Univerzální hračky na rovinu nemám moc v oblibě, protože většinou nedostojí pořádně ani jednoho ze zamýšlených použití. A teď se držte – BeauMents Flexxio (no to je ale sexy název, co) tvrdí, že dokáže udolat hned 5 jiných erotických hraček. Jak tomu je, jsme se podívali v dnešní recenzi s mojí partnerkou.

Takže co tento modrý zázrak slibuje? Konkrétně se má dát použít jako primární párový vibrátor či improvizovaný erekční kroužek, ale i zajistit stimulaci:

 • prostaty,
 • klitorisu,
 • G bodu,
 • hráze
 • a varlat.

Takže 2 konkrétní hračky a ještě 5 erotogenních zón? No ten si tedy troufá. Tak uvidíme.

Pro vysvětlenou, je tento modrý „zázrak“ hodně atypický už vzhledem a tvarem – vypadá jako byste spojili vibrační vajíčka 2 pružnými (a zároveň pevnými rameny – o nich až níže) rameny. Takže při rozbalení je to podlouhlá, poměrně subtilní/štíhlá hračka, která je doplněná ještě o dálkové ovládání.

Vibrace především

Každý konec má v sobě vibrační motorek. A ty se dají ovládat jak přímo z hračky (oceníte při samotném sexu), nebo pomocí dálkového ovládání. Každý motor se dá ovládat separátně svým tlačítkem, a proto najdete na patce tohoto vibrátoru právě 2 tlačítka.

Jak se nabíjí?

Když se pozorně podíváte na celé tělo hračky, nenajdete žádnou dírku či otvor na baterie – je tedy jasné, že hračka je přinejhorším voděodolná. Nabíjení samotného vibrátoru je jednoduché – má propichovací nabíječku jakou znáte z mnoha jiných pomůcek.

Ta zajišťuje levnější, ale stále funkční řešení pro zabudované akumulátory. Proč ne. Naproti tomu ovladač má výměnnou baterii, díky své menší velikosti tam bohužel (máme totiž rádi nabíjecí baterie – z ekonomického i ekologického pohledu) je maličká CR2032.

Ještě před samotným testem musím doplnit, že tenhle flexibilní vibrátor dostal ocenění EAN Erotix Award 2018 v segmentu nejinovativnějších sexuálních pomůcek. Což jak si přečtete níže, docela dává smysl.

A ať vás pak už nenudím, tak přidávám i klasicky pár čísel:

 • Celková délka 19.5 cm
 • Průměr hračky 2-4.5 cm
 • Hmotnost 257 gramů
 • 10 vibračních režimů

Co všechno Flexxio umí?

A teď už k potvrzení/vyvrácení toho, jak je tato hračka extrémně univerzální. Vezmeme to postupně. Jak už jsem psal, oba vibrační konce jsou spojené ohebnými ramínky. Stejně jako celá hračka, i ony jsou pokryté sametově matným silikonem. Uvnitř jsou rozhodně silnější dráty, takže ohnout se dobře dají, dávají trochu odpor, ale hlavně drží přesně v té poloze, co se vám hodí.

Takže z jinak oboustranného vibrátoru (aha, další použití – pro dvě lesbičky, nebo zvídavý hetero pár), může být i dvojnásobně silný „klasický vibrátor“. Aneb když oba konce ohnete přímo k sobě, aneb kdyby vám nestačily vibrace už jednoho konce.

I nejen ohebností tedy splňuje tento vibrátor své využití na klitoris či bradavky – na tom není nic neobvyklého, prostě jeho menší hlavičky dokáží dobře zaměřit vibrace.

V páru

Mnohem zajímavější je ale to, že jak jsou ramena ohebná, tak se dají nejen ohýbat stejným směrem, takže přibližovat k sobě samotné konce, ale i od sebe, takže mezi nimi vznikne volnější prostor. Šířku tohoto otvoru si můžete sami zvolit. A přesně do takového otvoru, patří vyplnění – a na to jsou přeci skvělý muži.

Začíná flexibilní „sexaerobik“

A tady začíná ta pravá zábava s „Flexíkem“, jak jsme si ho doma překřtili, protože už v ten moment bylo jasné, že ho jen tak neodložíme do šuplíku, či nedejbože nevyhodíme.

Protože díky tomu můžete z původně plochého vibrátoru udělat třeba písmeno S s otvorem uprostřed, takže po nasazení na penis bude horní konec tlačit na klitoris a druhý opačným směrem na varlata a hrázi.

Neboli tu máme ideálně přizpůsobitelný partnerský vibrátor. Nebo dolní konec se může ohnout zpět k ženě, takže jí bude dráždit také perineum (neboli hrát), popřípadě částečně i prdelku.

Dokáže ho dobře stisknout

Souběžně s tím, že je při sexu možné přirážet do ženy, tak z obou stran působí ramena na penis jako menší svěráky = neboli škrtící/erekční kroužek. Takže opravdu si můžete odškrtnout další použití. Tahle hra se nemusí hrát jen ve 2, ale užije si to i muž sám o sobě při masturbaci. Aneb jak si to oživit.

I pro sólo hráče

A když už jsme u sólo hraček (ač si to můžete o to více užít v páru – aneb muže uvolnit kouřením a honěním a pomalu, ale jistě ho análně znásilňovat), tak zbývá nám ještě prostata.

Na tu je jedna z hlaviček také dobrá, hlavně si úhel a paradoxně i hloubku zasunutí určit ohnutím „ramének“. A vibrace na prostatě (pokud to znáte) jsou prostě dobré – a hlavně i ulehčují zavádění hraček do prdelky.

Co na něj s ženou říkáme?

Opravdu WOW. Sice jsme mu moc nevěřili, protože se až moc překvapivě chvástal, ale na rovinu splnil to, co tvrdil a své ocenění si rozhodně zasloužil. Líbí se nám paradoxně i ta barva, byť je dost oslnivá a třeba „konkurenční“ We-Vibe používá tlumenější a řekněme vážnější barvy.

Oceňujeme jeho flexibilitu, se kterou se dokáže ohýbat podle toho jak my „pískáme“. A zároveň je dostatečně tuhý v ramenou, že drží na svém místě, kde ho chceme. Už jen vybalancovat tohle chtělo dost testování.

Dálkové ovládání jsme upřímně ještě moc nepoužívali, testovali jsme jen, že funguje přes celou místnost, ale není to pro nás klíčová funkce, to spíše ta ohebnost a vibrační motorky na obou koncích. Napadá vás ještě nějaké jiné využití, než nás v recenzi? Napište je do komentářů a my je pro vás otestujeme a rozšíříme o sex zážitky tenhle článek. Celkově Flexxia rozhodně doporučuji! A moje žena též.

Klady

 •  

  Dvojice vibračních motorků

 •  

  Sametový silikon

 •  

  Neskutečná ohebnost

 •  

  A zároveň pevnost

 •  

  Dálkové ovládání

Zápory

 •  

  Jen voděodolnost

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU