Už jste slyšeli o Yoni eggs? Není to tak dávno, co se začala tato vajíčka dostávat do povědomí veřejnosti. Erotická hračka, zdravotní pomůcka nebo posvátný předmět pro lepší duchovní prožitky? Informací je všude hodně, ale jak je to doopravdy? Přesvědčila jsem se na vlastní kůži.

Co je Yoni vajíčko?

Yoni vajíčko je leštěný minerální kámen ve tvaru vajíčka. Pro jeho výrobu se používá nejčastěji růženín, křišťál, jaspis, ametyst nebo fluorit. Uvádí se, že zvolený druh kamene je pak klíčový pro účinky daného yoni vajíčka. A proč se mu říká yoni vajíčko? Slovo yoni v sanskrtu znamená vagina či posvátný zdroj života.

Historie praví, že yoni vajíčka se začala používat již zhruba před 5000 lety před našim letopočtem. Byly výsadou žen z vyšších vrstev a zajišťovaly dobrý stav jejich pohlavních orgánů. Postupujícím časem se vajíčka rozšiřovala mezi ostatní vrstvy společnosti a víra v jejich zázračné účinky stále sílila. A co nám vlastně vůbec yoni vajíčko nabízí?

Slibované účinky

Vajíčko údajně funguje na dvou úrovních – fyziologické a psychické. Yoni vajíčko nemá přímo eroticky stimulující vlastnosti na úrovni erotické hračky, avšak jedním z hlavních uváděných účinků je právě zvýšení sexuálních prožitků z dlouhodobého hlediska.

Mezi uváděné účinky pak nejčastěji patří:

  • Posílení svalů pánevního dna
  • Zvýšení citlivosti při sexu – zvýšení orgasmického prožitku
  • Snadnější dosáhnutí orgasmu
  • Zvýšení sekrece díky stimulaci Bartoliniho žlázy
  • Léčba a harmonizace bloků v těle dle volby daného kamene
  • Zlepšení vztahu se svou yoni
  • Schopnost lépe ovládat své svaly při sexu – zvýšení prožitku partnera
  • Snížení menstruačních křečí

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Jak si Yoni vajíčka představit?

Jedná se o kameny vejcovitého tvaru, které se dělají v různých velikostech. Čím menší vajíčko je, tím je těžší jej v sobě udržet a účinky se tím stávají efektivnější. Svaly začnou pracovat, aby vajíčko nevypadlo, čímž sílí a tělo se naučí je lépe ovládat.

Rozměry nejmenšího vajíčka jsou 3 x 2 cm, středního vajíčka 4 x 2,5 cm a největšího 4,5 x 3 cm.
Co se týká samotného vzhledu materiálu, barva a „kresba“ na vajíčku nebudou nikdy jednotné, jelikož jsou vyráběny z pravých kamenů. Takže při rozbalování vás čeká malé překvapení, jak přesně budou vaše vajíčka vypadat.

Na každém vajíčku je v jeho užším konci dírka pro protažení provázku pro snadnější vyjmutí. Součástí balení jsou volně přiložené tři šňůrky, které si můžete na vajíčko připevnit. Vajíčka jsou dodávána v sametovém pytlíku, který jim poskytuje jejich hygienické i estetické uložení.

Manipulace s Yoni vajíčky

Yoni vajíčka jsou primárně určená pro běžné denní činnosti a velmi doporučována při cvičení, kdy se vlivem pohybu celého těla zvyšuje efektivita jejich účinků. Na internetu je k nalezení také hodně návodů na speciální cvičení s yoni vajíčkama.

Zjistěte kolik stojí Yoni eggs
ZJISTIT CENU

Doporučuje se zavádět vajíčka širším koncem nahoru, a to krouživými pohyby. Při vytahování vajíček se není třeba obávat, že by se někam ztratila, ani pokud na nich není připevněna šňůrka. Já jsem se rozhodla si na ně šňůrku nedávat, jelikož je z porézního materiálu, kterému se snažím v případě erotických pomůcek vyhnout.

Avšak i bez této pomocné šňůrky probíhá vytahování bez jakýchkoliv problémů, vajíčka se dají pomocí poševních svalů postupně snadno vytlačit.

Péče a hygiena

O Yoni vajíčka je nutné se správně starat jako o jakoukoliv jinou erotickou hračku. Klíčové je očištění vodou a intimním antibakteriálním gelem, přičemž je nezbytné důkladně vyčistit také otvor pro šňůrku. Pokud bych se rozhodla používat i šňůrku, zvolila bych k jejímu čištění vyvařování.

Jelikož jsou vajíčka vyrobena z přírodních minerálů, doporučuje se je očišťovat také energeticky, aby neztratily své energetické léčebné účinky. K tomu prý stačí vajíčka ponořit do čerstvé vody, přidat sůl a vystavit slunečnímu záření. Tuto metodu očišťování jsem však neaplikovala.

Co na to moje yoni?

Vyzkoušet Yoni vajíčka mě lákalo především pro ochutnání té netradiční přidané hodnoty erotických pomůcek ve formě nádechu ezoteriky. Neměla jsem od nich žádné očekávání jako od klasických erotických hraček a jsem byla zvědavá, co může toto ojedinělé pojetí nabídnout. Vajíčka jsem testovala po dobu dvou měsíců a musím uznat, že již po pár týdnech jsem zaznamenala prožívání silnějšího orgasmu. Při nošení vajíčka necítím a nemám problém při užívání ani jedné velikosti.

Vyhovuje mi, jak jsou v běžném životě nenápadná a snadno skloubitelná s výletem do města i se sportem. Osobně jsem nezaznamenala rozdíl v použití největšího vajíčka, které se uvádí jako nejsnadnější a nejmenšího vajíčka, které má být pro použití náročnější.

Možná však jde o nějakou „neviditelnou“ práci, která se odehrává ve svalech, aniž by si to člověk uvědomil. Jiné z uvedených blahodárných účinků jsem zatím nezaznamenala, ale už ta první změna, intenzivnější prožívání orgasmu, je zajímavým příslibem, že i další pozitivní účinky mohou následovat. Jsem zvědavá, co přinese delší čas strávený s yoni vajíčky.

Klady

Zápory

Materiál přírodního kamene - příjemný na dotek a hezký na pohled Porézní šňůrka + otvor na dírku - uvítala bych variantu bez otvoru
Snadná manipulace s vajíčky Pro zaznamenání pozitivních účinků je potřeba dlouhodobého pravidelného užívání
Zajímavý nápad - příjemné zpestření mezi venušinými kuličkami
Vajíčka se dají ve vodě nahřát či vychladit
Vhodná pro běžné nošení
Zvýšení sexuálního prožitku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: