Značka Dee Lee Doo pochází ze Slovinska a nabízí velice stylové, zajímavé a unikátní erotické pomůcky. Veškeré sexuální hračky jsou vyráběny ze dřeva. Erotické pomůcky jsou nejen stylové, ale při správné údržbě vám vydrží i celý život.

Elegance a uměleckost v erotických hračkách

Dee Lee Doo usiluje o to, aby byl design jednotlivých hraček elegantní, ale především také odlišný, umělecky a příjemný doplněk do každé ložnice. Proces výroby erotických hraček je šetrný k životnímu prostředí a jsou vybírány pouze ekologicky šetrné suroviny.

Co dřevo a bezpečnost/hygiena

Během výroby je kladen důraz na barvu a strukturu dřeva, ale zároveň se Dee Lee Doo snaží vyrobit velice tenkou vrstvu, která chrání dřevo před poškozením a zároveň zabezpečuje i vodotěsnost a dlouhodobou kvalitu. Každý produkt je výsledkem promyšleného kvalitního ergonomického tvaru. Dilda je možné si vibrat v několika různých velikostech. Hlavní mottem značky je smyslná a především přirozená erotika.

Vícero dřevěných vzorů

Brand Dee Lee Doo nabízí několik různých motivů: BOA, HABU (používané materiály zebrano, javor a mahagon), OBRUČ (používané materiály wenge, zebrano a vlašský ořech), BIČ, WUTU (používané materiály třešeň, vlašský ořech, zebrano a mutenye), FAZOLE (používané materiály javor, vlašský ořech, wenge a zebrano) a SONORAN WHIP (používané materiály javor, mutenye a wenge).

Spolupracujeme: