Mléčný fetišismus neboli laktofilie je forma úchylky, při které jedince sexuálně vzrušuje mléko (jedná se především o mateřské mléko stříkající z dmoucích se ženských ňader). Spolu s mléčným fetišismem se pojí i záliba být kojen ženou nebo mít sex se ženou, které teče z prsou mateřské mléko.

Mírnější formou mléčného fetišismu je záliba v sexu s těhotnou ženou, která má prsa nateklá mateřským mlékem, avšak většina jedinců s laktofilií dává přednost ženám po porodu, u kterých plně probíhá laktace (tj. proces tvorby a vylučování mateřského mléka).

Sexuální péče o dospělé a fetišismus

Adult nursing relationship (ANR) – v překladu adult = dospělý, nursing = ošetřovatelství a relationship = vztah), označuje velice specifickou formu mléčnému fetišismu, ve kterém žena dává sát své mateřské mléko dospělému partnerovi. Často se stává, že samotné kojení nahrazuje sex a žena dokáže dosáhnout orgasmu pouhým sáním bradavek, které jsou v době kojení opravdu velice citlivé.

V krajních případech může tento vztah přerůst až v parafilní infantilismus, který můžeme charakterizovat jako vztah, ve kterém je jeden z partnerů v roli bezmocného dítěte, které druhý partner musí převlékat, přebalovat a kojit.

Laktační fetiš jako středobod vesmíru?

Mezi vyznavači laktačního fetišismu jsou také velice oblíbené laktační hry. Jako laktační hry můžeme v podstatě označit jakékoliv aktivity, které při sexu zahrnují i mateřské mléko. Žena v laktaci může mléko stříkat na tělo partnera (partnerky), který jej může olizovat nebo sát přímo z prsu. Mateřské mléko může dokonce produkovat i žena, které kojení už ukončila nebo nebyla vůbec těhotná. V tomto případě je však potřebné každodenní pumpování odsávacími přístroji, speciální masáže a konzumace potraviny podporující tvorbu mléka.

I BDSM hrátky mají využití pro mléko…

Laktofilie je velice oblíbená také v BDSM hrátkách. Tyto praktiky nejčastěji zahrnují kojení jako odměnu (pokud protějšek projevuje submisivitu), násilné kojení (donucení submisivního partnera k sání mléka kojící ženy) nebo přinucení submisivního partnerky ke kojení (může se objevit i násilné odsátí mateřského mléka). Dále nebývá neobvyklá ani laktační prostituce. Některé prostitutky nabízejí dospělým mužům kojení za peníze.

Podle amerických statistik patří hrátky během laktace za velice oblíbené. V roce 2010 byla v USA provedena statistika, podle které 48 kojících žen z 60 označilo kojení jako eroticky vzrušující. Jen 8 % dotazovaných žen mělo kvůli tomu pocity viny. Dokonce i německý filozof Carl Buttenstedt ve své knize Šťastné manželství doporučuje sání mateřského mléka jako prostředek k utužení vztahu mezi manželi.

Děkujeme za váš hlas!
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.