Značka Clone-A-Willy nabízí profesionální sety, které nabízejí všechny potřebné ingredience k výrobě kopie vlastního penisu. Jako jediná značka na trhu využívá Clone-A-Willy technologii Liquid Skin, která umožňuje nejdokonalejší napodobení lidské pokožky, co se týče vlastností i vzhledu.

Výroba je opravdu velice jednoduchá. Nádobku na odlitek si ustříhněte podle velikosti penisu, kterou si přejete vyrobit. Horní část nádobky je potřeba zalepit izolepou, aby došlo ke schování ostrých hran. Poté smíchejte vlažnou vodu se směsí a hotovou směs pro odlitek penisu nalijte do připravené nádobky.

Následně do této směsi vložte ztopořený penis (směs ztuhne přibližně za 2 minuty). Po ztuhnutí směsi vytáhněte penis a získáte tak připravenou formu na vibrátor. Nyní můžete formu naplnit rozmíchanou směsí tekuté gumy a tekuté „kůže“ a přibližně doprostřed směsi umístíte vibrátor.

Přibližně po 24 hodinách dojde ke ztuhnutí a máte hotovou dokonalou kopii vaše penisu spolu s vibrací. Hotový vibrátor je možné používat s jakýmkoliv typem lubrikačního gelu. Značka Clone-A-Willy vám umožňuje naklonovat svůj penis, udělat z něj vibrátor a nabídnout tak své přítelkyni/ženě příjemného společníka, když zrovna nebude nablízku.

Spolupracujeme: