Nový malý kamarád. Tak bych začala svoji recenzi na malý, nenápadný vibrátor ze stránky Sexshop.cz. Vibrátory jsou jedny z mých nejoblíbenějších hraček, takže jsem se nemohla hračky dočkat.

Na první pohled zaujme svým hezkým balením. Je malé a vejde se do kdejaké kabelky. Osobně radši nosím batoh, ale pointa zůstává.

Je to super kamarád hlavně na výlety.

O výrobku od A po Z

Jak jsem zmínila, krabička je malá a skladná – na výšku má 13 cm, samotný vibrátor pak 10 cm. Krabička obsahuje vibrátor, nabíjecí kabel (jack koncovka) a návod ve 4 jazycích (anglický, německý a dva asijské).

Vibrátor je z nerezové oceli a je voděodolný. Umývání pod tekoucí vodou pak není problém, ale osobně používám namočené ubrousky a následně dezinfekci ve spreji. Na krabičce je uvedeno, že vibrátor má „tichý design“, ale nezdá se mi o moc tišší, než jiné vibrátory.

Pár čísel

  • Délka 100 mm
  • Průměr 22 mm
  • Vibračních režimů 19

VIDEO z rozbalování v redakci

Vibrační módy

Následně má vibrátor i několik módů vibrací, takže vás po delším používání neomrzí. Má jediný čudlík, který svítí, pokud vibrátor zapnete a který bliká, když se vibrátor nabíjí. Dlouhým stlačením vibrátor zapnete, proklikáváním vybíráte módy, dalším dlouhým stlačením vibrátor vypnete.

Nabíjecí kabel je na USB, takže nabijete přes cokoliv a kdykoliv 🙂 Po nabití vydrží však jen 2 hodiny v „provozu“. Takže pokud plánujete delší hrátky, je třeba s tím počítat.

Výrobek je poměrně levný, což je určitě výhoda.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Boom Benjamin
ZJISTIT CENU

Osobní pocity

Tento vibrátor je super na chvilkové použití mezi hračkami. Vibruje úplně celý a tak je vibrace pak cítit po ruce a je to nepříjemné, pokud držíte vibrátor dlouho.

Na cesty je pak opravdu super, protože když si najdete chvilku pro sebe, užijete si bez nějaké práce. Váš nový kámoš vám přivede rozkoš sám. A při kombinaci všech módu se nudit nebudete. Ať už vás takzvaně přepadne chuť kdekoliv, dá se s tím něco udělat:)

Pozitivní a Negativní

Teď už jen rychlé shrnutí, co je fajn a co ne. Pozitivně hodnotím určitě velikost (dá se lehko schovat), cenu a možnost výběru módů. Negativně hodnotím nepříjemný pocit v ruce po držení tohoto vibrátoru zapnutý delší dobu.

Klady

Zápory

Kabelková velikost Vibrace se přenáší i do prstů
Příjemná cenovka
Výběr vibračních módů
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: