Tímto rozhovorem se vracíme částečně do minulosti, protože Rozvernou lišku, neboli Neko jsme už v našem magazínu vyzpovídali. A díky tomu, že se aktivně zase vrátila do internetových vod, museli jsme ji rovnou vyslechnout a zjistit, co za tím je.

Neko M.H. (aka @nekomishuhyuny) má na Twitteru 1054 sledujících a profil má od listopadu 2016. (v době psaní rozhovoru)

Kapitoly

Zdravíme Neko, navazujeme na náš dřívější rozhovor a rovnou nás napadá – co, že jste na pár let zmizela ze sociálních sítí a blogu?

Také vás zdravím a omlouvám se, ale musím se smát. Tuto otázku totiž poslední dobou slýchám velmi často. A odpověď je velmi prostá. Byla jsem několik let ve vztahu, kdy partner byl žárlivý typ a nepřál si, abych s některými svými koníčky pokračovala.

Možného obsahu tedy ubývalo. A já se nechtěla věnovat jen vzpomínkám. Proto jsem se na nějaký čas odmlčela. Ale, to se na konci léta změnilo. A nyní jsem zpět. Zase trochu jiná, ale stále svá.

To nás těší, váš blog jsme rádi zpovzdálí sledovali. 🙂

Stále pracujete jako příležitostná modelka?

V první řadě musím zmínit, že to nikdy nebyla má práce. Modeling jsem vždy měla jen jako koníček. Každopádně jsem dlouho nic s profesionály nefotila.

Avšak, nějaké spolupráce se již rýsují. A pokud nepřijde další karanténa, můžou se mí čtenáři v budoucnu těšit na další krásné fotografie.

Z aktivity a obsahu na Twitteru předpokládáme, že vás stále naplňuje bondage, BDSM, petplay hrátky?:)

Obecně mne stále baví téma sexu a sexuality obecně. Co se týče konkrétních praktik. Snažím se vyzkoušet, co mi život nabízí. Samozřejmě, i já mám své hranice.

Ale ty máme každý. Abych však byla konkrétnější. Ano, stále mne to velmi táhne k tématům BDSM i petplay, který tam (alespoň mám ten dojem) přímo zapadá.

Určitě – petplay (ať už dogplay, ponnyplay, snakeplay a další) je součástí – hodně hravou součástí.

Ano, to jsou. Zcela upřímně bych petplay doporučila i lidem, které jiné části BDSM nelákají. Neboť k němu nejsou potřeba ani hračky a přesto to může být zajímavé zpestření do ložnice.

Když už je zmiňujete, tak jaké vy máte své hranice?

Řekla bych, že mé hranice jsou trochu sporné. Odvíjejí se od toho, s kým jsem. Ovšem napadá mě jedna věc, kterou zkusit neplánuji. A to jsou fekálie, či zvracení. Respektuji, že se najdou lidé, které to láká. Ale mě k tomu nikdo nikdy nepřemluví. Najdou se i další, ale raději o nich napíši článek, než je hned prozradit zde. Takže, děkuji za nápad.

Stále jste v rámci bondáže v submisivní roli, nebo jste také už někoho vázala?

V rámci bondáže jsem se nikdy nevyhýbala dominantnější roli. Jen k ní nebylo tolik příležitostí. Proto jsem častěji vázala sama sebe. Ale aktuálně za sebou mám několik zkušeností vázání druhých lidí. Ale nic profesionálního. Ovšem doufám, že se mi podaří sehnat modelku, či modela. Který/á se mnou bude ochoten/a navštívit vázací kurzy.

Často jste na vodítku a ještě k tomu venku v přírodě venčená coby mazlíček?

Je pravdou, že jsem venku na vodítku nebyla už velmi dlouho. Ovšem co není, může být. Stačí potkat správné lidi a říci si “Ano, tohle nás baví. Pojďme společně něco podniknout.”

Takže to je výzva pro fanoušky, ať vás vyzvou na procházku na vodítku?:)

Nikoliv. Podobné věci si užívám jen s lidmi, se kterými se cítím dobře. Tedy to nemůže být kdokoli. Ovšem ráda se s fanoušky podělím o zkušenosti v tomto směru. A ještě raději vyslechnu jejich vyprávění.

Ještě pokračujte ve focení s Petrem Jedinákem, coby klasikem fetiš foto-scény?

Petr mne od té doby oslovil ještě několikrát. Žel jeho ateliér je přestěhován. A já jsem shodou okolností ještě nenašla chvíli za ním zajet. Ovšem, díky za připomenutí. Napíši mu a třeba právě díky vám vzniknou další velmi zajímavé fotografie.

Výborně, to nás těší, že jsme ho mohli připomenout:)

Vzhledem k vaší přezdívce, stále se vás drží ocáskové kolíky? Nosíte je často?

Ach ano, stále mám pro ocáskové kolíky velkou slabost. Ovšem často je nenosím. Jednoduše proto, že jsem si chtěla pořídit dlouho nějaký kvalitnější. A nikdy k tomu nebyla úplně vhodná příležitost, až do nedávna!

Tedy aktuálně čekám, až dorazí a pak o něm zase určitě napíši recenzi. Případně, pokud bude tak kvalitní, jak uvádějí, budu o něm básnit neustále.

Tak to se na recenzi těšíme, případně můžeme společně najít nějaké další pěkné kousky a poslat vám je na recenzi. 🙂

Určitě se můžeme zase na nějaké recenzovací spolupráci domluvit. Budu jen ráda.

Co říkáte na trend OnlyFans / Patreonu, neboli zamykání lechtivého obsahu pod placené brány a služby?

Co na ně říkám? To jsem asi trochu shrnula právě na Twitteru. Kdy tento post vznikl jako povzdech. Byť je zcela záměrně adresován právě OnlyFans. Na jednu stranu rozumím lidské touze po penězích.

Na druhou stranu je mi z toho tak nějak smutno… A proto jsem ráda, že jsem našla okruh podobně smýšlejících lidí, jako jsem já. Se kterými se nejen mohu bavit, ale také sdílet krásné věci. Ať už texty, fotografie nebo zážitky.

Neboli u vás nejspíše nemůžeme čekat, že byste se vydala zamykáním svých fotek výměnou za peníze? U vašich krásných fotografií by se jistě našlo dostatečně platící obecenstvo.

Ono by se obecenstvo našlo určitě. Jsem si tím jistá. Ovšem já se těmto tématům nevěnuji za účelem výdělku. A neplánuji tento postoj změnit. Je to můj koníček, kterým se chci bavit. Nikoli si z něj dělat povinnost.

Jaké jsou vaše nejoblíbenější TW účty? Předpokládáme, že budou nejspíše vždy lechtivé a provokativní…

Nejsou nutně vždy provokativní. Sleduji různé účty a někdy jsou jen chytré nebo zábavné. Ale vzhledem k tomu, kdo jste vy, a co já píši, bylo by adekvátní zmínit právě ty lechtivé.

Například mne zaujal relativně nový profil velmi talentovaného fotografa @artphoto_t nebo účet překrásné slečny @luca_prazska, která je mimo jiné i moc milá. A také jsem zahlédla, že se vrátila skvělá @klaravrbikova, což mne osobně moc potěšilo.

Děkujeme za pár tipů, třeba je někdy zde potkáme také v rozhovoru. Nebo máte konkrétní tip na někoho, koho bychom měli vyzpovídat?

Chcete tip koho vyzpovídat? To jeden mám. Hlavní zakladatele skvělé BDSM komunity, zvané Písklata. Jsou úžasní. Pořádají skvělé akce. A snaží se naši českou část komunity stmelit. Což je úžasné. Mají i vlastní web. Případně vás mohu propojit napřímo.

Děkujeme mockrát za tip a případné propojení, rádi ho využijeme. 🙂

Ovlivňuje covid typické BDSM/fetiš akce, kterých jste se dříve účastnila? Nebo pokračují dále?

Samozřejmě, že je to ovlivňuje. Ať už tím, že v době karantény se nemohly konat vůbec. Tak tím, že s přitvrzujícími opatřeními mají organizátoři více a více starostí.

Například nyní se na mé oblíbené akce bez PCR testu nedostanete a to ani v případě, že jste očkováni. A zcela upřímně si myslím, že je to v pořádku. Neboť u tak intimních akcí není opatrnosti nikdy dost.

Poznal někdo z vaší práce, že místo gumiček do vlasů tam nosíte kalhotky?

Ano, například má kolegyně o tom ví. Né úplně proto, že by si toho jen tak všimla. Já také většinou nosím černá tanga, tady to není tak nápadné. Ale proto, že jsme se o tom přímo spolu bavily.

Je pravda, že konkrétně černá tanga ve vlasech nemusí vypadat vůbec nepatřičně, spíše nenápadně:)

Ono, mě asi úplně nesejde na tom, jak moc nepatřičně by to mohlo působit. Spíše, mám větší sbírku těch černých než barvených. To proto.

Už v posledním rozhovoru jste říkala, že vaše okolí na vaše záliby reaguje pozitivně – to se předpokládáme stále nezměnilo?

To se rozhodně nezměnilo. Neboť se snažím obklopovat spíše lidmi, kteří mé zájmy sdílí. A je jedno, zda přímo chodí na nějaké akce, nebo jsou zvídaví, či jen respektují, že mne baví něco takového dělat. Zkrátka a dobře, nikdy jsem se za to nestyděla.

Je skvělé, že se dokážete obklopit jen podporujícími lidmi!

Jaké máte plány se svým sexblogem Rozvernaliska.cz, který máte ve spolupráci s naším Lascero.cz?

Množí se mi zprávy, kdy lidé touží po tom, abych zase začala psát. Na jednu stranu mne to velmi těší. O to více, když můj blog navštěvují i v době jeho neaktivity. Ovšem já si ještě stále nejsem jistá, zda to zvládnu. Ono je sice o čem psát. Přesněji několik článků v papírové podobě mám předpřipravených.

Ale nejsem si jistá, zda je budu stíhat vydávat v takové míře, aby mí čtenáři byli spokojeni. A když se nad tím zamyslím, nejde tolik o ostatní jako o mne. Přeci jen, už mi není 19 jako tehdy. A nyní již od sebe očekávám jistou úroveň. Nerada bych tedy sebe, nebo své čtenáře zklamala.

Věříme, že by spoustu vašich fanoušků zkouslo jen občasné články, nebo čistě jen fotogalerie – přeci jenom na krásných fotkách byl blog původně postavený – aspoň, dle nás.

Právě že byl. A nových fotografií je teď jen velmi málo. Tedy s tou myšlenkou trochu zápasím. Ale uvidíme, třeba se rozhoupu již brzy. Jen najít trochu volného času. Který se mi teď příliš nedostává.

Budete ještě testovat erotické hračky? To je vždycky vděčný obsah:)

Určitě to plánuji. Nevím, jestli stejným způsobem jako dříve. Ale určitě ráda doporučím hračku, kterou jsem osobně vyzkoušela. Ještě raději se o ní více rozepíši. Avšak teď mnohem častěji hračky testuji v rámci nějaké akce, nebo s dalšími lidmi.

Tedy dané recenze budou více o emocích a méně technické. Což asi mnohé lidi může bavit, neb na takové recenze nejsou zvyklí. Ale kdo ví… nechávám tomuto volný průběh.

To je určitě v pořádku, každý si najde svůj styl, který mu nejvíce sedí. A oproti tomu si o najdou případně noví čtenáři…

Když už jsme u hraček, máte od “posledně” nějaké nové, oblíbené?

Určitě mám. O jedné konkrétní jsem se již zmínila na Twitteru. Ale další podrobnosti si z dovolením nechám pro sebe, do chystaného článku.

Je v sexu ještě něco, co jste ještě nezkusila, ale láká vás to? Z dřívejška jsme pochopili, že třeba swingers (a další hrátky, které jsou ve společnosti z říše snů) vám nejsou cizí…

Zcela upřímně? Určitě jsou věci, které jsem ještě nezkusila. Jen mi běžně nepřijdou na mysl. Když se ale dostanu do nové situace, je to vždy zajímavé. Zkoumat vlastní hranice jestli toto ještě zkusit chci, nebo je to za hranou.

Ale přeci jen vyzkoušela jsem toho více, než si běžný člověk umí představit. Neboť se zkrátka nebojím. A to by lidé obecně neměli. Je to škoda.

Když to říkáte, co si myslíte, že běžný člověk si neumí představit? Zní to zajímavě…

Tak už jen fakt, že nemám problém nechat se seřezat na veřejném místě úplně cizím člověkem a být u toho téměř nahá… To bývají často pro mnohé lidi jen sny. A když zmíním něco vanilkovějšího, pak swingers párty. Netušíte, kolik lidí o tom jen slyší a zaleskne se jim v očích chtíč. Ve skutečnosti ale nemají odvahu to zkusit.

Děkujeme mockrát za rozhovor a ať se vám daří!

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: