Nevíte, co dát svému muži k Vánocům? Nebo k narozeninám? Svátku? Víte jen, že by ocenil nějaký lascivní dárek? Tak přesně v tom vám rádi pomůžeme – vybrali jsme 5 erotických dárků, které udělají radost každému muži.

Erotické dárky nejenom k Vánocům pro muže – výběr 2022

Do našem seznamu vybíráme jen prověřené hračky (přeci jsme jich už několik stovek otestovali v naší redakci), které prošly našimi recenzemi a můžeme vám je s klidným svědomím doporučit 🙂 V základu si tyto hračky mohou dopřát i sami muži, ale samozřejmě bude lepší i pro hrátky, když je dostanou od svých partnerek. A mohou si tak společně užít lepší předehru, či samotný sex a intenzivnější orgasmy.

Porovnávací tabulka jednotlivých hraček

#FotkaDruhÚčinekIntenzitaRecenzeKde koupit
1.Cobra Libre 2Silné vibrace z 2 motorků, co dráždí jen žalud5Recenze
2. Rocks Off Rude BoySilikonový anální kolík s silnějšími vibracemi4Recenze
3.Fleshlight FlightKlasická umělá vagína z jemného materiálu3Recenze
4.Monkey SpankerMalé honící očko z jemného silikonu2Recenze
5.Elektro-svorky na bradavkySevření i elektroimpulzy dráždící bradavky3Recenze
6. Tenga Flip Hole Zero (0)Intenzivní stimulace penisu díky silikonové vložce s desítkami výstupků5Recenze

A zde už jsou samotné recenze jednotlivých hraček – ty jsou zpravidla čistě pánské. Výjimkou jsou elektrostimulační svorky na bradavky – ty si užije i partnerka, ale záměrně jsme je vybrali do nejzajímavějších pánských hraček, protože pánové často tuto silnou erotogenní zónu přehlížejí. A je to jejich škoda, protože dráždění (byť) pánských bradavek je hodně silný stimul – kór přes šimravé až silné elektro impulzy.

U jednotlivých hraček nechybí jak odkazy na jednotlivé testy naší zkušené redakce, ale i odkazy směřující na české sexshopy, které tyto hračky nabízejí. Vybírali jsme je dle toho, jak jsme s nimi po více letech nákupů spokojeni – takže jsou to super kousky na koupi.

TIP 1 – Honítko Cobra Libre II

Testovali jsme tohle honítko poměrně nedávno a shodli jsme se… že je ideální hračkou pro osamělé muže, kterým už nestačí klasická umělá vagína – je tedy ideální variantou pro běžné pánské erotické hračky.

Klady

Zápory

Silné vibrace Jen lubrikant na vodní bázi
Prvotřídní materiály Cena
Skvěle se drží
Jednoduché ovládání
Magnetické nabíjení
Netradiční stimulace žaludu (pro mě je +, pro někoho -)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

TIP 2 – Rocks Off Rude Boy

Velmi zábavná parťák každého muže – trochu „mizera“, ale přesto skvělý pomocník. Tvarově je anatomický, se silnými vibracemi a s přesnou špičkou na prostatu. Ano na ten velmi často zmíněný G-bod všech mužů. Velmi citlivý, ale na tabuizovaném místě – zadečku. Rozhodně byste toto místečko neměli opomínat.

Klady

Zápory

Čistý matný silikon Nestandardní baterie
Jednoduchý a anatomický tvar Nemá vlastní obal
Velmi silné vibrace
Dráždí i hráz
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

TIP 3 – Honítko Fleshlight Flight

Střední model americké značky Fleshlight má příjemnou měkkou vložku (průhlednou), která se dá po použití vyjmout a vymýt – dobře padne do ruky a nemá realistický vzhled vagíny – což bývá pro větší část mužů kladem (a ne záporem). Cenově je velmi přijatelná a zpracování hračky je perfektní. S tímhle výběrem nic nezkazíte.

Klady

Zápory

Nerealistický vzhled Nutnost pudrovat
Obal neklouže v ruce
Lehké čištění
Hračka je sama sobě pouzdrem
Skvělý čirý materiál
Životnost vnitřní vložky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

TIP 4 – Monkey Spanker Vibro

Netradiční hračka, která však najde své využití i při partnerských hrátkách – pánové si jí mohou zpříjemnit běžnou masturbaci, ale díky vibracím lze využít i při předehře, či samotné souloži. Nápadité použití jsme vypsali v naší recenzi (klikněte na obrázek a dostanete se na ni).

Klady

Zápory

Vibrace na penisu Malé baterie
Jemné silikonové očko Obtížnější vyndání vibrační patrony
Netradiční stimulace
Využití nejenom při masturbaci
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

TIP 5 – Elektrostimulační svorky na bradavky

Možná to nevíte, ale i pánové mají velmi citlivé bradavky. Jenže mnoho žen to ani netuší, takže je při hrátkách nevyužívá – stačí prstíky promnout, sát rty, nebo je dráždit touto sadou skřipečků s příjemnými elektroimpulzy, které jsou samozřejmě bezpečné – jemné mravenčení i příjemné vrnění – to vše s nimi můžete zažít – a využijete i vy při partnerských hrátkách.

Klady

Zápory

Dva módy – do dlaně/svorek Dost silná hračka (subjektivní)
Regulace rychlosti a intenzity
Využití pro bradavky a scrotum
Jemné šimrání i silné kopnutí
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

TIP 6 – Umělá vagína Tenga Flip Hole Zero

Japonská Tenga si vždy zakládala na designově jednoduchých, ale extrémně funkčních hračkách a znovu se jí to podařilo – výrazná stimulace díky velmi dráždivé vložce. A už nebudete nadávat při čištění, protože se jednoduše otevře a efektivně a rychle se vyčistí proudem vody. Co více si přát?

Klady

Zápory

Celosilikonová vložka se zachováním pantů Očekáváme menší životnost bočních mini-pantů
Vnitřní výstupky
Jednoduchá regulace podtlaku díky stisku boků
Hračka je zároveň obalem
Skvělé čištění a sušení
Intenzivní orgasmy
A ještě další orgasmy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Proč jsme tento žebříček sestavili?

A to jsou všechny nejzajímavější hračky, které ocení hlavně zvědaví muži. Takoví, kteří chtějí zkusit něco nového v sexu (či klidně jen v osamocené masturbaci). Žebříček těchto hraček čas od čas aktualizujeme, aby byl stále plný prozkoušených novinek, které vás ale hned neomrzí. Proto přidávání nových pomůcek/hraček děláme s větším rozestupem, než by si možná někteří nadšenci přáli.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Dobrý den měl bych dotaz co byste spíše doporučili co přináší větší potěšení buďto masturbátor Erolution vagina nebo Verspanken produkty za odpověď předem děkuji.

Zdravím,

první kousek se přiznám, že neznám a nestovali jsme ho u nás, ale vypadá jako standardní umělá vagínka, takže bude dráždit penis po celé ploše.

Naproti tomu Verspanken jsou dost specifické ohledně dráždění, takže vás stimuluje tak, jako kdybyste si přejížděl prsty spojenými ve tvaru O po penisu.

Pokud je to vaše první hračka, tak bych vám doporučil klasiku, tedy první možnost. Ale značku neznám, takže nevím jak bude kvalitní. Osobně dávám přednost raději Fleshlightu, který za mě nemá konkurenci (když opominu dražší Tenga honítka).

Dobrý deň,

mám záujem o produkt fleshlight,prosím ako často treba na produkt po použití nanášať púder na báze kukuričného škrobu? Ďakujem.

Hezký den,

pro honítka Fleshlight (https://www.lascivni.cz/znacky/fleshlight/) je nutné pudr používat po každém použití – přesněji po umytí po masturbaci, poté se vnitřek a vnějšek hračky zapudruje, aby se k sobě nepřilepil. Je nutné to dělat vždy – je to cena za jemnost celé vložky.

Spolupracujeme: