Značka G-Vibe přináší na trh erotické pomůcky především pro ženy. Hlavním odvětvím jsou vibrátory, které jsou speciálně upravené ke stimulaci ženského bodu G.

Na špičce vibrátoru je vytvořena velká rozšířená plocha, která usnadňuje stimulaci bodu G a jeho okolí. Přesto že jsou vibrátory speciálně vyráběny podle požadavků žen, jejich použitím nepohrdnou ani muži ke stimulaci svého análního otvoru nebo prostaty.

Jednotlivé produkty mají velice jednoduché a snadné ovládání pouze se třemi tlačítky. K zapnutí pomůcky slouží tlačítko +. Poté jen pomocí tlačítek + a – můžete regulovat intenzitu vibrací. Třetím tlačítkem je možnost M, kde si může uživatelka nebo uživatel vybrat ze dvanácti různých vibračních módů.

Uvnitř vibrátorů jsou silné a velice tiché motorky, které jsou napojené na elektronický čip, a kromě plynulých vibrací je možné ovládat také pulzní vibrace, které se mění v jiném rytmu. Povrch vibrátorů je tvořen z lékařského silikonu, který je hypoalergenní a na dotek velice jemný a příjemný.

Dalším pozitivem je, že lékařský silikon je vysoce odolný a jednoduchý na údržbu. Většina pomůcek je také voděodolná až do hloubky 1 metru, proto je možné je bez starostí používat také při vodních radovánkách.

Jednou z nejoblíbenějších pomůcek je vibrátor Moka G-Vibe, který patří mezi luxusní a velice tiché vibrátory se silným motorkem. Jeho hlavní funkcí je intenzivní stimulace bodu G.

Spolupracujeme: