Glassvibrations

glassvibrations Skleněné dildo v podobě roztomilé želvy nebo lascivní kalhotky s vibračním motorkem? Každopádně u tohoto výrobce jde vždy o osobitá umělecká díla. Co vás ale dostane na kolena je ďáblův jazýček – skleněné dildo z bezpečnostního skla, které je nerozbitné. A kdo je výrobcem těchto unikátních hraček? Německá značka Glassvibrations.

Ruční skleněné pomůcky

Jak sama firma píše na své oficiální stránce, tak trh s erotickými pomůckami je nasycen pomůckami z klasických materiálů. Proto přišly na trh dilda a vibrátory ze skla, které se snaží na vysoce konkurenčním trhu urvat si své místo.

skleněné dildo - Glassvibrations Violet secret Skleněné dildo Devil´s Tongue

První skleněné dildo vyrobila tato firma v roce 2005 a od té doby skleněné erotické hračky této německé firmy obletěly celý svět. Aby výrobce Glassvibrations mohl dodat zákazníkovi tu největší kvalitu, tak si sám vybírá obchody, kde se budou jeho výrobky prodávat. Jedině tak může zajistit prvotřídní zboží a služby.

Punc originality dodává každé vyrobené erotické pomůcce fakt, že je vyráběna ručně. Tedy dvě skleněná dilda stejného druhu nejsou naprosto identická a liší se svým vzhledem. Mezi výrobky jsou tedy malé odchylky v barvách, či tvarech.

Se skleněnými dildy a vibrátory si můžete hrát s teplotou…

Co je vlastně tak zajímavého na skleněných dildech a vibrátorech, že si zaslouží takovou publicitu? Vlastnosti těchto erotických hraček jsou díky kvalitnímu nerozbitnému sklu jedinečné. Tyto dilda jsou vhodná pro alergiky, rychle reagují na změny teploty (mohou se vychladit v mrazáku, či ohřát v teplé vodě a vyvolávat tak rozdílné pocity a prožitky, či mohou sloužit také jako vkusný doplněk interiéru – nikdo nepozná jejich pravý účel.

Ručně foukaná díla – a ano, jsou opravdu vyrobená ze skla. Nebojte se však – tohle vás rozhodně nezraní. Za prvé je takřka nerozbitné, protože je z tvz. borosilikátového skla. Stejný materiál používá pro své ruční pomůcky Icicles z Pipedreamu.

A za druhé tento materiál se nerozbíjí na ostré střepy, ale naopak tupé kusy. A věřte, že jsme se snažili naše hračky rozbít. Běžnými pády se vám to prostře nepodaří. Co vás ale dostane na kolena je ďáblův jazýček – skleněné dildo z bezpečnostního skla, které je nerozbitné.