Honítek (či masturbátorů chcete-li) od Tengy jsme v redakci testovali vícero. Od nejlevnějších a nejmenších Eggs, až po klasické Deep Throat Classicy, 3D varianty, skvělou Flip Lite a velkou Flip Hole. Vše, se za ty roky vyvíjelo, měnilo a posouvalo k něčemu dalšímu.

A výsledkem té (z našeho pohledu testerů) 8leté anabáze je právě dnešní recenzovaná Tenga Flip Hole 0, neboli „nulka“. Ta se jmenuje Zero, protože ji předělali z úplné 0. Vzali vše, co se naučili za posledních 10 let, a postavili hračku na míru moderním mužům.

Japonský minimalismus co tak milujeme

Balení je hodně jednoduché a minimalistické – máme rádi, když hračka samotná je sama sobě i pouzdrem. Zde v patce, je ukrytý návod a také dávka lubrikačního gelu, takže nemusíte na nic čekat a můžete testovat.

Pro lepší prožitek (jako u každé umělé vagíny) doporučujeme předehřát nějakým vyhřívacím „bazmekem“ – testovali jsme už BOOM Warmer a Fleshlight Warmer. Svou funkci splní každý z nich, ač druhý zmiňovaný komfortněji. Plus můžete experimentovat s chladivými a hřejivými gely a tím si to ještě více ozvláštnit.

Nerealistická erotická hračka pro pány…

Pokud neznáte honítka od japonské Tengy, asi vás překvapí, že otvor nenapodobuje dívčí ústa, její vagínu či vilnou prdelku. A ani jejich obdoby u pánů. Je to prostě obkrouhlý otvor, za kterým ostřejší oči vidí vnitřní výstelku z průhledného silikonu. Náznaky vnitřní struktury jsou efektně vidět i z vnějšku, kde prosvítá kolem boků.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Co je nového?

Čím se odlišuje od původní verze „otáčecí dírky“, neboli Flip Hole? Je citelně více pružnější, díky tomu, že tělo má sice z pevného ABS plastu, ale jen v podobě pevných bočnic vlevo a vpravo. Nahoře a dole (z pohledu do otvoru) je z čistého silikonu, takže extrémně měkký a pružný. Takže skvěle reagující na váš stisk.

A na vstupu má speciální otvor, který zamezí vytékání lubrikantu při zásunech. Pánové, pokud máte nějaké honítko, víte, že je to otrava, když na vás takhle „slintá“. Bohužel více gelu zajišťuje více klouzání a tedy větší potěchu pro nás. A tohle 0 vyřešilo za nás na výbornou.

Otevírá se jako flipový telefon

Ve stručnosti je to další větší model honítka pro zvídavé pány, kteří nepotřebují hyper, extra realistický vzhled hračky, ale stačí jim čistý „výkon“. Tedy zábavný, jinačí a silný orgasmus. A klidně i vícero jich.

A ocení hlavní devízy „flipové“ konstrukce, tedy skvělé čištění. Ta je tentokrát z boku jištěna plastovou sponou, která na silikonovém středu drží díky jednoduchým, ale pevným kolejničkám. Ty se dají z hračky jednoduše vysunout.

VIDEO – oficiální od Tenga

Zde je za nás asi nejslabší článek celé hračky. Vlastně možná i jediná nevýhoda. A to malé zoubkaté panty, které drží kolejničku u sebe, když z ní odejmete silnou bočnici.

Rozlupnete je lehkým vyosením obou kousků od sebe. Samy o sobě, když se zlomí, nic nepoškodí. Prostě jen vám bude honítko držet díky silné boční sponě. Ale budete vědět, že tam jsou. Tak buďte na ně ohleduplní.

Po odejmutí spony máte před sebou jen silikonové pouzdro. Po otevření máte neskutečný pohled na roztodivnou vnitřní strukturu plnou drážek, kuliček, výstupků… podívejte se raději na okolní fotky či video z rozbalování = to vám dá lepší představu, co čeká váš citlivý žalud a celičký penis.

Vnitřek by se z videa dal chápat jako varianta vhodná na ústa zubatého Vetřelce. Však jeden z výstupků se jmenuje Ripple Dome… Jak dopadla Ripleyová jistě víte, ale tahle potvůrka naštěstí vůbec nekouše. Jen příjemně klouže a dráždí. Tak, jak žádná žena nemůže (promiňte dámy, ale tohle se trumfnout nedá).

Jak se čistí a suší?

Upřímně? Lépe řešenou hračku jsme v redakci neměli – tedy z řady erotických šukacích hraček pro pány. Po hraní:

 • z boků sundáte plastovou sponu,
 • rozevřete 0 dokořán,
 • spodní panty ho podrží.
 • propláchnete pořádně vodou každý záhyb,
 • a bočnicemi vzhůru (do V písmene) položíte na patku z obalu.

Ta má ideální kulatý tvar se zvýšeními boky, takže tam přesně padne Zero honítko, které je skvěle otevřené, voda se dokáže vypařovat vzhůru a ta co stéká dolů, se dostane do malého žlábku ve víčku. Tady nad tím někdo dlooouho přemýšlel.

Celkové hodnocení

Máme dost velké šuplíky pod postelí plné boxů na erotické hračky. Vejdou se do nich sice desítky hraček, ale my si vždy po příchodu té nejlepší v daném segmentu, pročistíme náš erotický sortiment.

A tohle honítko zajistilo jistou smrt hned 3 hračkám z dřívějška. Neměly prostě šanci a prostě musely jít z domu ven. Stimulační vnitřní struktura, skvělá regulace tlaku na stisk prstů a jednoduché čištění a sušení (je to opravdu velká devíza). Jestli byste pánové měli vlastnit byť jen jedinou přirážecí hračku, mějte tuhle.

A tuto zprávu vysíláme i k ženám… Věnujte Flip 0 svým pánům… společně s VR brýlemi a pár porno videí… věříme tomu, že nebudou mít důvod (a ani sílu) vás měnit za jinou.

Klady

 •  

  Celosilikonová vložka se zachováním pantů

 •  

  Vnitřní výstupky

 •  

  Jednoduchá regulace podtlaku díky stisku boků

 •  

  Hračka je zároveň obalem

 •  

  Skvělé čištění a sušení

 •  

  Intenzivní orgasmy

 •  

  A ještě další orgasmy

Zápory

 •  

  Očekáváme menší životnost bočních mini-pantů

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU