DOXY je poměrně novou erotickou značkou, která vznikla v roce 2013, ale i přesto přitahuje stále větší počet nadšenců zajímajících se o DOXY vibrační hlavice.

Všechny pomůcky jsou konstruovány a sestavovány v továrně ve městě Cornwall v Anglii. Pomůcky jsou vyráběny z hliníku a nabízejí silné vibrace, které pronikají hluboko do těla. Jejich proslulé masážní strojky jsou v současné době dostupné v celé Evropě, Severní Americe a Austrálii.

DOXY masážní strojek je k dispozici ve čtyřech barvách, může dosáhnout až 9.000 otáček za minutu a je vhodný především pro všechny ty, kteří si chtějí hrát rychle a smyslně. Strojek dále také nabízí variabilní nastavení stupňující pulzace. Hlava strojku je vyrobena z měkkého hypoalergenního lékařského neporézního PVC, který neobsahuje žádné ftaláty.

Tělo masážního strojku je vyrobeno z leštěného hliníku (slitina titanu vyráběná přímo v továrně v Cornwallu) a je osvětleno modrým LED osvětlením. Pomůcky DOXY dokáží stimulovat vaše tělo podle toho, jak vám to nejlépe vyhovuje. Skvěle se hodí na stimulaci bradavek, hráze, vulvy, klitorisu, uzdičky nebo žaludu penisu).