Asijsko – německá značka NomiTang přináší na trh řadu vysoce kvalitních erotických produktů, které mají novodobý design a při výrobě jsou použity vysoce kvalitní a ekologicky šetrné materiály.

Mezi hlavní produkty značky NomiTang patří Venušiny kuličky vhodné pro Kegelovy cviky (NomiTang IntiMate Kegel Set), vibrátory s dráždidlem na klitoris (NomiTang – Better Than Chocolate Pink Nomi Tang), vibrátory ke stimulaci vagíny (NomiTang Getaway), pánské stimulátory a lubrikační gely na vodní bázi.

Nomi Tang značka erotických pomůcek

Veškeré pomůcky i lubrikační gely jsou dermatologicky testovány. Veškeré erotické pomůcky jsou vyráběny z kvalitního a hypoalergenního lékařského silikonu. Spolu s lékařským silikonem je vhodné použít pouze lubrikační gely na vodní bázi.

Jedním z nejznámějších produktů je NomiTang Spotty Revolving P-Spot Massager. Jak již název vypovídá, jedná se o pomůcku sloužící k masáži a stimulaci prostaty a bodu G. Přístroj je možné dobíjet prostřednictvím USB a je vodotěsný až do hloubky 1 m. Mužům nabízí 5 různých vibračních pásem a 3 různé otáčivé funkce, které je možné ovládat samostatnými ovladači pro každý motor.

Spolupracujeme: