Erotická podložka je speciální pomůcka určená pro sexuální hrátky. Používá se tak, že si jeden z páru podloží své tělo požadovaným způsobem a tím dojde ke zvýšení prožitku při různých sexuálních polohách.

Potřebujete speciální šukací polštář/podložku?

Některé polohy mohou být méně či více krkolomné a pro udržení těl na stále stejném místě je často potřeba vynaložit určité fyzické násilí. Při použití šukacího polštáře je toto úsilí minimální a velice pohodlné. Můžete se tak soustředit jen na samotné hrátky a prožitek z celého milování.

Erotická podložka se hodí především pro orální sex, kdy je zadeček hezky nadzvednut a muži se naskytuje pohled na otevřený partnerčin klín se všemi zákoutími.

Ale lze ji využít i u mnoho dalších poloh, i tradičního misionáře si s erotickou podložkou užijete více. Z pohledu žen je šukací podložka výrazně ceněna u poloh zezadu.

Klady

Zápory

Zlepší úhel průniku pro různé polohy Cenovka některých modelů
Některé varianty mají i pouta/očka pro BDSM hrátky
Typicky luxusní materiály, samet, kůže, ...
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Sexshopp.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz

Z čeho jsou vlastně vyrobené?

Pro výrobu podložek se nejčastěji využívá pěna, která je dostatečně pevná a zároveň se dokáže přizpůsobit všem křivkám těla. Erotické podložky jsou vyrobeny v různých velikostech a tvarech, ovšem některé jsou i univerzální a hodí se na jakoukoli polohu. Vybírat však můžete také z podložek, které jsou určeny pro konkrétní hrátky.

A opravdu si nevystačím s obyčejným polštářem?

Polštář nedrží požadovaný tvar a velice rychle se zmačká nebo se pod tělem všelijak deformuje. Přesný a neměnný úhel s polštářem prostě nevytvoříme. Díky tomu, že je podložka pevná a stabilní, může mít podložený člověk pocit, že se vznáší a jeho tělo je zcela uvolněné.

Zjistěte kolik stojí šukací polštář
ZJISTIT CENU

Kromě sexu můžete podložku využívat i při relaxaci – pro odložení hlavy nebo nohou, zároveň také velice dobře poslouží pro uvolnění zad.

VIDEO z rozbalování v redakci jednoho modelu

Vyzkoušeli jsme je naživo – 18+ recenze

Nedalo nám to samozřejmě a otestovali jsme hned několik šukacích polštářků / erotických podložek = výsledky máme pro vás v jednotlivých článcích s redakčními testy.

Zajímalo nás:

  1. zpracování,
  2. jestli se musí / mohou nafukovat,
  3. jaké umožňují polohy,
  4. jestli vypadají nenápadně
  5. a samozřejmě cenu.

Výsledky našich zkušeností

Spolupracujeme: