Jedná se o šumivou masážní pěnu s chladivým a praskajícím efektem. Není to jen nějaká obyčejná pěna, tohle je skvostný elixír rozkoše. Jak sám název napovídá, jde o cosi, co vás zavede do světa smyslných zážitků.

Možná vás překvapuje (původně i nás, když jsme tenhle kousek našli v balíku produktů na recenze od Růžového slona) = proč tu píšeme o pěně. No… je to masážní pěna, a když si vezmeme do kontextu naše dřívější reportáže z masážních salonů (rozhodně ne těch slušných), testů masážních svíček a afrodiziakálních masážních olejů, tak… to sem vlastně dobře sedne. 🙂

Pro koho je určena?

Máte chuť překvapit partnera nebo partnerku? Toužíte po smyslné předehře, která vaše pocity vystupňuje na novou úroveň? Pak jste na správné adrese.

Tento produkt obsahuje výtažky z okvětních lístků lotosu. Vůně? Vanilka, jak jinak! Přestože obsahuje alkohol, hydratační efekt je zaručen.

Ta vanilková vůně, je opravdu intenzivní, až bych skoro řekl explozivní = což u natlakovaného produktu není asi nejlepší přídomek, ale je to tak. Opravdu provoní situaci krásně přírozenou vůní vanilky, možná pochází z laboratoře, ale realističnost je zde vysoká.

Za to sklízí poklonu od nás, nemáme rádi moc chemicky působící vůně (nebo dokonce chutě, fuj).

VIDEO z redakčního rozbalování

Jak se používá?

Stačí jednoduše nastříkat na erotogenní zóny a nechat magii působit. Je ideální pro masáže, ale i pro lehce tvrdší hrátky (zavázat oči, naplácat pořádně a promasírovat tímhle pěnítkem pro aftercare?).

Vlastně, proč se omezovat? 

Je těžko předatelný ten efekt šumuvosti, nebo za nás spíše praskání = je to jakobyste si zavzpomínali na dětská léta, kdy jste namáčeli konkrétní růžové lízátko ve tvaru nohy do praskajícího prášku a poté vám praskala celá pusa.

Tak to je přesně ten identický efekt, který ten sprej má. Ale v kombinaci s mazlivostí a klouzavostí té pěny. Je to rozhodně atypický kousek, který nás právě tíme efektem překvapil.

Zjistěte kolik stojí Šumivá masážní pěna s praskajícím efektem Vanilla Bubble
ZJISTIT CENU

Dávkovač je takovou třešničkou na dortu. Dávkujete přesně, kolik potřebujete. Bez náhody, bez nepořádku.

Prostě tak, jak si to sami přejete a díky bohu za ten nápad.

Časté otázky, co měli kolegyně v redakci

 • Je vhodná i pro citlivou pokožku?
  Pokud máte citlivou pokožku, vzhledem k obsahu alkoholu, je lepší produkt nejprve vyzkoušet na malém kousku kůže.
 • Můžu použít pěnu i na intimní partie?
  Pěna je určena spíše na erotogenní zóny, které nejsou přímo intimními partiemi.
 • Je pěna jen pro páry?
  I když je určena primárně pro páry, nic vám nebrání v experimentování i samostatně.
 • Je balení diskrétní?
  Ano, balení je elegantní a nenápadné.
 • Je pěna vhodná jako dárek?
  Rozhodně, luxusní design a unikátní zážitek z ní dělají perfektní dárek.

Aroma a vnímání

Vanilka, ta omamná vanilka! Cítíte to? Vaše čichové buňky tančí sambu, zatímco si vaše tělo užívá masáže. Už jsme to psali výše, protože jsme se neudrželi = pro efekt to zde opakujeme = omamnost vanilky je zde opravdu intenzivní a smyslná.

Lotos v kompozici: Něco navíc

Lotos není jen květina, je to magická bylina s léčivými účinky. V tomto případě posiluje hydratační efekt a celkově působí na regeneraci pokožky. 

Lotos dodává šťávu celému zážitku, přidává vrstvu, o které se většinou jen sní. Chápete to? Mě narovinu ne, ale v tom celku při klouzání těla na tělo (dodnes vzpomínám na body-to-body erotickou masáž od MataHari – viz reportáž výše), je to intenzivní.

Klady

Zápory

Stimulace všech smyslů Vyšší cena
Smyslná masáž Obsahuje alkohol
Chladivý efekt, ideální v letních dnech Ne pro masáž celého těla
Luxusní design
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: