O masturbátorech Tenga jsem se dočetl před pár lety kdesi na internetu a hned od začátku mě tyto japonské výrobky zaujaly. Slibovaly věrnou simulaci orálního sexu, takže jakmile jsem měl možnost si ozkoušet model GEO Glacier, neváhal jsem.

Neváhal jsem ze dvou důvodů

Kdybych neviděl název Tenga a nevěděl, o jaký výrobek se jedná, neměl bych patrně nejmenší tušení, na co hledím. Na jednu stranu se výrobek nepodobá vůbec erotické pomůcce, na druhou ovšem vypadá tak nezvykle, že se vás babička na návštěvě určitě optá, co to je.

Plastový dóm skrývající téměř organicky vypadající bílou kouli ve mně v první moment zanechával dojem, že hledím na něco, co navrhoval H. P. Lovecraft. Tohle že je honítko? Jak to, u mocného Cthulhu, má fungovat?

Jak vlastně funguje?

Skutečně, bez návodu bych byl ztracen. Nejspíš by mě nenapadlo, že tuhle srandičku musím před použitím otočit naruby. Silikonové „krystalky“ poté tvoří perfektní vroubkovaný vzorek. Teď stačí jen namazat a můžeme se projet.

Škoda jen, že hned první dojem byl víc než rozporuplný. Poněkud jsem pozapomněl na to, co jsem se o značce Tenga dočetl kdysi. V popisku u výrobku se psalo, že se přizpůsobí jakémukoliv rozměru penisu, plus navíc materiál je velice měkký a pružný. Takže jedeme nadoraz!

Zjistěte kolik stojí Masturbátor Tenga GEO Glacier
ZJISTIT CENU

VIDEO z redakčního rozbalování

Jaké je v akci?

No, můžete, ale připravte se, že to prostě nebude ono. Pokud bych měl své zkušenosti z použití tímto způsobem vyjádřit jednou větou, tak „jako z udělání se ne a ne udělat“. Nevím, čím to bylo, ale ač výrobek dráždil skvěle, tak při zásunu nadoraz a tím pádem značném natažení pomůcky se ztrácí efekt oněch výše zmíněných krystalků a kde nic tu nic.

Přečtěte si návod

Naštěstí tu máme návod a popisek na webu! Stačilo si přečíst nějaké tipy a triky a najednou bylo jasné, jak na to. V zásadě nemá moc cenu snažit se vecpat do nejhloub. Vzorek totiž orální sex simuluje výtečně, když s honítkem točíte na špičce penisu. Nic pro rychlovky, spíš momenty, kdy se chcete trochu rozmazlovat. A výsledek? Jakmile vím, jak na to, je to parádní!

Omýt a…

Potom už jen otočit nazpět a omýt, což jde samo. Stojánek, na který kouli zpět nasadíte, je současně i sušák. Výrobce slibuje padesát použití s dokonalým prožitkem, což zatím nemohu potvrdit, ale ač v mnoha ohledech Tenga GEO Glacier nenahrazuje normální umělou vagínu, když víte, co chcete, jedná se o dost dobrou volbu.

Klady

Zápory

Netradiční vzhled Bez pošťouchnutí nemusíte tušit, co s tím dělat
Materiál
Snadná údržba
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: