Vibrátorů, které jsou vyloženě určené pro párek milovníků sexu, jsme tolik netestovali. A přitom je to škoda – jsou to hračky, které využijete jak při předehře, masturbaci, ale i reálně při samotném styku.

Takže zde je právě recenze novinky – Double Joy ve fialové barvě od Satisfyeru. Ten se proslavil především řadou podtlakových stimulátorů na klitoris (aka „womanizérů“), ale rozšiřuje nabídku i mezi vibrátory a další erotické pomůcky pro dospělé.

Zkušenosti z minulosti

V minulosti jsem byla ex přítelem donucená vyzkoušet WeVibe. Opravdu píšu donucená, protože v té době jsem erotickým hračkám úplně nakloněná nebyla a jeho nápad společného vánočního dárku mě opravdu nenadchnul. Samozřejmě koupil ještě další hračky hlavně pro sebe a já za to na něj byla opravdu naštvaná.

Vyzkoušela jsem to s ním a tím to pro mě haslo. Za tu dobu jsem názor ohledně hraček trochu změnila a posunula se dál. Zejména ty, co dráždí bod G, mě hodně zajímají a po těch x letech jsem byla zvědavá, jak se mi bude zamlouvat nový typ tohoto párového vibrátoru.

Balení

Vzhled balení, ve kterém je hračka uložena zprvu nevypadá úplně luxusně a působí na mě spíš tak nějak hravě. Jde o menší krabičku, která se otevírá jako kniha a uzavírání je na magnet. Takže se snadno a rychle dostanete k hračce a to se mi líbí.

Najdete tam Satisfyer a pod ním je součástí balení USB magnetická nabíječka a návod v anglickém jazyce. Mě osobně chybí pytlíček na skladování, ale to mám skoro výtku u každé hračky, která ho nemá.

Skladovat každou erotickou hračku v originální krabičce, na to člověk za čas přestane mít místo, pokud toho má víc.

VIDEO z rozbalování:

Jakou má ten můj barvu

Barva Satisfyeru je tmavě fialová, kterou mám nejradši, a dokonce se mi to hodí do výbavy, protože už mám fialové venušiny kuličky. Samotný Satisfyer jsem si představovala trochu menší, ale to asi kvůli zkušenostem z minulosti.

Pocit z velikosti

To je jen můj první dojem a ve výsledku je lepší, že je větší. Úplně mě nadchlo, jaký je heboučký a jemný, bez žádného zápachu. Na širším a větším konci je velké světle fialové oválné ovládání celého Satisfyeru a na druhém, menším konci, který patří dovnitř je neviditelným nápisem napsáno ,,Satisfyer. Ovládání je složeno ze dvou tlačítek + a , které odděluje nápis ,,SF“.

Na druhé straně části s ovládáním je menší výstupek na klitoris pro lepší stimulaci. Nad ovládacím panelem jsou dva magnetické výstupky na nabíječku. Co se týká hmotnosti, tak mi přijde akorát těžký.

Ovládání

Na ovládání není nic složitého a zvládla jsem to i bez čtení návodu. Ten jsem zkoukla až po prvním použití, ale musím ho pochválit. Mini návod je sice v angličtině, ale podle obrázků dokonale poznáte, jak se Satisfyer zapíná, vypíná, nabíjí, umývá, připojuje na aplikaci a dokonce, kam si ho máte s partnerem dát.

Jak se zapíná

Pro zapnutí stačí podržet 2s tlačítko + a celé tělo vibrátoru se tiše rozechvěje. Obě koncové části mají svůj motor, aby vibrace byly silnější. Přepínání mezi vibracemi, kterých má 10, je jednoduché pomocí právě tlačítka +. Vracet se můžete také a to naopak tlačítkem . Vypínání je stejné jako zapínání. Při zapnutí, vypnutí, připojování se přes bluetooth, ale i nabíjení se vám rozsvítí fialové světýlko, které je blízko nabíjecích výstupků a různě problikává.

Nabíjení v praxi

Nabíjení se mi taky líbí, protože je hnedka jasné, kam nabíječka patří. U nějakých hraček doma jsem musela hledat skoro neviditelnou dírku na strčení nabíječky. Je pravda, že nabíjení přes magnet má už spousta erotických hraček, ale žádnou takovou zatím nemám a tak mě to nadchlo.

Nabíjení je přes USB a přes adapter, třeba od mobilu, ho snadno nabijete přes zásuvku.

Chytrá aplikačka

Všude na balení, ale i v samotném návodu, vás upozorní nápisy, že Satisfyer lze přes bluetooth napojit na aplikaci v mobilu nebo na chytré hodinky. Já osobně nejsem moc fanda zbytečným aplikací v mobilu a chytré hodinky nemám, tak se přiznám, že jsem si ji zatím nenaistalovala.

Zjistěte kolik stojí Satisfyer Double Joy Violet
ZJISTIT CENU

Ale zkusila jsem aspoň vyhledat aplikaci přes Google Play, a neměla jsem problém po zadání pojmu SF nebo Satisfyer ji najít. Takže se nemusíte bát, že byste dlouho hledali.

Použití

Před prvním použitím jsem ho samozřejmě musela nabít a to netrvalo dlouho. Možná rychleji než jsem čekala:) Potom jsme si ho s přítelem vzali společně do postele. Zapnutí a zavedení nebylo nijak složité a pěkně do mě Satisfyer vklouznul. Někdo by určitě uvítal lubrikační gel, ale já ho nevyužívám. Začali jsme polohou na koníčka.

Ovládání Satisfyeru šlo při celém sexu opravdu snadno. Jediné, co se mi párkrát stalo, bylo, že když jsem chtěla přidat další vyšší vibrace, omylem jsem si zmáčkla tlačítko -.

Vrátila jsem se tedy o stupeň níž a musela se zase znova ladit, jakou vibraci bych chtěla. Rozhodně je ale výhoda, že to tuhle funkci má. Jiné vibrátory funkci ,,zpět“ vůbec nemají a člověk pak musí projet všechny nebo zůstat jen u té jedné:)

Pokročilé funkce v appce

Určitě lepší na tohle bude aplikace ovládaná z mobilu nebo chytrých hodinek, takže by se mohlo hnedka navolit, jaké vibrace jsou žádány.

V poloze na koníčka mě to dráždilo jen trochu, a proto jsme vyzkoušeli koníčka obráceně (reverse cowgirl). Tahle poloha je nejlepší pro můj bod G a tím pádem, mě to dráždilo o mnoho víc. S tím se dalo pohrát až do konce.

Já jsem trochu náročnější na dráždění bodu G, takže bych si nejradši nacpala tu tlustší část dovnitř. Ovládání by pak bylo ale o trošku těžší, ale voděodolný je:) Při sexu mi Satisfyer bez držení vyklouzával pořád ven, takže nebyl pořád na svém místě.

A otázkou je, kdyby ta část dovnitř byla větší, jestli by nevyklouzával ještě víc. Měla jsem takovou představu, že bude na místě, ale musela jsem si ho celou dobu přidržovat. Tím pádem si neumím úplně představit, že bych u toho měla ovládat ještě mobil:)

To by musel asi partner nebo někdo třetí:)

Hledejte správné místo

Vibrační část na klitoris jsem si musela nastavovat a hledat to správné místo, ale nechápu úplně význam výstupku. Ani mi nepřijde, že by více vibroval. Přítel samozřejmě vibrace cítil, ale nebyl to pro něj asi tak úplně zážitek jako pro mě.

Ve výsledku je to ale povedená párová hračka.

Dá se klidně použít jen na dráždění partnerky. Partner si s tím může vyhrát, že si hračku zavede do partnerky, tak jak patří normálně, ale může ji dráždit prstama společně s vibrujícím Satisfyerem.

Klady

Zápory

Hebký materiál Balení neobsahuje cestovní sáček
Snadné nabíjení
Možnost připojení přes bluetooth na aplikaci
Stručný návod
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: