Anální kuličky (jindy nazývané thajské) představují erotickou pomůcku, které se skládá z množství malých kuliček. K výrobě pomůcky se využívají různé materiály (např. plast, gel, silikon, PVC. Pryž, atd.).

Anální korále, šnůry či kouličky?

Rozlišujeme anální kuličky/šňůry/korále dvou typů. U prvního, nazývaného klasický, jsou všechny kuličky stejně velké, spojené provázkem a na konci najdeme kroužkem, pomocí kterého se kuličky vytahují.

Nebojte se kuličky nosit všude

Tenhle typ kuliček není určen pouze pro postelové radovánky. Dopřejte si rozkoš všude. Při nákupech, v práci nebo si zpříjemněte třeba návštěvu úřadů. Při každém kroku vám budou kuličky dodávat rozkoš, která ve vašem těle uvolní endorfiny a vy pak budete mít po celý den dobrou náladu. No, není to skvělá kombinace?

Navíc nikdo nepozná, že vaše dobrá nálada pramení „zespodu“ a vy si tak udržíte své malé tajemství, které vás bude hřát nejenom na duši.

Kuličkami ku zdraví

Anální kuličky – to není pouze nekončící rozkoš, ale také zdravotní pomůcka. Můžete je totiž používat nejenom análně, ale i vaginálně a tím, že je potřebujete jednoduše udržet uvnitř, mimoděk zatahujete poševní svaly. Takhle si procvičujete pánevní dno, což působí preventivně proti inkontinenci.

I kdyby vám takové onemocnění nehrozilo, alespoň budete mít „silné“ pánevní dno. To ocení váš partner, pokud začnete pochvu při sexu stahovat – ta síla ho donutí doslova explodovat rozkoší, na kterou dlouho nezapomene – což znamená, že dlouho nezapomene i na vás a bude ve vás vidět sexuální bohyni.

Co je thajský řetěz?

Druhým typem je thajský řetěz, na kterém jsou kuličky spojené tyčkou ze stejného materiálu. Velikost kuliček thajského řetězce se postupně zvětšuje. Příjemný pocit vzniká v důsledku tlaku kuličky na anální svěrač a jeho následné uvolnění při vyndání kuličky.