S venušinými kuličkami již nějaké zkušenosti mám, ať už teoretické, tak i praktické. Přesto každý výrobek je novinkou a každá hračka je úplně jiná. FunFactory Smartballs. Jedná se o dvě mechanické kuličky. Každá má průměr 3,5 cm. A celé to je dlouhé 9,5 cm. Rozhodně se nejedná o žádné drobečky, a tak jsem o nich věděla při každém pohybu.

Venušiny kuličky Smartballs po rozbalování

Venušiny kuličky Smartballs jsou celé z jednoho materiálu, jsou jednolité, což osobně velmi upřednostňuji a oceňuji hlavně kvůli hygieně. Díky absenci spojů nejsou na této hračce žádná místa, kam by se dostaly nečistoty, které by šly špatně očistit nebo které by mohly mít ostré hrany.

Zjistěte kolik stojí venušiny kuličky SmartBalls
ZJISTIT CENU

Materiál mě osobně velmi potěšil. Jedná se o elastomed, což je zdravotně nezávadný lékařský materiál. Je naprosto bezpórovitý, takže je vhodný i pro velmi citlivé ženy jako já nebo i ženy trpící alergiemi.

Jak se používají venušiny kuličky? VIDEO

Stejně jako všechny mechanické venušiny kuličky i tyto fungují na principu vnitřních kuliček. Tedy, že uvnitř každé z kuliček je ještě jedna těžší, která při každém pohybu uvnitř rotuje. Zavedené kuličky pak svou rotací a mechanickými vibracemi způsobují, že žena automaticky a někdy i podvědomě zatíná pánevní svalstvo a tím ho posiluje. To byla teorie, teď praxe.

A teď už k samotné recenzi těchto kuliček

Jako většina žen jsem žena vzrušivá spíše klitorálně než vaginálně, možná i pro to jsem při klasické chůzi kuličky takřka vůbec necítila. Přesto Smartballs na mně působily. Po celodenním ťapkání jsem byla nejen nemálo zvlhčená (doporučuju nosit v kabelce náhradní spodní prádlo), ale večer i až nehorázně při chuti.

Druhý den jsem se rozhodla pro větší náročnost a se zavedenými kuličkami jsem hopsala na taneční podložce. Při takovémto pohybu už nemůžu říct, že jsem je necítila. Cítila a hodně. Čím víc jsem se pohybovala, tím víc jsem cítila nejen jejich vibrace, ale i kuličky samotné. Svaly se zatínaly, kuličky dráždily a já se po nepříliš dlouhé době poskakování vrhla na partnera.

Fotogalerie z našeho recenzování

Třetí den jsem se rozhodla ozkoušet, jak se snáší venušiny kuličky a jízda na kole. Tohle nebyl nejšťastnější nápad. Ze začátku, zhruba první čtvrthodinku, to bylo příjemné, ale nijak výrazné, zhruba stejně jako při chůzi. Po oněch patnácti minutách jsem začala pociťovat tlačení, a čím déle jsem na kole jela, tím nepohodlnější to bylo. Takže toto pro mě osobně šťastná volba nebyla.

Myslím, že možnosti, na jaké všechny činnosti si lze venušiny kuličky vzít, ještě nejsou zdaleka vyčerpány a testovat se dá víc a víc. Čím více pohybu, tím větší prožitky a větší vzrušení.

Osobně bych ještě vypíchla dizajn. Smartballs jsou veselé a hravé. Ačkoliv jsou vcelku masivní, nepůsobí nijak robustním dojmem, naopak jsou velmi jemné a decentní. Vlastně jsem měla tendence se jimi chlubit 😀

Klady

Zápory

Zdravotní materiál Nejsou nejvhodnější pro velmi drobné ženy
Možnost vícero použití
Naprostá tichost a diskrétnost
Jednoduché zavádění
Bohužel venušiny kuličky Smarballs jsou vyprodané, ale můžete zkusit novější model:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý den, zajímalo by mě, zda je pro začátečnici lepší zvolit kuličky UNO nebo DUO. Děkuji za názor. Četla jsem na ně dobré recenze a dávám přednost dražší kvalitě než levnějšímu diskomfortu.

Hezký den, pro začátek je vhodnější začít s UNO, ale pak můžete zjistit, že vám sedí a budete mít nakonec 2 kousky 🙂

Případně je možnost napoprvé koupit nějaké levnější za pár set kč a zjistit, jestli s vámi kuličky něco dělají, jestli vám jsou příjemné na nošení, jestli vám sedí vibrace a pak koupit klidně DUO od Fun Factory – redaktorky u nás je považují v cenové třídě 600-800 Kč za nejlepší.

Lepší už budou jen LELO Luna noir, kde jsou výměnné velikosti/dle hmotnosti a pak už největší luxus whoop de doo – ale ty jsou cenově naprosto jinde.

Spolupracujeme: