Ball lock, nut lock neboli zamčení koulí je technika upevnění visacího zámku mezi penis a šourek. Pokud zvolíme správnou velikost, je umožněn volný pohyb a cirkulace krve, ale nelze sundat zámek bez jeho odemknutí.

Alternativa k pásu cudnosti

Nejčastěji používaná velikost zámku je 1″ x 1″ (25mm x 25mm) nebo 1/2″ x 2″ (13mm x 50mm). Používá se klíč nebo kód. Praktiku zamčení koulí se volí především při BDSM hrátkách nebo ve vztahu 24/7. Pozici je nejlepší volit ve stoje, vleže nebo vsedě.

Pokud by byl zámek příliš zatěžující, je možné pro podporu využít spodní prádlo nebo suspenzor.

Pokud použijeme zámek se dvěma klíči, lze celou praktiku pojmout jako psychologickou hru. Jeden klíč schováme, aniž by o tom otrok věděl a po uzamčení druhý klíč dominant zahodí nebo zničí.

Otrok tak zůstává v nejistotě, což může přinášet oběma partnerům silný pocit vzrušení.

Hra na dálku…

Pokud využíváme zámek na heslo, může dominant otrokovi heslo zavolat nebo poslat až později a hra tak může pokračovat i v době, kdy již partneři nejsou spolu.

Zámky správné velikosti se dají bez problémů nosit i pod oblečením, nesmí však omezovat otroka v pohybu nebo bolet.

Pokud otrok zámek nosí, uvědomuje si, že je pod nádvládou svého Pána, ukazuje mu svoji dominanci a otrokovu povinnost být méněcenným a podřízeným. U žen je obdobnou technikou využití pásu cudnosti.

Přestože se jedná přdevším o psychologickou techniku, je důležité dbát na správnou bezpečnost.

U zájmu je potřebné kontrolovat upevnění, zda může správně proudit krev, uzamčení nepůsobí bolest, nepříjemný tlak apod.

Spolupracujeme: