Naklonujte si muže svých snů. Nebo aspoň jeho penis. Přesně to umožňuje produktová sada značky Cloneboy. Je to zábavné a vzrušující.

Cloneboy přichází na trh s výrobkem, jehož pomocí si vytvoříte dokonalou kopii penisu. Pomocí formy a speciální hmoty získáte věrný odlitek penisu. Výsledný penis je ze silikonu tělové barvy, takže skvěle kopíruje originál. Uvnitř je tuhý a pevný, na povrchu hebký a příjemný na dotyk.

Odjíždí partner na služební cestu bez vás? Nevadí, i tak můžete prožít hezký intimní večer ve společnosti jeho penisu. Alespoň toho okopírovaného. Poslouží vám i ve vaně, jelikož je vodě odolný. Pošlete svému milému erotickou fotku vašeho okopírovaného společníka. Jistě ho potěšíte, že na něj myslíte. Odlévání penisu skvěle oživí párové sexuální aktivity. Skvělé je, že se počítá s počátečním neúspěchem.

Při neúspěchu v prvním kole tak získáváte ještě jednu šanci. Dle odezvy zákazníků bývá druhý pokus téměř vždy úspěšný. Výrobky Cloneboy ale ocení i samotní muži. Udělejte si oslavný večer svého mužství.

Sady obsahují materiál na okopírování dvou penisů.

Odlijte si kopii vaší chlouby. Výsledek si můžete třeba vystavit v ložnici nebo darovat své manželce či přítelkyni. Pohled na krásně modelovaný penis vzruší každou vaši dámskou návštěvu. Váš penis přece stojí za to být uchován pro současnou i budoucí generaci.

Klady

 •  

  Realistický odlitek

 •  

  Více variant materiálů

 •  

  Je možné doplnit vibrátorem

 •  

  DIY sada pro domácí zábavu

Zápory

 •  

  Náročnější výroba

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

Sexshop.cz

Sexshopp.cz

Růžovýslon.cz