrábí však hračky „od oka“, ale věnuje se zkoumání pánské anatomie, prožitků, a na jejich základě designuje své hračky k maximální spokojenosti a uspokojení.Tuhle hračku jsme si pro recenzi vybral na českém sexshopu Růžovýslon.cz.

Představení hračky

Aneros Helix Syn je nástupcem Helix Classic. Rozdíl mezi původní a upgrade verzí je v tom, že původní verze je bílá a plastová, zatímco Syn je černo-červený a hlavní část je silikonová, avšak je vyztužena tvrdým jádrem, aby držel tvar a neohýbal.

Což je dobře, z vlastní zkušenosti vím, že pokud je hračka moc měkká, tlak na prostatu je neefektivní. V nejširším místě má Helix necelé 3 cm, použitelná délka je pak 10 cm. Tvar je v zadní části plochý a v přední části má zvětšenou špičku pro efektivní stimulaci. Výhody silikonu snad zmiňovat nemusím, jen pozor na lubrikanty na bázi silikonu, mohou hračku poškodit.

VIDEO z rozbalování v redakci

Rozbalování v textu

Helix je zabalen v luxusní papírové krabičce, kde uvnitř je ještě kazeta na magnet. Nic složitého, nic zbytečného, do krabičky se dostává lehce, maturitu k tomu nepotřebujete.

Používání, funkce, pocity

Helix má jednostranné použití. Je určen na stimulaci prostaty. Nic jiného s ním v podstatě nevymyslíte. A pokud ano, tak pro to existují lepší alternativy. Takže namazat, zasunout, a jedem… Počkat. Zas tak jednoduché to není.

Zjistěte kolik stojí dráždič prostaty?
ZJISTIT CENU

Helix totiž nevibruje, nepulsuje, nezpívá, nevaří, nepeče… Jeho dokonalost se skrývá v tréninku. Tato hračka má totiž fungovat tak, že si jí zavedete na místo, a pomocí Kegelových cviků (stahování a povolování svalů pánevního dna) se hračka uvnitř pohybuje a tím stimuluje prostatu.

Tj. orgasmus přímo přes prostatu, bez honění, to je cílem tohoto výrobku. Jasně, můžete si „pomoci“, ale to není ono. Ten pocit orgasmu prožitého při používání tak, jak bylo zamýšleno, je úplně někde jinde. Ale chce to trénink a čas. Méně zkušeným to může zabrat i několik týdnů, než se to povede. Ale stojí to za to.

Klady

Zápory

Silikon Cena
Pevný / neohebný Jednostranné použití
Dokonalý tvar Jen vodní lubrikanty
Ultimátní orgasmus, když je používán správně
Drží tam, kde má, nevyklouzává
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: