Novinkou v segmentu erotických hraček jsou pulzátory – jedná se o erotické hračky falického tvaru (připomínající penis), které lze vzhledově zaměnit za klasické vibrátory. Pulzátory neobsahují vibrační jednotku, ale pulzační.

Co umí nového?

Ta vytváří rázy, které hračce umožňují jemný pohyb vpřed a vzad.  Tyto pulzy lze regulovat podobně jako režimy u vibrátorů.Tyto pulzy lze regulovat podobně jako režimy u vibrátorů…

Zapomeňte na vibrátor, kupte si pulzátor!

Ergonomicky tvarovaná hračka pro vaši mušličku, se svými ladnými oblouky přizpůsobí vašemu tělu, přičemž drzé zahnutí na konci lascivně provokuje bod G. Rozšířená část u rukojeti pak, pohladí poševní vstup, nebo rovnou královský klitoris, záleží, jakou cestou si chcete hrát.

Klady

Zápory

Dříve netušený technologický pokrok Typicky vyšší cena
Sám umí přirážet do vás
Odlišné prožitky oproti klasickým vibracím
Běžně vyráběné z hypoalergenních materiálů
Některé mají i stojánek/držák
Běžně i v kombinaci s výstupkem na klitoris
Nahradí nezkušeného milence
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexhop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz

Pulzování je slastný pohyb a pulsátory to moc dobře vědí. Rozkoš si tak můžete korigovat, někteří výrobci dokonce na pulzátorech poskytují tlačítko FUN, kdybyste se s běžným korigováním tlačítek nudili!

Známé modely

Nejznámějším pulzátorem na trhu je Stronic od značky Fun Factory. Modely Stronic Eins (tento jsme zde recenzovali: >Vibrátor, který nevibruje… Tenhle přiráží!, Zwei a Drei mají uvnitř těla dutý tubus, v kterém se pohybuje závaží.

To je přitahováno na konec tubusu silným elektromagnetem – díky tomu, že na obou stranách tubusu jsou magnety, může pulzátor vytvářet dráždivé pulzy. Na trhu jsou vibrátory Stronic 1, 2 a 3. Další pulzační hračkou je The Hammer.

2 VIDEA z redakčního rozbalování

Spolupracujeme: