DOXY je poměrně novou erotickou značkou, která vznikla v roce 2013, ale i přesto přitahuje stále větší počet nadšenců zajímajících se o DOXY vibrační hlavice.

Všechny pomůcky jsou konstruovány a sestavovány v továrně ve městě Cornwall v Anglii. Pomůcky jsou vyráběny z hliníku a nabízejí silné vibrace, které pronikají hluboko do těla. Jejich proslulé masážní strojky jsou v současné době dostupné v celé Evropě, Severní Americe a Austrálii.

DOXY masážní strojek je k dispozici ve čtyřech barvách, může dosáhnout až 9.000 otáček za minutu a je vhodný především pro všechny ty, kteří si chtějí hrát rychle a smyslně. Strojek dále také nabízí variabilní nastavení stupňující pulzace. Hlava strojku je vyrobena z měkkého hypoalergenního lékařského neporézního PVC, který neobsahuje žádné ftaláty.

Tělo masážního strojku je vyrobeno z leštěného hliníku (slitina titanu vyráběná přímo v továrně v Cornwallu) a je osvětleno modrým LED osvětlením. Pomůcky DOXY dokáží stimulovat vaše tělo podle toho, jak vám to nejlépe vyhovuje. Skvěle se hodí na stimulaci bradavek, hráze, vulvy, klitorisu, uzdičky nebo žaludu penisu).

Spolupracujeme: