Značka Scala Selection je výrobcem kvalitních erotických pomůcek. Jejich hlavní zaměření je na výrobu análních kolíků a kroužků na penis. Anální kolíky Scala Selection jsou vyráběny z gelového a ohebného materiálu a jsou nabízeny v různých velikostech – S, M i L.

Avšak velice zajímavé jsou erekční kroužky na penis STUD RING. Erekční kroužek je tvořen stříbrnou sponou a stříbrným provázkem. Díky tomu si sami můžete pohodlně podle potřeby zvolit průměr erekčního kroužku. Pomocí erekčního kroužku je možné udržet delší dobu erekci nebo oddálit ejakulaci.

Jiné produkty i mimo erotiku

Značka Scala (mimojiného) nabízí stahovací prádlo, které má pozitivní účinky i v boji proti celulitidě. Výrobky od značky Scala obsahují speciální krystalky, které napomáhají v odbourávání celulitidy. Díky stahovacímu prádlu dosáhnete perfektní siluety.

Celkový výsledek v boji za minimalizací celulitidy je závislý na pravidelnosti a délky nošení stahovacího prádla Scala. Obecně je doporučováno nosit prádlo minimálně 6 hodin denně po dobu nejméně 30 dní. Značka Scala nabízí dámské spodní prádlo, stahovací kalhotky, anticelulitidní podprsenky nebo legíny.

Spolupracujeme: