Nový malý kamarád. Tak bych začala svoji recenzi na malý, nenápadný vibrátor ze stránky Sexshop.cz. Vibrátory jsou jedny z mých nejoblíbenějších hraček, takže jsem se nemohla hračky dočkat.

Na první pohled zaujme svým hezkým balením. Je malé a vejde se do kdejaké kabelky. Osobně radši nosím batoh, ale pointa zůstává. Je to super kamarád hlavně na výlety.

O výrobku od A po Z

Jak jsem zmínila, krabička je malá a skladná – na výšku má 13 cm, samotný vibrátor pak 10 cm. Krabička obsahuje vibrátor, nabíjecí kabel (jack koncovka) a návod ve 4 jazycích (anglický, německý a dva asijské).

Vibrátor je z nerezové oceli a je voděodolný. Umývání pod tekoucí vodou pak není problém, ale osobně používám namočené ubrousky a následně dezinfekci ve spreji. Na krabičce je uvedeno, že vibrátor má “tichý design”, ale nezdá se mi o moc tišší, než jiné vibrátory.

Pár čísel

 • Délka 100 mm
 • Průměr 22 mm
 • Vibračních režimů 19

Vibrační módy

Následně má vibrátor i několik módů vibrací, takže vás po delším používání neomrzí. Má jediný čudlík, který svítí, pokud vibrátor zapnete a který bliká, když se vibrátor nabíjí. Dlouhým stlačením vibrátor zapnete, proklikáváním vybíráte módy, dalším dlouhým stlačením vibrátor vypnete.

Nabíjecí kabel je na USB, takže nabijete přes cokoliv a kdykoliv 🙂 po nabytí vydrží však jen 2 hodiny v “provozu”. Takže pokud plánujete delší hrátky, je třeba s tím počítat. Výrobek je poměrně levný, což je určitě výhoda.

Osobní pocity

Tento vibrátor je super na chvilkové použití mezi hračkami. Vibruje úplně celý a tak je vibrace pak cítit po ruce a je to nepříjemné, pokud držíte vibrátor dlouho.

Na cesty je pak opravdu super, protože když si najdete chvilku pro sebe, užijete si bez nějaké práce. Váš nový kámoš vám přivede rozkoš sám. A při kombinaci všech módu se nudit nebudete. Ať už vás takzvaně přepadne chuť kdekoliv, dá se s tím něco udělat:)

Pozitivní a Negativní

Teď už jen rychlé shrnutí, co je fajn a co ne. Pozitivně hodnotím určitě velikost (dá se lehko schovat), cenu a možnost výběru módů. Negativně hodnotím nepříjemný pocit v ruce po držení tohoto vibrátoru zapnutý delší dobu.

Klady

 •  

  Kabelková velikost

 •  

  Příjemná cenovka

 •  

  Výběr vibračních módů

Zápory

 •  

  Vibrace se přenáší i do prstů

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU