Jako Grinder (nepleťte si se seznamovací gay službou / appkou Grindr) je nový typ erotických hraček, o které se tělem třete (proto se jmenují po anglickém slovíčku grind = broušení, mletí, …) a tím můžete dosáhnout nových pocitů ze vzrušení, ale i orgasmu.

Technika tření vychází ze zkušeností z prvních erotických zážitků se sebou samotnými, kdy jsme se mohli bez druhé osoby, či sofistikovaných erotických hraček, jen třít = například o polštář při usínání.

Jak vypadají?

Toho právě využívají různé sex grindery = představte si typicky plošší pomůcku, někdy i s popruhy pro upevnění třeba na posteli, či židli, která má výrazné výstupky.

Právě ty slouží k výraznějšímu tření o genitály či jiné erotogenní zóny.

Kde se inspirují?

Vzhledově mohou tyto grider toy být velmi realistické (třeba falických tvarů, …), ale typicky jsou spíše mimozemsky netradiční – například ve tvaru chapadla od chobotnice, ruky mimozemšťana, … jsou to typicky pohledově zajímavé kousky například z vícevrstevnatého silikonu (pro více struktur uvnitř a tedy hlubší a odlišnější prožitek).

Dostupnost

Dostupnost těchto hraček je v Česku velmi minimální, typicky se hračky tvoří v DIY scéně například kolem tržiště Etsy – která je ale zahraniční. Je otázkou, jestli se tak atypická hračka dostane brzy i k nám = pokud ano, rádi ji zařadíme do našich redakčních testů.

Cenovky

Co jsme mohli navnímat ze zahraničí, tyto hračky výrazněji cílí na generaci Z, která chce mít více intimní zážitek se sebou a i proto se používají ty nejlepší hypoalergenní silikony, kombinované s metalickými odlesky, duhovými odstíny, více vrstvami, … A z toho vychází i cenovky těchto hraček – při naši rešerši jsme našli pomůcky v rozpětí 800 Kč až 3 500 Kč (po přepočtu) – středová hladina byla kolem 1 700 Kč.

Inspirace ve VIDEU s produktem

Abyste si dokázali tyto pomůcky představit, a my nemuseli porušovat autorská práva DIY autorů, našli jsme pro vás video o grindovací podložce značky Godemiche (v podobě grind ringu = podložky na tření s očkem na lepší držení / provlečení penisu pro více využití).

Je tam i dobře vidět použití, které může být jen masturbací o samotě, ale v kombinaci s partnerem najde také své využití jako „návlek“ na jeho klín = kdy ke stimulaci klitorisu a zevní vulvy dochází právě třením.

Inspirace v pornografii

Pro představu si můžete představit grinding i na velmi živých 18+ videích na portálu Pornhub.com (viz ZDE) – tam je ale prezentována hlavně metoda samotného tření (bez grinderů coby hraček z drsnělým povrchem).

Klíčová slova kolem téhle tematiky jsou:

  • sex with clothes,
  • dry humping,
  • a sex rubbing.

Tření se dá považovat za formu pettingu, takže nepenetrativní techniky dráždění.

Může být jak formou partnerského nadržení, ale i trestu v rámci D/s vztahu (nadržený subík v pásu cudnosti je nucen se třít o svou Paní, ale má zakázáno se udělat, …). Z toho vychází, že tření se nemusí týkat jen ženského klínu, ale i mužského penisu, či zadečků = prostě všech erotogenních zón.

Spolupracujeme: