Při používání těchto kuliček posilujete Kegelovy svaly. Pro ženy to znamená, že svíráním pánevního dna můžou pomoct sobě i partnerovi zažít lepší prožitek. Mají, ale i jiné výhody, ve stáří si poděkujete, protože díky tomu, že budete posilovat pánevní dno, nebudete mít problém s únikem moči.

Balení

Balení samotné mě opravdu zklamalo, sada přišla zabalená pouze v plastovém sáčku, na kterém bylo akorát napsané co držím v ruce.

V balení k tomu nebyl ani žádný návod na použití. Já vím, já vím, kdo u tohohle potřebuje návod na použití, ale když k tomu nemáte napsáno absolutně nic, tak nevíte jak sadu čistit, jaký lubrikant popřípadě použít.

A co mě překvapilo nejvíc, tak na kuličkách jako takových nenajdete ani to jako jsou těžké, takže musíte jít podle pocitu nebo to googlit. Na e-shopu to napsané je, ale je to drobnost, která mě trošku mrzí.

Technické parametry

  • Materiál: silikon
  • Délka: 17 cm
  • Maximální průměr: 3,2 cm

Váhy

  • Váha: 30-110 g
  • bílá kulička: 30 g
  • světle růžová kulička: 40 g
  • tmavě růžová kulička: 60 g
  • světle fialová kulička: 85 g
  • tmavě fialová kulička: 110 g

VIDEO z redakčního rozbalování

Splnilo to moje očekávání?

Vlastně ano, splnilo. Kuličky jsem dostala a to, že mi v balíčku nepřišly tak jak jsem doufala už je teoreticky jen můj problém.

Pocit při použití

Samozřejmě, že jsem je musela hned vyzkoušet. Takže jsem se zvedla, zavedla kuličku a šla uklízet.

Zjistěte kolik stojí Vaginální činky Basic X Benwa
ZJISTIT CENU

Po minulých zkušenostech jsem věděla, že ne všechny pomůcky tohoto typu jsou úplně příjemné, a tak jsem byla celkem ráda, že tohle není jejich případ. Kuličku jsem po zavedení vůbec necítila, ani malá šňůrka, za kterou kuličku vytáhnete, mi nijak nezavazela.

Závěr

Kuličky jsou velice šikovná pomůcka ať už vám jde o posílení pánevního dna kvůli většímu prožitku v sexu nebo kvůli prevenci proti úniku moči až budete starší.

Naštěstí si nemusíte vybrat jenom jedno a děláte vlastně obojí najednou. Se zavedenou kuličkou doporučuji jít něco dělat (uklidit uvařit a pokud se nebojíte toho, co to s vámi udělá můžete vyrazit i na procházku) nebo se můžete pustit do cviků pro pánevní dno.

Klady

Zápory

Kuličky nejsou hlučné a nijak nezavazí Kuličky nejsou označené
Podle váhy jsou barevně oddělené Přišly zabalené pouze v pevnějším plastovém sáčku
Snadné zavádění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: