Venušiny kuličky patří k nejstarším hračkám vůbec. Výrobci se pořád snaží přijít s jinými a zajímavými obměnami. Někdy s větším nebo menším úspěchem. Myslím, ale že tyhle se opravdu povedly.

Krystal, symbol rovnováhy

Vajíčka od firmy NS Novelties jsou spíše designovým kouskem, než praktickou hračkou. Jsou vyrobeny z plného skla. Krásný, něžný vzor dodává vajíčkům růžová spirála. Sklo považuju za jeden z nejlepších materiálu k výrobě hraček.

Je hygienický, dobře se čistí, není potřeba použít velké množství lubrikantu, ale když už musíte použít, nebojíte se ani oleje. Ale i samy od sebe kloužou, takže pokud se na kuličky budete těšit jako já, moc si napomáhat gelem si nemusíte.

Vajíčka jsou dodávány se saténovým pytlíkem určeným k úschově nebo cestování. Což osobně oceňuji, protože je opravdu musíte někam po použití (a očistě) samozřejmě uložit.

  • Hmotnost: 37 g a 40 g
  • Délka: 4 cm a 4,5 cm
  • Šířka v nejširším místě: 2,7 cm

VIDEA z rozbalování v redakci

Dvě vejce do skla

Skleněné hračky jsou moje oblíbené díky jejich snadné údržbě. Tyhle ještě k tomu i vypadají moc hezky. Můžete je jednoduše omýt pod tekoucí vodou s mýdlem, ale můžete je přelít i vařící vodou z konvice. Plus se nemusíte omezovat v žádných čističích a dezinfekcích erotických hraček. Sklu je opravdu těžké oblížit, což je opravdu výhoda. 🙂

Zjistěte kolik stojí Skleněná vajíčka NS Novelties
ZJISTIT CENU

Díky jich hladkému povrchu vklouznou hladce dovnitř. Nemají žádnou šňůrku a proto je potřeba trochu více se snažit při vyndávaní, ale i když jsem měla trochu obavy, šlo to hladce. Případně vám gravitace sama pomůže, nemusíte se bát, že ve vás zrovna uvíznou. Ale pro anální použití je určitě nedoporučuji – tam patky a poutka mají svá opodstatnění.

Vajíčka hezky dráždí a pomáhají při posílení pánevního dna. V balení je připojený i leták jak na Kegelovy cviky, ale je pouze anglicky. Není, ale těžké nají tahák na internetu.

Oceňuji jejich zpracování

Krystalové vajíčka jsem si velice užila. Jak vizuálně tak pocitově. Kromě postelových hrátek mi přijde zajímavé si je zavést při cvičení a sledovat jak se pánev snaží.

Klady

Zápory

Cestovní obal Žádné
Materiál
Vzhled
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: