Já už s podobnou hračkou zkušenost mám. V minulosti jsem recenzoval vajíčko Swish B-Naughty. Partnerka však žádnou neměla a docela si testování užila. Však je to pomůcka primárně pro ženy, pánové si užijí legraci a vzrušení jen při dráždění partnerky například při předehře. Nebo při procházce venku?

Balení a zpracování

Krabička je malá a vleze hravě se do kabelky. Balení obsahuje vajíčko, ovladač, baterie a návod. U baterií je škoda, že to není klasický tužkový typ, ale 2x N(LR1) v těle vajíčka a 1x 12V23A pro dálkové ovládání (naštěstí se dají koupit na sexshopech či v trafikách/elektru).

Uvítal bych třeba pytlíček na tuto hračku. Je to takové příjemné zpestření a usnadňuje to například převoz a bohužel to není standardem napříč hračkami. Obal/pytlíček se objevuje až u vyšších středních řad – přitom to nebude moc drahý kousek na výrobu.

Materiál vajíčka je hladký plast, žádný silikon zde rozhodně nehledejte. To ale není na škodu. Je snadno čistitelné a rozebratelné (má závit se silikonovými kroužky = voděodolné). Stejně jako ovladač má růžovou barvu.

Zjistěte kolik stojí vibrační vajíčko Seven
ZJISTIT CENU

Jediný silikon je použitý na vytahovacím očku, kde jsem se trochu obával o jeho odolnost, protože průměrově odpovídal 1-2 milimetrům. Ale za dobu našeho testování k žádnému poškození nedošlo (že by uvnitř bylo zesílené?).

Video z rozbalování:

Použití

Lubrikant u nás nebyl potřeba. Zavedení bylo snadné během pár chvil – však přítelkyně na něj byla zvědavá a vzrušovala ji nová hračka.

Ovladačem můžete navolit jeden ze sedmi naprogramovaných stylů vibrací. Od slabých po silné, pulzování a eskalaci. Zajímavé je, že u mé drahé opět zvítězil program s delšími pulzy v rychlém sledu (tak jako u minulého vajíčka).

Ovládání

Ovladač má dvě tlačítka. První je On/OFF, druhým je „volič“ stylu vibrací. Snadno pochopitelné i ovladatelné, na tom není moc co vysvětlovat, či dokonce splést.

Suma sumárum

Mé hodnocení se prakticky neliší od minulého vajíčka. Je to super vylepšení, ale orgasmus vajíčko nepřivodí. Není to špatná věc a místo u nás má jasné.

Použili jsme vajíčko i na veřejnosti, v restauraci to nebyl problém, ale v kině ano. Vibrace jsou slyšet a zní to, jako by vám někdo neustále volal. Ale za ten výraz na tváři partnerky to stojí.

Klady

Zápory

Hladký povrch Hlasitost vibrací
7 programů vibrací Netypické baterie
Snadnost ovládání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Přidávám svou (bohužel) nevyužitou recenzi vajíčka:

Bezdrátové vibrační vajíčko Seven je menší vibrátor o délce 4,7 cm s maximálním průměrem 3,1 cm. Vajíčko je vzhledově podobné venušiným kuličkám, kdy je na spodní okraj napojená silikonová šňůrka pro snadné zavádění a vytažení z pochvy.

Vajíčko má dosah dálkového ovládání 7-10 metrů. Vybrat si můžete ze sedmi různých druhů vibrací, které jsou rozděleny na 3 klasické a 4 pulzující programy. Velké plus vajíčka je silikonové těsnění, díky němuž je jeho omýváni hračka po celé ploše. A co vás jistě potěší nejvíc? Vajíčko vydrží na jeden zátah 6 hodin.

Vlastní zhodnocení vajíčka

Ze všech testovaných hraček mě tahle potěšila nejvíce. Silikonový povrch vajíčka je příjemný na dotek i zavádění. Velikost vajíčka je akorát i pro ženy s užší pochvou, není nepříjemné, svou velikostí netlačí.

Bez vibrací se dá skvěle využít k posilování pánevního dna. Naopak s vibracemi se musíte hlídat, abyste nevyvrcholila během minuty. Sama jsem si vajíčko zavedla, spustila a šla si uvařit kávu. Kávu už jsem bohužel dodělat nestihla-za to jsem však udělala sebe.

Jako jeho jedinou nevýhodu shledávám to, že při dvou programech s intenzivními vibracemi připomíná svým hlukem vibrující telefon v kapse. Ovšem myslím, že se není čeho obávat, a na veřejnosti nikdo zkoumat nebude, zda se jedná o váš mobil, nebo o skryté překvapení uvnitř vás.

Proč mít vajíčko doma a jak si s ním hrát?

Taky máte ráda ten pocit, kdy je muž nad vámi a dominuje vám? Zaveďte si vajíčko a společně s partnerem si vyjděte na veřejnost. Nejlépe tam, kde je nejvíce lidí. Svěřte svému partnerovi ovladač, a nechejte ho, aby vás doslova ovládal.

Nikdy nevíte, ve které chvíli máte vibrace očekávat. Tímto způsobem si vás může partner připravit. Vždycky vás lákalo zkusit zajímavé místa? Máte svůj seznam míst pro sex, na kterém jste si vždy chtěli odškrtnout toalety?

Nyní je ta pravá chvíle, nechte svého partnera si vás odvést na ty nejbližší. To jak váš sexuální příběh dopadne, již necháme na vás.

Se souhlasem redakce přidávám fotky z recenzování:

https://www.lascivni.cz/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191013_111138.jpg
https://www.lascivni.cz/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191013_111159.jpg

Spolupracujeme: