TOP 5 dárků pro muže – nejenom na VÁNOCE

Vánoce a mužské dárky Nevíte, co dát svému muži k Vánocům? Nebo k narozeninám? Svátku? Víte jen, že by ocenil nějaký lascivní dárek? Tak přesně v tom vám rádi pomůžeme – vybrali jsme 5 erotických dárků, které udělají radost každému muži. Do našem seznamu vybíráme jen prověřené hračky, které prošly naším testováním a můžeme vám je s klidným svědomím doporučit:)

Dárky nejenom k Vánocům pro muže

TIP 1 – Honítko Cobra Libre II

Testovali jsme tohle honítko poměrně nedávno a shodli jsme se… že je ideální hračkou pro osamělé muže, kterým už nestačí klasická umělá vagína – je tedy ideální variantou pro běžné pánské erotické hračky.

Cobra Libre 2 test

TIP 2 – Stimulátor prostaty

Pro mnohé pány je prostat a anální sex tabu, ale pro jiné je to slastná záležitost – a hlavně dělají něco pro své zdraví (masáž prostaty je skvělá prevence před rakovinou stejného místa). Dráždítko (anální kolík) Prock je ze jemného silikonu, hezky vklouzne do zadečku a vibrace jsou také plusem. Pro mnohé muže je to skvělý dárek.

Stimulátor prostaty Prock

TIP 3 – Honítko Fleshlight Flight

Střední model americké značky Fleshlight má příjemnou měkkou vložku (průhlednou), která se dá po použití vyjmout a vymýt – dobře padne do ruky a nemá realistický vzhled vagíny – což bývá pro větší část mužů kladem (a ne záporem). Cenově je velmi přijatelná a zpracování hračky je perfektní. S tímhle výběrem nic nezkazíte.

umělá vagína Fleshlight

TIP 4 – Monkey Spanker Vibro

Netradiční hračka, která však najde své využití i při partnerských hrátkách – pánové si jí mohou zpříjemnit běžnou masturbaci, ale díky vibracím lze využít i při předehře, či samotné souloži. Nápadité použití jsme vypsali v naší recenzi (klikněte na obrázek a dostanete se na ni).

Monkey Spanker Vibro

TIP 5 – Elektrostimulační svorky na bradavky

Možná to nevíte, ale i pánové mají velmi citlivé bradavky. Jenže mnoho žen to ani netuší, takže je při hrátkách nevyužívá – stačí prstíky promnout, sát rty, nebo je dráždit touto sadou skřipečků s příjemnými elektroimpulzy, které jsou samozřejmě bezpečné – jemné mravenčení i příjemné vrnění – to vše s nimi můžete zažít – a využijete i vy při partnerských hrátkách.

svorky pro elektrosex

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Dobrý deň,

    mám záujem o produkt fleshlight,prosím ako často treba na produkt po použití nanášať púder na báze kukuričného škrobu? Ďakujem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *