Získali jsme k otestování moc pěkný designový kousek od společnosti Loveo. Jedná se o netradiční vibrační/masážní hlavici Ione. Pokud si představíte při vyslovení spojení „vibrační hlavice“ nevzhledný plast nepraktických rozměrů, jste na omylu.

Loveo Ione sází na velmi přitažlivý něžný design. Samotná hlavice se svou velikostí výrazně neliší od vibrátorů. Jistě potěší každou ženu už na první pohled. Balení působí velmi lákavě, i když je vidět lehká inspirace konkurenční společností.

Luxusní hlavice na první pohled

Mnohým hračkám je třeba vytknout, že výrobce nepřikládá obal, nikoliv Loveo. Kdybych ale přece jen něco vytknout chtěla, zasloužil by si sáček na tak noblesně vypadající hračku poněkud luxusnější a na dotek příjemnější materiál. Takový, který probudí vaše smysly už od prvního okamžiku.

Součástí balení je i nabíječka – ne ovšem magnetická, jak uvádí výrobce v návodu. Na tu se tedy, předpokládám, můžeme těšit někdy později u následujících Loveo hraček. Samotné nabíječce ovšem až na chybu v manuálu není co vytknout. Skládá se jak z klasické koncovky do zásuvky, tak z možnosti nabíjení přes USB kabel. Blikáním hlavice signalizuje nabíjení a svícením úplné nabití. Ode mě tedy další plusový bod, skvěle vyřešeno.

Intuitivní ovládání

Hlavice je vyrobena z lékařského silikonu, tedy materiálu 100% bez zápachu a na dotek skutečně příjemného. Vibrace se ovládají pomocí 3 tlačítek – tedy ke zvýšení a snížení intenzity a přepínání programů. Zasazeny jsou v lesklém plastu, který funguje jako malé zrcátko. (To mě osobně ale dost obtěžuje, protože mě přenáší do hodin fyziky k dutým a vypuklým zrcadlům – zkrátka, moc vám to v něm slušet nebude.)

Středovým tlačítkem si můžete vybrat ten nejvhodnější program nebo je libovolně střídat – jak jen si bude tělo vaší partnerky žádat a věřte mi, že vás její zrychlující dech a pohyby úplně jasně navedou.

Nejenom na sexuální dráždění…

Hlavice je skutečně všestranná hračka. Při masáži zad víceméně pracuje za vás, a vy tak můžete přemýšlet o tom, které místo partnerčina těla potěšíte později. Intenzitu vibrací je možné nastavit od velmi slabých až po skutečně silné, proto si zaručeně vybere každý. Dovolím si říct, že Loveo zláká k vášnivým hrám i odpůrce vibrací.

Moje hodnocení

Záleží jen na vás, jak budete partnerku vibracemi provokovat než se (konečně!) přesunete k čekajícímu klínu. Hlavice svým tvarem skvěle kopíruje křivky ženského těla. Pokud ji používají dvě ženy, dá se tak snadno použít vzájemně. Ať už ji ale používáte sama, s partnerem či s partnerkou nebo v jakékoliv nezmíněné kombinaci, věřte mi, že nebudete litovat.

Klady

 •  

  Silikonový materiál

 •  

  Signalizace nabíjení

 •  

  Designový vzhled

 •  

  Luxusní balení

 •  

  Intenzita vibrací

 •  

  Textilní obal v balení

Zápory

 •  

  Výdrž baterie

 •  

  Propichovací způsob nabíjení

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU