Já už s podobnou hračkou zkušenost mám. V minulosti jsem recenzoval vajíčko Swish B-Naughty. Partnerka však žádnou neměla a docela si testování užila. Však je to pomůcka primárně pro ženy, pánové si užijí legraci a vzrušení jen při dráždění partnerky například při předehře. Nebo při procházce venku?

Balení a zpracování

Krabička je malá a vleze hravě se do kabelky. Balení obsahuje vajíčko, ovladač, baterie a návod. U baterií je škoda, že to není klasický tužkový typ, ale 2x N(LR1) v těle vajíčka a 1x 12V23A pro dálkové ovládání (naštěstí se dají koupit na sexshopech či v trafikách/elektru).

Uvítal bych třeba pytlíček na tuto hračku. Je to takové příjemné zpestření a usnadňuje to například převoz a bohužel to není standardem napříč hračkami. Obal/pytlíček se objevuje až u vyšších středních řad – přitom to nebude moc drahý kousek na výrobu.

Materiál vajíčka je hladký plast, žádný silikon zde rozhodně nehledejte. To ale není na škodu. Je snadno čistitelné a rozebratelné (má závit se silikonovými kroužky = voděodolné). Stejně jako ovladač má růžovou barvu.

Jediný silikon je použitý na vytahovacím očku, kde jsem se trochu obával o jeho odolnost, protože průměrově odpovídal 1-2 milimetrům. Ale za dobu našeho testování k žádnému poškození nedošlo (že by uvnitř bylo zesílené?).

Video z rozbalování:

Použití

Lubrikant u nás nebyl potřeba. Zavedení bylo snadné během pár chvil – však přítelkyně na něj byla zvědavá a vzrušovala ji nová hračka.

Ovladačem můžete navolit jeden ze sedmi naprogramovaných stylů vibrací. Od slabých po silné, pulzování a eskalaci. Zajímavé je, že u mé drahé opět zvítězil program s delšími pulzy v rychlém sledu (tak jako u minulého vajíčka).

Ovládání

Ovladač má dvě tlačítka. První je On/OFF, druhým je „volič“ stylu vibrací. Snadno pochopitelné i ovladatelné, na tom není moc co vysvětlovat, či dokonce splést.

Suma sumárum

Mé hodnocení se prakticky neliší od minulého vajíčka. Je to super vylepšení, ale orgasmus vajíčko nepřivodí. Není to špatná věc a místo u nás má jasné.

Použili jsme vajíčko i na veřejnosti, v restauraci to nebyl problém, ale v kině ano. Vibrace jsou slyšet a zní to, jako by vám někdo neustále volal. Ale za ten výraz na tváři partnerky to stojí.

Klady

 •  

  Hladký povrch

 •  

  7 programů vibrací

 •  

  Snadnost ovládání

Zápory

 •  

  Hlasitost vibrací

 •  

  Netypické baterie

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU