Kdysi dávno jsem si koupila vibrační vajíčko. Rychle se mi omrzelo a řekla jsem si, že by nebylo na škodu vyzkoušet podobné/stejné, avšak jiné značky – značky BOOM. Sexshop nabízí toto vajíčko v mnoha barevných variantách, které sice nejsou možné si vybrat, ale mně náhodou přišla fialová, moje oblíbená, takže takové malé plus.

O výrobku od A po Z

Boom vibrační vajíčko na dálkové ovládání. Pod tímto názvem můžete toto vajíčko zakoupit. Avšak trošku zmate svým názvem, jelikož neni na dálkové ovládání tak, jak si člověk představí na první chvíli.

Vajíčko je propojené s dálkovým ovládáním na kabel, který je necelý půl metru dlouhý. Do postele tak akorát. Vajíčko i ovládání jsou z plastu. Cena X kvalita je i v tomto případě na místě, proto je vhod tak i hodnotit. Ovládání je na baterky typu AA.

VIDEO z rozbalování v naší redakci

Pár čísel

  • Průměr vajíčka: 2.5 cm
  • Délka vajíčka: 5.5 cm
  • Délka spojovacího kabelu: 47 cm
  • Baterie typu AA: 2 kusy

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Jaký je materiál?

Jak jsem zmínila, vajíčko i ovládání je z plastu. Přesněji ABS plastu – to je super v tom, že nikterak nezapáchá a je možné na něj použít lubrikační gel jak na vodní bázi, tak na bázi silikonové.

Vajíčko působí hodně odolně a bytelně, avšak samotné ovládání působí laciným dojmem.

Vajíčko je možné umýt pod vodou, ale neni voděodolný, tak bacha na to!:)

Zjistěte kolik stojí BOOM vibrační vajíčko
ZJISTIT CENU

Jak se ovládá?

Ovládání je velmi jednoduché. Vložíte baterky do ovládání, otočíte kolečkem a užíváte si rozkoše. Mám ráda ovládání tohoto typu, jelikož si opravdu můžete regulovat sílu vibrací.

Většina jiných vibračních hraček na dálkové ovládání mají jednotlivé módy, při kterých je síla vibrace už předem nastavena.

Tady si ale regulaci můžete sami určit pomocí kolečka, což je super. Vibrace může být velmi příjemně slabá, až opravdu silně divoká. Je to už jen na vás.

A klidně i něco mezi tím. 🙂

Osobní pocity

Jedna věc, která mě na těchto hračkách osobně štve, je následná vibrace ruky, pokud samotné vajíčko držíte dlouho a dráždíte si třeba klitoris.

Pokud ale zavedete vajíčko například do vagíny (gurmáni klidně do zadečku), můžete na vše zapomenout a jen si užívat příjemných vibrací. Za tu cenu však poskytne vše, co očekáváte, a věřím, že intenzitou vibrací mnohem více.

Klady

Zápory

Regulace vibrací Lacině působící ovládání (avšak na úkor ceny je to v pohodě)
Odolné a bytelné vajíčko
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: