Sayber X je záležitost určená mužům. Jedná se o masturbátor nové generace, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Jste momentálně bez partnerky? Stěžuje si vaše manželka na bolesti hlavy pokaždé, když máte chuť na sex? Jezdíte na často na služební cesty a pořizování milenek není nic pro vás? Nebo zkrátka máte vysokou potřebu sexu?

Kde se vzal?

Shánění společnic, přemlouvání partnerky nebo nedobrovolná abstinence se s pořízením Sayber X stanou temnou minulostí. Tato hračka původně začala úspěšnou crowdfundingovou kampaní na americkém portálu Kickstarter.com.

Prostě nabízí svobodu. S pomocí této umělé vagíny si užijete reálnou soulož kdykoliv se vám zachce. Měkká vnitřní část vám dopřeje vychutnat zcela autentické pocity jako při sexu v páru. Mechanismus pohybu nahoru a dolů věrně napodobuje pohlavní styk.

Zavřete oči, představte si partnerku svých snů a spusťte Sayber X.

V tom okamžiku se vaše sny stanou skutečností. Po dosažení orgasmu se můžete věnovat jen sám sobě, svým pocitům a nestarat se o potřeby partnerky. Čas od času neškodné sobectví dokáže vrátit do vztahu jiskru. S ním jste to vy, kdo rozhoduje, kdo má průběh sexu zcela ve svých rukou.

VIDEO:

Tato umělá vagína se vám bez odmluv podvolí. Velmi příjemným bonusem je možnost bezdrátového dálkového ovládání. A když už jsme u těch praktických věcí, zaručeně potěší snadné ovládání, jednoduché čištění a neomezená energie.

Tahle hračka je napájena přímo ze sítě, takže nemusíte řešit žádné atypické baterie. Je to jasná volba pro sebevědomého muže, který se má rád, ví co chce, a nebojí se si svá přání vyplnit.

Spolupracujeme: