Novinkou v segmentu erotických hraček jsou pulzátory – jedná se o erotické hračky falického tvaru (připomínající penis), které lze vzhledově zaměnit za klasické vibrátory. Pulzátory neobsahují vibrační jednotku, ale pulzační.

Ta vytváří rázy, které hračce umožňují jemný pohyb vpřed a vzad.  Tyto pulzy lze regulovat podobně jako režimy u vibrátorů.Tyto pulzy lze regulovat podobně jako režimy u vibrátorů…

Zapomeňte na vibrátor, kupte si pulzátor!

Ergonomicky tvarovaná hračka pro vaši mušličku, se svými ladnými oblouky přizpůsobí vašemu tělu, přičemž drzé zahnutí na konci lascivně provokuje bod G. Rozšířená část u rukojeti pak, pohladí poševní vstup, nebo rovnou královský klitoris, záleží, jakou cestou si chcete hrát.

Pulzování je slastný pohyb a pulsátory to moc dobře vědí. Rozkoš si tak můžete korigovat, někteří výrobci dokonce na pulzátorech poskytují tlačítko FUN, kdybyste se s běžným korigováním tlačítek nudili!

Nejznámějším pulzátorem na trhu je Stronic od značky Fun Factory. Modely Stronic Eins (tento jsme zde recenzovali: Vibrátor, který nevibruje… Tenhle přiráží!, Zwei a Drei mají uvnitř těla dutý tubus, v kterém se pohybuje závaží. To je přitahováno na konec tubusu silným elektromagnetem – díky tomu, že na obou stranách tubusu jsou magnety, může pulzátor vytvářet dráždivé pulzy. Na trhu jsou vibrátory Stronic 1, 2 a 3. Další pulzační hračkou je The Hammer.

5/5 - (2 votes)