S tímto gelem jsem měl trošku větší plány, ale otestování bylo dost rychlé. Je spousta metod, jak oddálit ejakulaci, více či méně účinných či trvalých. Pro mě asi ty nejúčinnější a nejrychleji využitelné jsou gely či kondomy s odpovídajícím gelem.

Moje očekávání

Tady jsem čekal, že se tento gel bude chovat stejně jako ostatní a byl jsem překvapen, že nástup účinku je udáván 15 minut. U mě šlo o cca 10 minut, ale i tak to vyžaduje trošku plánování a tedy to nejde využít tak, že když na sex dostane člověk chuť, namaže a je to.

Na druhou stranu musím říct, že se dá zpoždění využít na předehru a mazlení. A to je i jednou ze strategií pro oddálení ejakulace u dost mužů – pozornost přesunout na svou ženu (protějšek, nebo muže), a tím získat čas na odpočinek, zklidnění, ale její řádné rozdráždění a navnadění na zbytek řádění!

Takže vlastně nevýhodu můžeme škrtnout a udělat z ní výhodu, že dámy?:)

VIDEO z redakčního rozbalování:

Anestetický efekt

Bull PowerGel působí anesteticky (tzn, že snižuje citlivost míst, na které gel aplikujete).

Anestetický efekt zaručuje kombinace tří běžných, přírodních látek :

  • Humulus Lupulus extract (Chmel otáčivý)
  • Avena Sativa (Oves setý)
  • Mentha Piperita extract (Máta peprná)

Složení konkrétně:

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aminomethyl Propanol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-9,  Acrylates/C10–30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Mentha Piperita,  Humulus Lupulus,Iodopropynyl Butylcarbamate, Alcohol, Avena Sativa.

Balení obsahuje

  • Gel na oddálení ejakulace Bull PowerGel (30 ml)
  • Návod k použití

Neboli nic, co byste upřímně nečekali od takovéko produktu, že? :)) Prostě konkrétní lahvičku/tubu a jak ji použít. Toť celé Sherlocku.

Vlastní dojem

Velmi příjemně mě překvapil gel tím, že při použití jsem necítil žádné brnění, nebylo znecitlivění na dlouho a celkově byl příjemný. U kondomů s gelem jsem měl “problém”, že při nástupu žalud začal brnět a pak byl znecitlivěný ještě hodinu dvě poté.

Zjistěte kolik stojí Gel na oddálení ejakulace Bull PowerGel
ZJISTIT CENU

S tímto gelem jsem měl sice pomalejší náběh, ale vlastně jsem necítil začátek účinku jinak, než že jsem mohl pokračovat, kdy normálně už dojde k ejakulaci.

Neměřil jsem, jak dlouho gel fungoval, nezastaví ejakulaci kompletně, jen jí oddálí.

Odhaduju, že během hodiny až dvou se citlivost vrátila do normálu, ale tím, že není žádný pocit, který by “ohlašoval” konec, tak nevím přesně.

Celkové hodnocení

Tedy celkově můžu říct, že byl gel moc příjemný a vzhledem k tomu, že stačí jen málo, tak docela ta malá tubička vystačí (nevím, jak by vystačila někomu o dost aktivnějšímu, ale 30 ml není málo). Za mě (a partnerku) doporučuji = efektově splní co slibuje.

Klady

Zápory

Příjemný Nic
Žádné špatné pocity
Jednoduché dávkování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Díky za tip, zkusím ho. Ač nemám problém s mým chováním, dává mi smysl pro manželku vydržet ještě déle :-)))

Děkujeme za komentář, ano na výdrž je to dobrý kousek… 🙂

Spolupracujeme: