Každý z nás si občas rád dopřeje masáž pro uvolnění těla. A co je příjemnějšího, než si masáž zpestřit erotickým nábojem? Jemné doteky, dráždění celého těla a chvějivé vychutnávání jiskřivé slasti. A není k tomu potřeba víc, než příjemná hudba, útulné prostředí, svíčky a… masážní olej! Stojí jedlý masážní olej Shiatsu s příchutí čokolády a máty, za to?

Proč Shiatsu?

Na poli masážních olejů si můžete vybrat z bohaté nabídky. Masážní oleje Shiatsu jsou ceněné pro svou kvalitu a rozmanitý, nápaditý sortiment, ze kterého je radost vybírat. Milovníky sladkého experimentování s chutí i vůní jistě zaujme jedlý olej ochucený čokoládou a mátou.

První dojem

Lahvička o objemu 100 ml působí velice decentním dojmem. Tak akorát padne do ruky, má olej má tlumenou karamelovou barvu a celkově olej působí jako tichý a nerušivý element, který dokonale zapadne do intimní atmosféry. Velmi praktické je dávkování oleje.

Lahvička má šroubovací víčko, pod kterým se nachází dávkovací mechanismus na bázi sprchového gelu – po zmáčknutí lahvičky si sami určíte, kolik oleje na těle přistane. Toto dávkování je velice praktické vzhledem k tomu, že na rozdíl od jiných olejů, nehrozí vylití obsahu lahvičky při neopatrném pohybu v zápalu vášně.

VIDEO z rozbalování

Omamná vůně? Jak pro koho!

Výrobce slibuje podmanivou vůni, která nás eroticky naladí. Hned v prvních tónech vůně je cítit sladká čokoláda. Vůně máty se line mnohem pomaleji, ale v celkovém spojení opravdu snadno rozpoznáte souhru čokolády a máty.

Hned vzápětí přichází zvláštní pocit vzrušení a cítíte něco silně evokujícího sex. A co to je? Vůně latexu. Ta je do oleje nenápadně zakomponovaná tak, aby důvěrně známá vůně latexu navodila sexuální atmosféru. Ovšem olej svým aroma nevzbuzuje takovou poetiku u všech. Z mužského pohledu je to prostě jen vůně vyžvýkané sladké žvýkačky.

Kolik stojí Masážní olej Shiatsu
ZJISTIT CENU

Ochutnejte

Po trochu rozporuplné vůni přichází na scénu chuť oleje. Ta je decentní, nevtíravá, avšak s jasnými rysy čokolády a jemným podtónem máty. Při masáži těla se ovšem z příjemné chuti, která zpestří masáž, v určitý okamžik, kdy masáž přechází v ryze sexuální hrátky, stane rušivý element.

Na vlastní kůži

Olej má tekutější konzistenci, která se dobře roztírá, nezanechává mastný film a rychle se vstřebává. Je otázkou, zda je to žádoucí, jelikož olej pod těmito vlastnostmi rychle zasychá a jeho aplikaci je tudíž potřeba opakovat víckrát za sebou. Je však překvapivé, že ač se při masáži zdá, že jste spotřebovali celou lahvičku, olej ubývá značně pomalu.

Stopy nezahladíš

Ač výrobce uvádí, že olej nezanechává mastné fleky na oblečení a povlečení, nedejte se tímto slibem zlákat. Olej se vpíjí kamkoliv může a zejména jeho vůně se jen tak neodlepí. Například peřiny voní čokoládou až do vyprání. Výdrž vůně je značná i na vlasech a oblečení, které se ani do přímého kontaktu s olejem ani nedostalo.

Klady

Zápory

Kvalitní výrobek ověřené značky Rychle zasychá - potřeba často opakované aplikace
Erotizující působení na smysly Hodně tekutá konzistence
Nízká spotřeba
Praktické dávkování oleje
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: