Nafukovací panna patří mezi jedny z nejpopulárnějších masturbačních erotických pomůcek. Jedná se o napodobeninu ženy, v současné době je možné si vybrat z široké nabídky různých materiálů i provedení.

Jaké existují cenové rozpětí u pann k nafouknutí?

Většinou se vyrábí od levných variant zpravidla nerealistického vzhledu, až po velice věrně vypadající silikonové panny. Na své si přijdou i ženy, pro ně je v nabídce nafukovací muž s penisem. Obdobně jako i jiné erotické pomůcky se nafukovací panna také hojně využívá v porno průmyslu.

Nafukovací pannu vymyslel nacistický důstojník Himmler, aby zamezil tomu, že se jeho vojáci pohybovali kolem prostitutek.

Existují i různé barvy pleti či velikosti prsou?

U nafukovací panny si můžeme vybrat barvu pleti, délku i barvu vlasů, velikost prsou, apod. Nafukovací panna má zpravidla 2 až 3 otvory – ústa, vagínu a anální otvor, do kterých může muž zavést penis, a dochází tak k jeho stimulaci. Na své si přijdou i ženy nebo homosexuální muži, pro které jsou nabízeny nafukovací muži s umělým penisem.

Zjistěte kolik stojí nafukovací kráska pro sexování
ZJISTIT CENU

Dražší modely nabízejí i vibrační otvory z kvalitnějších materiálů nebo různě polohovatelné ruce nebo nohy. Kromě klasických nafukovacích mužů a pan je možné si vybrat i různá nafukovací zvířátka s otvory. Při použití nafukovací panny je nezbytné použít vždy lubrikační gel.

Jaké jsou výhody?

Mezi výhody užívání nafukovací panny patří zajisté bezpečné uspokojování erotických fantazií bez možného ohrožení jiného jedince, popř. také pomůcka rozšiřující paletu masturbačních aktivit jedince. Naopak mezi hlavními nevýhodami lze zmínit, že používání nafukovací panny může vést k omezení nebo ztrátě potřeby sexuálního kontaktu s jinými lidmi, případně může rozvíjet latentní sexuální abnormality.

A nevýhody?

S používání nafukovací panny souvisejí i určitá hygienická rizika. Nedostatečná hygienická péče může vést ke zdravotním rizikům (např. ekzémy, alergie, infekce), nedostatečné zvlhčení lubrikačním gelem může způsobit poranění penisu. Pokud se pro jedince stane nafukovací panna dominantním sexuálních chování, může docházet rovněž k psychické izolovanosti.

Klady

Zápory

Velmi nízká cena Méně realistické
Rychle složitelná a uložitelná Plastový zvuk
Množství různých obličejů a proporcí Nevydrží do konce života
I jako pánští panáci pro ženy
Nízká cena umožňuje jich vlastnit více
Vhodné i na sexy párty s přáteli
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Sexshop.cz Sexíčekshop.cz Růžovýslon.cz

Spolupracujeme: