Ne vždy se příroda rozhodne nadělit člověku při narození fyzické znaky pohlaví, které by tomu jeho skutečnému odpovídaly. Je přirozené, že tento stav přináší transgender osobám jisté problémy.

Pro transsexuální muže, tj. muže v ženském těle – v angličtině se pro ně používá zkratka FtM ze slov „Female to Male“ – jsou na předním místě stud a nedostatek sebevědomí plynoucí z absence obrysů pohlaví. Zkrátka a dobře, chybí „boule v rozkroku“.

Naštěstí i tento problém lze vyřešit. Tím nejjednodušším způsobem jsou staré dobré srolované ponožky umístěné do spodního prádla.

K dostání jsou ale i sofistikovanější pomůcky, které v nabídkách obchodníků naleznete jako „packery“.

Co je packer?

Stručně řečeno, packer je pomůcka, která se vkládá do oblasti rozkroku, kde vytváří zdání té správné „náplně kalhot“. Na trhu jsou packery dostupné v celé řadě podob, od hyper-realistických, které imitují vzhled penisu a varlat do těch nejmenších detailů, až po takové, které pracují spíše s náznaky.

Pro své nositele může packer znamenat rozdíl mezi studem a vědomým vyhýbáním se společnosti na jedné straně, a sebevědomím na straně druhé. Z tohoto důvodu přesahuje význam packeru čistě estetickou rovinu a není od věci označit jej i jako pomůcku zdravotní.

Typy packerů a jejich cena

O vysoce realistických napodobeninách mužských pohlavních orgánů již byla řeč. Takové zachází do těch nejmenších detailů jako je odlišná velikost varlat, anebo doslova stovky záhybů kůže. Samozřejmostí je jejich dostupnost v nejrůznějších velikostech i barvách. Jiné typy znázorňují pohlavní orgány spíše v obrysech.

Existují i packery, které vůbec nepracují s tvarem penisu a vytváří pouze bouli. Právě posledně jmenovaný typ packeru je oblíbený o transgender osob, které se neidentifikují ani s jedním pohlavím, tzv. nebinární osoby.

Packery lze na trhu sehnat v několika cenových úrovních. Ty levnější lze pořídit za ceny pod 300 korun, zatímco cena těch dražších se může vyšplhat hodně přes dva tisíce korun.

Z čeho se packery vyrábí?

Dalším důležitým parametrem je materiál, ze kterého je packer vyrobený. Velmi často je využíván klasický materiál erotických pomůcek: termoplatický elastomer označovaný jako TPR či TPE. Jeho hlavní charakteristikou je podobnost s lidskou kůží.

TPR materiály jsou také velmi příjemné na dotek.

Při údržbě je třeba dbát na to, že nelze používat prostředky obsahující alkohol, ani packer vyvařovat. Někteří lidé mohou být na TPR materiály citliví či alergičtí a je proto na místě umísťovat TPR packery na spodní prádlo.

Zjistěte kolik stojí Packer
ZJISTIT CENU

Kvalitnější materiál představují silikony. Ty jsou na trhu dostupné pod řadou komerčních názvů, z nichž nejznámější jsou Dragon Skin nebo Ecoflex. Silikony jsou vůči kůži výrazně méně agresivní, a i jejich údržba je snazší. Nevýhodou je jejich o něco vyšší cena.

Alergie na silikon ale také existuje, v takovém případě nezbývá nic jiného, než použít packery látkové. S trochou nadsázky lze říci, že v jejich podobě se tak trochu vracíme na začátek, ke srolovaným ponožkám. I látkové packery ale mohou vypadat dobře, byť se v detailnosti samozřejmě nemohou rovnat těm ze silikonu nebo elastomerů.

Jak packer zafixovat?

Packer je samozřejmě třeba zafixovat tak, aby po celý den, bez ohledu na aktivitu, držel na svém místě.

K tomuto účelu se prodává speciální prádlo, které packeru nedovolí pohyb ani při fyzické námaze v tělocvičně nebo v posilovně.

Ať již preferujete slipy nebo boxerky, fixační prádlo seženete. Dostupné jsou potom i některá speciální řešení, např. magnetické vložky do běžného spodního prádla.

Nabídka je v tedy široká a to nejlepší a nejvhodnější řešení odpovídající všem potřebám a požadavkům v ní může nalézt opravdu každý.

Klady

Zápory

Realistický vzhled Vyšší cena
Příjemné na dotyk
Dostupné ve více velikostech
Samostatné i součástí prádla
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshopp.cz Sexshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: