Dřevo využívali lidé k tvorbě různých pomůcek k sexuálním hrátkám již po staletí. Avšak ještě před krátkou dobou byste dřevěné pomůcky na trhu s erotickým zbožím hledali marně.

Na počátku vzniku značky My Woodi stojí myšlenka a touha Ondřeje Nedoma po originálním dárku pro svoji přítelkyni. Ondřej hledal pěkný erotický dárek, navštívil několik erotických obchodů, ale vše na něco působilo lacině a uměle. Proto jej napadlo, že by mohl sám vyrobit dildo ze dřeva. Jeho přítelkyni se líbilo a tak to celé vlastně začalo. Cílem značky My Woodi je přinést na trh s erotickým zbožím nebo přírodního a smyslného s duší.

My Woodi je na trhu od roku 2011 a i přesto, že u nás není tolik známá, v zahraničí slaví velké úspěchy. V současné době nenabízí jen klasická dilda, ale také vibrátory a anální kolíky. Pomůcky jsou vyráběny v několika velikostech a z pěti druhů evropských a exotických druhů dřeva. Všechny pomůcky jsou zdraví nezávadné, protože jejich povrch je pokryt zdravotně nezávadným lakem, který je zcela hygienický a nerozpustný. V kombinaci s hračkami je možné používat jakýkoli typ lubrikantu a je možné je umývat vodou i běžným mýdlem.

Každá pomůcka od My Woodi je originálem. Od plastových a skleněných pomůcek se také liší tím, že nestudí, skvěle kloužou a neobsahují žádné chemické látky. Výrobce také nabízí výrobu pomůcek na zakázku nebo darování pomůcky s vyrytým osobním věnováním. V závislosti na typu dřeva se liší i cena, nejčastěji se pohybuje okolo 2 000 korun.

Spolupracujeme: