Nová revoluční erotická hračka pro muže, nebo propadák? Jaký je vlastně Hot Octopuss Pulse druhé generace? Vyplatí se do něj pánům (nebo i slečnám) investovat? To vám chceme dnes poodhalit v naší dlouhodobé recenzi.

Dlouhodobá recenze honítka Hot Octopuss

Octopusse jsme měli na testování cca 4,5 měsíce, takže je tato recenze podle nás hodně vypovídající o jeho hodnotě. Ve stručnosti: tato pánská hračka (má přídomek Solo) má netradiční stimulační technologii – nepoužívá klasické vibrace, ale kmitání dráždicího prvku uvnitř hračky, který má na sobě znak koruny. Tento výstupek klasicky nevibruje, ale kmitá nahoru a dolů, takže penis – zde konkrétně uzdička a především žalud – dostává neustále solidní nálož doteků a zvláštních vibrací.

Podobně jako konkurenční Fun Factory Cobra Libre pracuje s drážděním především špičky penisu, ale díky otevřenému tělu honítka, jím můžete dráždit penis po celé délce. Při troše šikovnosti můžete prokmitat i varlata – a že ta jsou na takového dotyky extrémně citlivá.

Pokud jste lehce vzrušení a pomůžete si pár představami na:

  • slečinky v podvazcích, jak jsou před vámi ohnuté přes hranu stolu a nabízejí se vám,
  • dominu, co vám dá pořádně s bičíkem a lany zabrat,
  • asijská dvojčata, které se spolu v oleji mazlí,
  • sebe coby nadrženého vezíra v ženském poslušném harému,
  • cokoliv, co zrovna vás vzrušuje…

…tak se můžete těšit na solidní a rychlý orgasmus.

Zjistěte kolik stojí vibrační honítko Solo 2
ZJISTIT CENU

Pánský stroj na silné orgasmy?

Přejmenoval bych Hot Octopusse (po testování ženského Womanizeru na přítelkyni) na stroj na orgasmy. A oproti vaší stereotypní a nudné pravačce či běžným „přirážecím“ umělým vagínám, je o hodně zajímavější a intenzivnější. Je to o dost jiný zážitek – jako by vám na citlivou spodní hranu žaludu narážely stovky mrštných a nestoudných jazýčků.

Samozřejmě nejintenzivnější hrátky přijdou s lubrikačním gelem, díky kterému můžete délkou penisu klouzat mezi bočními křidélky, které můžete tisknout svou dlaní = tím regulujete stisk hračky podobně jako u měkkých umělých prcinek/honítek.

A teď trochu tvrdých dat:

  • černý lékařský silikon,
  • vodotěsnost,
  • 5 vibračních/kmitajících režimů,
  • využití i při partnerském sexu,…

Počkat? Při sexu s holkou?

Ano – podobně jako partnerské vibrátory, i SOLO varianta (ač existuje i vyloženě partnerská verze DUAL s dalšími vibracemi) jde použít při předehře či samotném sexu.

Na koníčka, misionář, … při nich můžete mít nasazený na penisu HO Pulse a třením jeho druhé strany dráždit partnerku = úspěch zaručen. Případně ho může ona použít pro pořádnou rozkuřovačku před sexem – ale na to bacha. Stačí chvilka nepozornosti a neovládání se a bude po erekci = těžko vydržíte takové dlouhé dráždění 😉

Klady

Zápory

Intenzivní oscilace na žaludu Stimuluje jen špičku penisu
Skvěle se drží díky bočním křídlům
Integrovaná baterie
Voděodolnost obalu
Jemný vroubkovaný silikon
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Zajímalo by mě jestli je to lepší co se tyče intenzity když opomineme že fleshlight normálně nemá vibrace tak jestli by mu tato hračka mohla konkurovat. Co se tyče stimulace.

Zdravím,

je těžké to porovnat, musela by to být Fleshlight s vibracemi (Vibro verze) a hlavně zde není vlastně průnik do něčeho podobného ženskému klínu.

Spíše bych porovnával specifická dráždítka žaludu/uzdičky, takže právě Hot Octopuss Pulse a Fun Factory Cobra. Cobra sice pracuje s vibracemi a Pulse spíše s rychlým kmitáním, ale v určité síle by se to dalo považovat za totožné. Sice Cobru považuji za skvělou, ale Pulse mě více bavil díky stimulaci nejenom špičky penisu, ale i na těle penisu, případně s trochu šikovnosti i na varlatech (plus má i díky více použití při partnerské předehře).

Dohromady to dává hodně zajímavý mix, který ani (za mě) dosavadní král Cobra Libre netradičních „honítek“ (moc s klasickým honěním nemají společného, proto je to v uvozovkách) nepřekonává.

Nezahazoval bych ani klasicé šup-sem-šup-tam honítka typu Fleshlight/Tenga – napodobují plný zásun a ten má tak něco do sebe 🙂 Mám všechny zmíněné (od Fleshlightek a Tengy i více kusů) a stejně nejraději mám 3 kusy (Fleshlight Flight, Cobra Libre 2 a právě Puls od Hot Octopuss – každý je „svý“).

Krásnej článek nikdy jsem se o tyto věci moc nezajímal , ale nějak jsem do toho teď spadnul a zjišťuji , že s pomůckami a nářadim je fakt sranda a furt je se co učitA je pravda, že neni honění jako honění

Děkujeme za příspěvek:) Klasické honění pravačkou/levačkou může časem omrzet a život je hodně dlouhý na to, abychom se museli nudit, tak přesně jak říkáte proč si to neokořenit.

Spolupracujeme: