Značka Metallix je stálicí na trhu s erotickým sortimentem. Jejich produkty jsou stylové, kvalitní a především luxusní. Velice populární a oblíbené jsou vibrátory Metallix.

Jednotlivé vibrátory mají velice propracované tvary, jsou elegantní, vysoce výkonné, vodotěsné a nabízejí několik režimů vibrací, ze kterých si vyberou i ty nejnáročnější ženy. Jakmile se vám vibrátory dostanou do ruky, už je nebudete chtít vyměnit. Značka Metallix si zakládá na tom, aby pomůcky obsahovaly jen to potřebné.

Proto na nich nenajdete žádná zbytečná nebo přebytečná tlačítka, ale většinou pouze jedno, které bývá umístěno na základně a obsahuje i LED kontrolku. Tlačítkem je možné přepínat mezi různými rytmy vibrací a díky vizualizaci LED podsvícení budete mít pod kontrolou i své tempo.

Pomůcky jsou vyráběny k vysoce kvalitního plastového materiálu, jejich povrch je příjemně hladký. Nevýhodou pro některé uživateli může být, že jako některé jiné produkty od jiných značek nelze vibrátory dobíjet a fungují na baterie.

Spolupracujeme: